Yeni iPhone 2018 Çıkış Tarihi

Apple'ın 2018 (iPhone 11, iPhone XI ve / veya iPhone X Plus) için yeni iPhone'ları hakkındaki tüm haberleri ve söylentileri topluyoruz: piyasaya çıkış tarihi, yeni özellikler, fiyat ve teknoloji özellikleri.

Apple'ın 2018 (iPhone 11, iPhone XI ve / veya iPhone X Plus) için yeni iPhone'ları hakkındaki tüm haberleri ve söylentileri topluyoruz: piyasaya çıkış tarihi, yeni özellikler, fiyat ve teknoloji özellikleri.

Apple'ın iPhone güncellemesi 2018 sonbaharında aynı anda üç, hatta dört yeni iPhone'u piyasaya sürdü ve hayranlar mağazada ne olduğunu görmek için sabırsızlanıyorlar.

Bu yazıda, iPhone X'in halefi ile ilgili beklenen tüm söylentilere ve beklenen büyük iPhone X Plus'a baktık: piyasaya çıkış tarihi, fiyatlar (Apple'ın söylentilerden arındırılmış iPhone X Lite sürümünü serbest bıraktıysa), tasarım değişiklikleri , teknik özellikleri ve yeni özellikler. Ayrıca, prototip iPhone X Plus ekranı olduğuna inandıkları da dahil olmak üzere, en son sızan fotoğraflara da sahibiz.

Ayrıca Apple’ın 2018 ilkbaharında iPhone SE’yi güncellediğini düşünüyoruz ve bu söylentilere hitap eden ayrı bir makalemiz var: iPhone SE 2 haberleri. Mevcut programla ilgili öneriler için, iPhone satın alma kılavuzumuzu ve en iyi iPhone fırsatlarını değerlendirmeyi tercih edebilirsiniz.

Yeni iPhone'lar ne olacak?

İşte bazı olasılıklar:


 • iPhone 9 ve iPhone 9 Artı
 • iPhone 11 ve 11 Plus (iPhone XI ve XI Plus)
 • iPhone Xs ve Xs Plus
 • iPhone X Plus (mevcut iPhone X'e katılmak için)
 • Veya sadece düz iPhone ve iPhone Plus
 • Yeni 2018 iPhone için muhtemelen tam olarak bir makale yazabileceğimiz için yeterli potansiyel isimler var! Aşağıdaki ankette düşündüğünüzü bize bildirin.

Yeni iPhone'lar için çıkış tarihi

IPhone'lar 8, 8 Plus ve X'in haleflerinin Eylül 2018'de piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Bu, iPhone 8'in piyasaya sürülmesinden sonra bir yıl olacak ve Apple'ın her zaman yeni bir amiral gemisi iPhone'u başlatma alışkanlığıyla uyumlu olacak. Eylül.

2017 yılında şirket, tüm yeni iPhone'larını aynı anda piyasaya sürmedi: iPhone X, 8 ve 8 Plus'tan bir ay sonra geldi. Bunun kasıtlı olup olmadığı tamamen açık değil. Ancak 2018 sonbaharında yeni iPhone'lar için yeni bir lansman olacağını ummuyoruz.

KGI analisti Ming-Chi Kuo, Apple'ın 2018'de Eylül lansman tarihini kaçıracağını düşünmüyor ve Apple'ın bu yılki odak noktasının tüm yeni modellerin aynı nakliye tarihini karşılamaya hazır olmasını sağlamak olduğuna inanıyor. “2017'de istikrarlı sevkiyatların ve zamanında sevkiyatın sağlanması” şirketin hedefi olacak, Ekim 2017'de bir araştırma notunda söyledi.

Bununla birlikte, yeni bir iPhone sonbahardan daha erken görünebilir - Apple'ın iPhone SE'yi daha sonra değil daha önce güncelleyebileceği söylentileri vardır. IPhone SE2 hakkında buradan okuyabilirsiniz.

Apple ne kadar yeni iPhone'lar yayınlayacak?

İlk raporlar, 2018 sonbaharında üç yeni iPhone'un duyurulacağını; Ocak 2018'deki diğer raporlar bunun dört kadar olabileceğini öne sürdü.

İlk olarak, Kasım 2017'de Ming-Chi Kuo, 2018 sonbaharında üç yeni modelin piyasaya sürüleceğini ve bunların her zamanki tanıdık çentikle aynı ekran tasarımına sahip olacağını öngördü. Ocak ayında her modelin daha fazla detayını takip etti. Aşağıda gösterildiği gibi:
 • 5.8in OLED: iPhone 11 veya XI, iPhone X gibi büyük ölçüde aynı tasarıma sahip
 • 6.5in OLED: iPhone X Plus veya XI Plus
 • 6.1in LCD: Daha ucuz bir alternatif - yaklaşık 700 $ ile başlayan - X'in çentik tasarımı ile biraz daha büyük çerçeveler. Face ID özelliğine sahip olacak ancak 3D Touch kullanacak ve arkada çift kamera lensi olmayacak. Kuo daha sonra bu modelin 100 milyon adet satabileceğini tahmin etti.
Aralık 2017'de, "şirketin ürün tasarımlarına özel bir kaynak" olduğunu belirten Nikkei, iki yeni OLED modelinin 6,3 inç ve 5,8 inç boyutlarında ve 6.1 inç boyutunda bir LCD telefonu beklememiz gerektiğini söyledi. Budur:
 • 6.3in OLED
 • 5.8in OLED
 • 6,1 inç LCD
 • 5,7 inç ila 5,8 inç LCD
 • 6,0 - 6,1 inç LCD
 • 6.0- ila 6.1in OLED
 • 6.4 - 6.5in OLED

IPhone X'in 'ölümü'

Ocak 2018'de turlara başlayan şaşırtıcı bir söylenti, Apple'ın piyasada sadece bir yıl sonra iPhone X'in üretimini sona erdirmeye çalıştığını gösteriyor. Bu durum, Rosenblatt Securities'ten analist Jun Zhang tarafından şirketin şirketin "Haziran X için üretimini 10 milyon adete kadar kesmeyi planladığını" (öngörülebilir derecede daha az tartışmalı) bir tahminde bulunduğunu gösteriyor.

Bize göre, Apple'ın daha sonra hiper bir ürün olmaktan daha az olanı üretmeye başlaması ve 2018 sonbaharında yeni telefonları yapmaya odaklanmasının daha muhtemel olduğu görülüyor. dört) ayrı form faktörleri.

Ürün portföyünü bu kadar çeşitlendiriyorsa, Apple, iPhone X'in bitmesi anlamına gelebilecek daha güncel ürünleri satıştan daha fazla çekebilir. Ancak, şirketin bir yıl boyunca bir akıllı telefon satması için (satışa devam etmek yerine halefi gelir ve fiyatı düşürür) hem alışılmadık hem de şaşırtıcı olur.

iPhone 2018 fiyatlar

IPhone X, Apple tarafından birinci sınıf bir fiyatla birinci sınıf bir iPhone olarak konumlandı - 999 TL / 999 TL'den başlayarak iPhone 8 ve 8 Plus 699 / $ 699 ve 799 / $ 799 £ seviyelerinde kaldı. 2018'in sonlarına doğru yeni modellerin benzer bir seviyede fiyatlandırılmasını bekliyoruz.

iPhone X 'Lite'
Ancak, giderek popülerleşen bir söylenti, 2018'de iPhone X tarzı bir telefonun daha azını alabileceğini düşünüyor.

Ekim 2017'de yayınlanan bir Ekonomik Günlük makalesinde, iPhone X'in birden fazla halefinin çalışmalarda yer aldığı belirtiliyor: üst düzey iPhone X ardılı (kod adı Lisboa) ile birlikte, daha bütçeye uygun bir model (kod adı verilen Hangzhou) olacak. yeni müşteriler çekmek.

KGI Menkul kıymetler analisti Ming-Chi Kuo, Apple'ın X özelliklerinin çoğuna sahip bir iPhone sunacağına, ancak daha az piksele sahip daha ucuz bir LCD-TFT ekrana sahip olacağına inanıyor. Bu ucuz telefon, 649 - £ 749 sterline çevirmeyi beklediğimiz Kuo'ya göre, 649 ila 749 dolar arasında mal olacak.

Ve Mart 2018'de, Piper Jaffray analisti Michael Olson, iPhone X'un fiyatına göre önemli sayıda potansiyel yükselticinin çıkarıldığını ve bu insanlar için bir iPhone X 'Lite'un piyasaya sürüleceğini öngören bir anket yayınladı.

Yeni iPhone'larda tasarım değişiklikleri

2018 iPhone'un tasarımı hakkında şu ana kadar duyduğumuz şeyler:

Ekran tasarımı: çerçeveler ve çentikler
2018'de, Apple'ın yeni iPhone'larının tüm ekranlı iPhone X tasarımını kullanmasını bekliyoruz. Bu, iPhone 8 ve 8 Plus'ın ardıllarının yanı sıra iPhone X'in ardılının, çerçevesiz bir tasarıma, Face ID kamerasına ve Home düğmesine sahip olmayacağı anlamına gelir.

Ayrıca yeni modellerin, FaceTime kamera ve yüz tanıma sensörlerini içeren ekranın üst kısmında aynı çentik motifini kullanmasını bekliyoruz. Bu arada, tüm bu değişiklikler 2019'da değişebilir - Mart ayında Güney Kore'nin ET News, Apple'ın çentiği kaldırmanın yollarını araştırdığını ve bu konuda tedarikçilerle konuştuğunu iddia etti.

Bir patent başvurusu ayrıca Apple'ın, sensörlerin pikseller arasında mikroskobik boşluklara yerleştirilmesini sağlayan bir ekran teknolojisine bakabileceğini ileri sürmektedir. Bu boşluklar o kadar küçük olurdu ki, onları göremezdiniz ve bu, sensörlerin Dijital Trendler'e göre ekranın kendisine gömülebileceği anlamına gelir.

Apple'ın "bir kamera modülü ile bir yüz tanıma modülü kombinasyonuna" baktığını ve bunun da çentiğin küçülmesine neden olabileceğini öngördü.

Barclays analistleri Andrew Gardiner, Hiral Patel, Joseph Wolf ve Blayne Curtis, çentiğin daha küçük olabileceğini kabul ediyor, ancak bundan daha erken olma ihtimalinin olduğunu düşünüyor: 2018 Sevgililer Günü'nde yayınlanan bir araştırma notunda, bunun 2018 lansmanlarını etkileyeceğini tahmin ettiler de.

Ama çentik tamamen yok oluyor mu? Muhtemelen değil. Şubat 2018'de Apple, Nisan 2018'den itibaren tüm uygulamaların iPhone X'in Super Retina ekranını desteklemesi gerektiğinde ısrar etmek için App Store başvuru kurallarını güncelleyerek, konsepti ikiye katladı. Bu, "güvenli alanlara saygılı, uyarlanabilir düzenleri destekleyen" ve kesinlikle çentiği uzlaştırmak anlamına gelir.

Metal veya cam geri mi?

Nikkei'ye göre, Apple, materyallere gelince bahislerini korumaya devam edecek. Sonbaharda 2018 sonbaharında iki OLED telefonu olacak, ancak bu site tek bir LCD telefon olacak - ve bu muhtemelen bir metal sırtına sahip olacak. Bu cihaz muhtemelen kablosuz şarj sunamayacaktır.

Renk seçenekleri

Metal destekli cihazın sunabileceği şey, bir renk sıçramadır: Nikkei, "çeşitli renklerde sunulacak" diye ekliyor. Aralığın geri kalanı için, Bloomberg dev iPhone X Plus'ın iPhone X lansmanı için çekilen altın renk seçeneğinin geri dönüşünü görebileceğine inanıyor.

Site, "Apple, iPhone X ve daha büyük modelin güncellemesi için altın renkli bir seçenek sunuyor" diye yazıyor. "Şirket mevcut X cep telefonu için altın geliştirmeye çalıştı, ancak üretim sorunları nedeniyle onu terk etti ... Altın seçeneği özellikle Asya'daki tüketicilere hitap ediyor ve bölgedeki satışların artmasına yardımcı olabilir."

Ekran boyutları

Yukarıda özetlendiği gibi, yeni iPhone modelleri için çeşitli boyutlar sunan çeşitli raporlar vardır.

Henüz bir iPhone'da en büyük ekran dahil olmak üzere üç veya dört yeni ekran boyutu olabilir.

Mayıs 2006'da Apple ve Samsung'un 2018 iPhone'lar için 5.28 ve 6.46 inç büyüklüğündeki OLED panelleri için bir anlaşma imzaladığını iddia eden Bell (anonim şirket) kaynaklarından bahsederken; Her ne kadar Ağustos 2017'de yayınlanan bir raporda 5.28in modelinin 5.85in ekran lehine konserve edildiği iddia edildi. Ve Kasım 2017'de Ming-Chi Kuo, yukarıda belirtildiği gibi üç yeni iPhone modeli olacağını tahmin etti: 6.5in, 6.1in ve 5.8in.

Daha yakın bir tarihte, DigiTimes'ın Ocak 2018 tarihli bir raporu, dört yeni iPhone'un aşağıdaki boyutlarda ekranlar ile gelebileceğini öne sürdü: bir LCD 5,7 - 5,8in, iki telefon 6,0 - 6,1 inç (biri LCD, diğeri OLED) ) ve 6.4 ila 6.5in arasındaki bir OLED ekranı. Ancak, Şubat ayında yazan Bloomberg, hala "en büyük iPhone" da dahil olmak üzere sadece üçünü öngördü.

Ekran çözünürlüğü / piksel yoğunluğu

Yeni marka Super Retina HD'yi kazanan iPhone X, şimdiye kadarki en yüksek çözünürlüğe (2436 x 1125) ve piksel yoğunluğuna (459 piksel / inç veya ppi) sahipti ve bu büyük güncellemeden sonra Apple’ın 2018'de 458ppi'den daha yüksek bir değer. Ama bazı söylentiler var.

Twitter'da, Apple'ın (LG ve Vana ile birlikte) 2018'de erken yatırım yaptığı bir OLED microdisplay yapımcısı olan eMagin'in 2.500ppi'den daha büyük bir piksel yoğunluğu ile ekranlar oluşturma kapasitesine sahip olduğu görülmüştür. Bu kapasiteye yakın görüntüler bile iPhone serisi için olağanüstü bir adım olacaktır.

Böyle bir adımı beklememenin sebebi, eMagin'in microdisplays yapmasıdır ve yeteneklerini daha büyük ekranlarda yeniden yaratmak çok zordur. eMagin'in ekranları son derece yakından kullanım için tasarlanmıştır - en belirgin şekilde VR kulaklıklar - ve bu nedenle bu yatırımın Apple'ın VR emelleri açısından çok daha önemli olduğu düşünülmektedir.

OLED, LCD-TFT veya Mikro LED ekranlar

Kaç yeni iPhone'un OLED ekranlara sahip olacağına ve bunun yerine LCD alacağına dair bazı tartışmalar var.

Kuo'ya (Kasım 2017) göre, yeni 2018 iPhone'ların ikisi iPhone X gibi bir OLED ekrana sahip olacak, ancak bir LCD-TFT ekrana ve dolayısıyla daha düşük bir fiyata sahip olacak. Bu modelin çözünürlüğü de daha düşük olacak.

Ancak, 'bütçe' özelliklerini elde etmek için modelin daha küçük bir 5.8in modeli değil, Kuo'nun öngördüğü bir 6.1in ekranı olacaktır.

Kuo şunları söyledi: “İki yeni OLED modeli, üst seviye pazarı hedefliyor, yeni TFT-LCD modeli, düşük kaliteli ve orta ölçekli pazarları hedefliyor: İki yeni OLED modelindeki önemli donanım farkının, çeşitli ihtiyaçları karşılayacak bir teklifte olduğuna inanıyoruz. Yeni TFT-LCD modeli, donanım ve tasarım özelliklerinde OLED modellerinden önemli ölçüde farklılık gösterecektir (örneğin, PPI daha düşük olacaktır) TFT-LCD modelinin birincil satış noktaları yenilikçi olabilir. entegre bir tam ekran tasarım ve daha düşük bir fiyat etiketi ile 3D algılama kullanıcı deneyimi (biz muhtemelen büyük olasılıkla 649-749 ABD doları olacaktır). "

Ancak, 26 Ocak 2018'de Digitimes Research kıdemli analist Luke Lin, Apple'ın 2018'de iki LCD tabanlı iPhone'u piyasaya sürdüğünü söyledi. Bu LCD modellerinden biri 5.7in ila 5.8in, diğeri 6.0in'den 6.1in'e.

Lin, Apple'ın XR'in yerini alacak 6.5in OLED modeline göre daha büyük bir model olduğunu düşünüyor ve MacRumors'u rapor ediyor.

Apple'ın Micro LED ekranlarını kullanarak aradığını gösteren raporlar da var. Bunlar başlangıçta Apple Watch'da, OLED'de olduğu gibi görünebilir, ancak sonunda iPhone için kullanılabilir.

Apple'ın teknolojiye olan ilgisi, 2014'te LuxVue (alanında uzman bir şirket) satın almasından açıkça anlaşılıyor.

Mikro-LED'ler düşük güç tüketimi, yüksek parlaklık, ultra yüksek çözünürlük, yüksek renk doygunluğu, daha hızlı yanıt oranı, daha uzun kullanım ömrü ve daha yüksek verimlilik sunar. OLED'ler bu özelliklerin çoğunu sunarken, mikro LED'ler daha yüksek parlaklık ve renk doygunluğu sunar.

Sızan fotoğraflar ve ilüstrasyonlar

Bu bölümde çevrimiçi yayınlanan iPhone XI'ın en ilginç sızdırılmış fotoğraflarını yayınlayacağız. Lansmandan çok daha önce, gerçek cihazın kendisinden daha çok bileşen veya prototip görüntülerini görebiliyoruz.

Şimdiye kadar sadece iki tane görüyoruz aslında. Birincisi, Twitter kullanıcısı Bay White tarafından yayınlanan yeni altın renk seçeneğinin bu fotoğrafı. Bay White herhangi bir kaynağı belirtmez, bu yüzden bu güvenilir olmayabilir, ancak analist beklentileri ile uyumludur.
İkincisi, Slashleaks tarafından yayınlanan bu görüntüdür. Site, "büyük olasılıkla iPhone X Plus ilk ekran koruyucuları ve deneme sürümleri için boyut ve demo prototiplerini" gösterdiğinin altını çiziyor. Ancak bu, bir dereceye kadar şüphecilikle karşılandı (okuyucular 90'ın “güven puanına” oy verdiler) yüzde).
En iyi sanatçıların yaptıklarını göründükleri gibi göndereceğiz. Bir iPhone lansmanı öncesinde, dünyanın dört bir yanındaki tasarımcılar ve illüstratörler, beyinlerini radikal yeni tasarımlar hayal etme görevine soktu.

Daha önce altın renkli bir yüzeyden bahsetmiştik; Bu siyah-altın konsepti, tasarımcı Martin Hajek'in ortaya koyduğu bir dizi konsept illüstrasyondan bizim favorimizdir:
Önceden Ekim 2017’de iDrop News’de görüntülendi:
Mayıs 2014'te Apple, "yan duvarlı elektronik cihazlar" için bir patent aldı, bu da gelecek iPhone'ların yanı sıra, kenarlarda ve kenarlarda ekranlar oluşturabilecekleri iPhone'lara yol açacaktı. Patent, yan duvar ekranlarının ana dokunmatik ekranın bir uzantısı olabileceğini ve etkileşimli veya dokunmaya duyarlı kısımlara sahip olabileceğini göstermektedir.

Apple, yan duvar ekranının uygulama simgelerini görüntülemek için kullanılabileceğini ya da kilit açma-kapama işlevini, müzik çalar kontrollerini, mesajlaşma okumasını, arayan kimliğini, sistem kontrollerini ve daha fazlasını kullanabileceğini önerir.

Bir akıllı telefonun etrafını saran bir ekranla ilgili problemin, telefonunuzu kapatarak işlevselliği ortadan kaldırmanın imkansız olduğunu ve telefonunuzu kapatarak telefonun kolayca kırılabileceğini düşünüyoruz. Yine de, böyle bir tasarım için konsept imajımız var:

Yeni özellikler ve teknik özellikler

2017'nin sonlarında iPhone'lar Face ID ve kablosuz şarj özellikleri ekledi. İşte 2018'de neler bekliyoruz.

Yüz Kimliği / Dokunmatik Kimlik

KGI analisti Ming-Chi Kuo, Apple'ın yeni Face ID yüz tanıma teknolojisini, 2018 sonbaharında piyasaya sürülen tüm yeni iPhone'lara genişleteceğini öngördüğü bir rapor yayınladı. Çünkü, ekranlı Dokunmatik Kimlikli parmak izi taraması, teknolojik bir sorun olmaya devam ediyor. İkincisi hala bir olasılıktır.

Kuo, Apple’ın planlarının Face ID’nin ne kadar olumlu karşılandığına bağlı olduğunu söyledi. Kullanıcıların kullanımı zor, rahatsız edici veya güvenilmez bulması durumunda, şirket, ekranın altındaki parmak izi tarayıcı sorununu çözmeye daha fazla kaynak akacaktır.

8 Şub 2018'de Kuo'nun öngörüsü, Apple'ın Asya tedarik zincirinin iki raporu tarafından desteklendi. Bu raporların her biri, Face ID'nin 2018'deki üç yeni iPhone'a geldiğini kabul ediyor. Kore dili sitesi ETNews ve Investor, her biri kendi sektörlerini desteklemek için endüstri kaynakları sunuyor iddialar.

Apple, Face ID'ye iPhone X ile yerleşmiş olabilir, ancak şirket Touch ID parmak izi tarayıcısını bir akıllı telefon veya tabletin ekranına entegre etme olasılığını araştırmıştır. Aslında Apple, Ocak 2013'te bir Touch ID ekranını açıklayan bir patent yayınladı.
Patent, parmağınızı Ana Düğme yerine taramak için ekranda nasıl yerleştirebileceğinizi açıklar. Gelişmiş çoklu kullanıcı desteğini tanıtmak için kullanılabilecek bir parmak izi algılayan katmanı olan bir dokunmatik ekranı tanımlar.

Örneğin, Apple yalnızca belirli kullanıcıların belirli uygulamaları açmasına izin vermek için parmak izi algılama ekranını kullanabilir. Bu, örneğin iPad'i keşfetmek isteyen çocuklara sahip olanlar için yararlı olabilir.

Ek olarak, Apple ekranı daha da ileriye götürebilirdi. Örneğin, bir piyano uygulaması ile birlikte, kullanıcılara cihaz için doğru parmak yerleştirmeyi öğretmek için kullanılabilir.

Piller

Piller açısından, 2018'de iyileştirmeler bekleyebiliriz.

KGI analisti Ming-Chi Kuo'ya (yukarıda belirtilen bir raporda) göre, LCD ekranlı yeni modellerin (iPhone 8 ve 8 Plus'ın devamı) 2850-2950 mAh bataryaya sahip olacak. Bu, iPhone X'deki bataryadan% 8 daha fazla kapasite eklemelidir. Bu telefonlarda batarya dikdörtgen olacaktır.

Ve OLED ekranlı modeller (iPhone X'in ardılları, onlara iPhone Xs ve XS Plus diyoruz, argüman uğruna), L şeklinde bir 3300-3400mAh pil sunacak. Bu, iPhone X’ten% 25 daha fazla kapasite.

Akü ile ilgili diğer haberlerde, Kore Ekonomik Günü, Apple'ın LG Chem'ı 2018'de çıkacak olan yeni nesil iPhone'da yer alacak piller için özel bir tedarikçi olarak seçtiğini iddia ediyor. Adı açıklanmayan bir kaynaktan alıntı yapan rapor, LG'nin Pil üretim tesislerinde "yüz milyarlarca" yatırım yaptı ve tam anlamıyla üretime, 'iPhone 11' için tam zamanında 2018'in başlarında hazır olmaya hazır olacak.

Hepsi de değil; Rapor ayrıca, Apple'ın yeni nesil iPhone'unun 'L' harfi gibi biçimlendirilmiş bir 'bükülmüş' pil modülünü benimseyeceğini de iddia ediyor. Pilin optimize edilmiş şekli dahili alanı en üst düzeye çıkarır ve aynı zamanda iPhone'un ihtiyaç duyduğu iki özelliği de şarj etme hızını artırır.

Apple şu anda iPhone X'in içinde bir L oluşumunda iki pil kullanmaktadır, çünkü bu görüntüde iPhone'un iFixI'nin teardown'undan görebilirsiniz.
Alternatif olarak, kalıcı bir söylenti, Apple'ın 12 inçlik MacBook için geliştirdiği pil teknolojisini alacağını (ve 2016 sürümü için saklı tutulduğunu) tutar - konturlu, katmanlı pil üniteleri olası her bir aleti almak için kasanın içinde istiflenir. boş alan - ve gelecek iPhone'larda mevcut olacak sabit veya azaltılmış birimin içindeki daha fazla pil kapasitesini sıkıştırmak için bunları kullanın.

Apple, yeni teknoloji sayesinde, iPhone'un genel tasarımında daha radikal değişiklikler yapabilirdi, çünkü mühendisleri artık çalışmalarını sabit bir batarya şekline dayandırmayacaktı. Her ne kadar akıllı telefon böyle olgun bir pazar olmasına rağmen, temel formunu değiştirmek için cesur bir üreticiyi alacaktı - biraz küresel olanı icat eden çılgın bir mikrodalga tasarımcısı gibi.

IPhone X, alanı kazanmak için çift katmanlı bir mantık kartı kullanıyor.

RAM

KGI analisti Ming-Chi Kuo'ya göre, iPhone X'in halefi 4GB RAM'e sahip olabilir. IPhone X'de 3GB RAM var.

Gigabit LTE / LTE Gelişmiş

4G'nin piyasaya sürülmesinden beri hiç bir zaman olmadığı gibi hissedebilir, ancak bir sonraki büyük şey, 5G'ye giden yolda bir duruş olan Gigabit LTE'dir. 2018 amiral gemisi iPhone'un bu teknolojiye sahip olması muhtemel görünüyor.

Gigabit LTE, saniyede 1000 megabit'e kadar indirme hızları vaat ediyor. Gigabit LTE'ye hazır akıllı telefonlar, aynı zamanda, bir kuleden bir veri bağlantısı miline ulaşabilmekten de faydalanacak ve aynı hava sahası için, diğer bir deyişle, yoğun bir tren istasyonunda, diğer cihazlar tarafından çevrelendiklerinde bile bağlanabilecekler. .

Bazı telefonlar zaten Galaxy Note 8 dahil olmak üzere yeni teknolojiyi destekleyebilmektedir. IPhone X ise Gigabit LTE'yi desteklememektedir.

Gigabit LTE sadece Londra Tech City ve Cardiff'teki EE test sitelerinde kullanılabilir. Ancak, 2018'de, enerji verimliliği ülke çapında Gigabit LTE ortaya çıktığında değişecek. Daha sonra, desteklemeye hazır olan telefonlar, daha hızlı yükleme ve indirme hızlarından yararlanabilecekler, iPhone X bunu yapmayacak.

Ancak, 1Gb / s (hatta 10Gb / s) 'den fazla hızlar vaat eden 5G'yi piyasaya sürdüğünde, akıllı telefonlar içinde kullanılmak üzere tamamen farklı bir modem çipi gerekir, bu yüzden Gigabit LTE hazır telefonları bile kaçırır. Aşağıda 5G daha fazlası ...

5G

IPhone tarihinin önemli noktalarından biri de 3G'nin ikinci nesil modeline dahil edilmesiydi; iPhone 5 lansmanı ile Apple hayranları da 4G aldı. Şimdi test çalışıyorsa, 5G'nin yolda olabileceği görünüyor.

Apple, Business Insider tarafından elde edilen bir uygulamayı, "5G ve" milimetre dalgası "kablosuz teknolojisi için onaylanmış 28GHz ve 39GHz bantlarını kullanarak" baz istasyonu vericileri ve alıcıları arasındaki doğrudan yol ve çok yollu ortamlardaki hücresel bağlantı performansını "test etmek üzere bir başvuru gönderdi. .

Uygulama, "Bu değerlendirmeler, kablosuz taşıyıcıların gelecekteki 5G ağlarındaki cihazların çalışmasıyla ilgili mühendislik verilerini sağlayacaktır," diye ekliyor.

5G daha hızlı hücresel internet bağlantısı sunacak, ancak ayrıntılar bulanık görünüyor: Şu anda 5G için standartlar yok, ancak birçok şirket teknoloji ve spesifikasyonları kabul etmeye çalışıyor. En yeni 5G gelişmeleri ve duyurular hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz: 5G nedir?

Belki de Apple, iPhone'a LTE Gelişmiş yetenekleri eklemek yerine 5G'yi beklemek istiyor mu? Eğer uzun bir bekleyiş olabilirse: ilk kamu 5G ağlarının 2020'ye kadar Birleşik Krallık'ta ortaya çıkması beklenmez, ancak bazı ön uygulamaların 2019'da gelmesi olasıdır. Ancak 5G'nin 2022'ye kadar yaygın hale gelmesi olası değildir.

Uzun menzilli kablosuz şarj

IPhone 8 ve X ile aldığınız kablosuz şarj, bugünün teknolojisinin standartlarına uygun, normalde cihazı bir şarj matına yerleştirmek zorunda olduğunuz türden bir uygulamadır. Bu, iki elementin temas halinde olması gerektiğinden, bir oyun değiştiriciden değil, tam olarak uygun.

Ancak Bloomberg, Apple'ın daha uzun menzilli kablosuz şarj etme üzerinde çalıştığını ve yakın alan manyetik rezonans kullanarak yaklaşık 1 metrelik bir mesafede şarj edilebileceğini düşünüyor. Ve bir şarj şirketinin CEO'su tarafından yapılan bazı şifreli yorumlar Apple'ın daha da iddialı bir şeyler planladığını gösteriyor.

Energous'un CEO'su Steve Rizzone, CES 2017'den önce The Verge ile konuştu ve şirketin birkaç yıl önce imzaladığı ve kablosuz şarj teknolojisinin lansmanını geciktiren özel bir “anahtar stratejik ortaklık” ile ilgili bazı önemli ipuçları verdi. hangi 15 feet aralığı vardır.

"Bu 'anahtar' ortağın Apple olduğundan şüpheleniliyor,” diyor The Verge, "ve Energous - partnerinin adını belirtmekle birlikte düşüşe rağmen - spekülasyonu hızlandırmaktan mutluluk duyuyor. Rizzone, ortaklığın en büyük tüketici elektroniği" ile olduğunu söyledi. Dünyadaki şirketler, size kim olduğunu söyleyemem, ama bu şirketten kişisel olarak, masanıza ya da evde oturanlara sahip olduğunuzu sanal olarak garanti edebilirim. ”

Energous, uzun menzilli kablosuz şarj konusunda çalışan tek şirket değildir. Şubat 2017'de Disney Research'ün bir oda boyunca kablosuz olarak güç iletmesi için yeni bir yöntemle ortaya çıktığı bildirildi: kullanıcılar, mevcut teknoloji ile WiFi'ye bağlandıkları sürece odanın herhangi bir yerinde elektronik cihazları şarj edebiliyorlardı.

"Bu çalışmada, oda ölçekli kablosuz gücü gösterdik," diyor laboratuar müdürü Alanson Sample, "ancak bunu bir oyuncak sandığının boyutuna veya bir depo büyüklüğüne kadar ölçekleyememizin bir nedeni yok. ."

Apple Kalemi uyumluluğu

iPhone hayranları bunu bir süredir talep ediyorlardı ve iPhone'daki stylus girişi durumunun iPad'den daha az net olmasına rağmen, bunun yararlı olacağı durumlar da var. Ekranlar ne kadar büyürse, bir stylus ne kadar kullanışlı olurdu ki bu da iPhone X'i ve daha da ötesine geçen iPhone X Plus'ı, Apple Pencil uyumluluğu için güçlü adaylar haline getiriyor.

Bir kaynak, ne yazık ki, biz bundan biraz daha uzak olduğumuzu tahmin ediyor. Kasım 2017'de Kore Herald'a konuşan anonim endüstri kaynakları, Apple'ın bir "dijital kalem" ile birlikte gelen bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını iddia etti - Apple Pencil olmak zorunda değil - ve bu da 2019'da piyasaya sürülecek. Steve Jobs, en iyi stilusun parmak olduğunu iddia ediyor.

Kameralar

İşte, 2018 güncellemesinde iPhone kameralarının yerini görüyoruz.

Öne bakan 'TrueDepth' 3D kamera
KGI analisti Ming-Chi Kuo'ya (Ekim 2017'de) göre, iPhone X'in 3D algılama yetenekleri Android akıllı telefonlardan en az bir yıl önceydi, bu yüzden 2018'de bu teknolojiye ilişkin bir güncelleme görmemiz olası değil.

Ancak, 2019'da, iPhone'un ön tarafındaki TrueDepth Kamera'da iyileştirmeler görebiliyoruz (cihazın arkasında bulunan bir TrueDepth kamerasının yanı sıra, bundan sonra tartışacağız).

Arkaya bakan 3D tarayıcı (AR için)

Yukarıda belirtildiği gibi, Face ID veya herhangi bir TrueDepth teknolojisinin, iPhone'un 2018'deki arkaya bakan kamerası haline gelmesi pek olası görünmüyor. Ancak bu, iPhone'un arkasındaki kameranın kapanmayacağı anlamına gelmiyor. zeki yeni özellikler elde edin.

Kasım 2017'de Bloomberg, 2018'in iPhone 11 / Xs / Xi modelinin, "plana aşina olan insanlar" gerekçe göstererek, arka sensör dizisinde 3 boyutlu bir tarayıcıya sahip olacağını bildirdi. Bu, Face ID, Animoji ve benzer özellikler için kullanılan ön yüzdeki mevcut TrueDepth tarayıcıya ek olarak - ve bundan ayrıdır - ve "30.000 lazer noktasının bir modelini projelendiren bir yapılandırılmış ışık tekniğine dayanır" kullanıcının yüzü ve bozulmayı ölçer ".

Bunun yerine, yeni sistem, "bir lazerin çevreleyen nesneleri sektirmek için harcadığı süreyi hesaplayan bir uçuş zamanı yaklaşımı" kullanacağını iddia ediyor.

Bu yeni tarayıcının öncelikle artırılmış gerçeklik (AR) uygulamaları için kullanılacağına inanılmaktadır: çevredeki ortamın 3B modelini oluşturmak ve bu modelle ilgili bilgi ve işlevsellik sunmak. Apple, WWDC 2017'de ARKit'in lansmanı ile AR'da çoktan gitti.

Anti-kayıt patent

Haziran 2016'da Apple, kızılötesi bir sinyalden insanların konserlere kayıt yapmasını önlemek için bir patent başvurusunda bulundu. Bu, taraftarların performanslarının kötü kalitede videolarını yükledikleri, kalite kontrolünün buradaki sorun olduğu sanatçıların yaptığı şikayetleri ele almak.
Patent bazı eleştirmenlerle karşılandı; Bazıları onun gizliliğini istila ettiğini söylüyor. Diğerleri, sanatçılar ve akıllı olmayan bir ortam isteyenler için iyi bir hamle olarak gördüler. Bu, aynı zamanda, bir bitki gibi belirli bir nesne hakkında daha fazla ayrıntı vermek için kullanılan bir kızılötesi sinyali ile, eğitimsel bir şekilde kullanılabilir.

Teknolojinin nasıl kullanılacağı hala net değil, ancak Apple'ın bunu düşündüğü açık.

'Süper çözünürlük' fotoğrafları

Apple, iOS cihazlarının kamera özelliklerini geliştirmeye istekli görünüyor ve Mayıs 2014'te USPTO tarafından yayınlanan bir patent yakında optik görüntü sabitleme sayesinde "Süper çözünürlük" fotoğraflarını çekebilen iPhone'ları görebileceğimizi gösteriyor. iPhone 6 Plus'ın bir özelliği.

Patent, bir dizi fotoğrafı biraz farklı açılarda çeken ve "süper-çözünürlük" bir fotoğraf oluşturmak için bir araya getiren bir sistemi açıklar.
Apple, bir cihazın her fotoğrafı bu şekilde yakalayacağını önermiyor. Bunun yerine, kullanıcı HDR ve Panorama modları gibi süper çözünürlük modunu açma seçeneğine sahip olacaktı.

Bazı söylentiler, Apple'ın yakın gelecekte iPhone ile bir özellik sunmayı planladığını ve raporların iPhone güncelleme tarihinde en büyük kamera atlamalarını temsil edecek bir 'DSLR kalitesine' işaret edeceğini ileri sürüyor.

DigiTimes, Apple'ın 12Mp'nin üzerinde çözünürlükte iPhone kameralar için üretim yaptığını bildirdi. Bu, Tayvan'daki mercek üreticisi Largan Precision tarafından inşa edilen yeni bir fabrikada.

Değiştirilebilir kamera lensleri

Apple da değiştirilebilir iPhone kamera lensleri yapma olasılığını araştırıyor.
Ocak 2014'te, şirket iPhone ve iPad gibi cihazlara kamera modülleri ekleme yöntemlerini açıklayan iki patent yayınladı.

"Farklı kamera lens seçeneklerine sahip portatif elektronik cihaz için arka panel" başlıklı ilk patent, geniş açılı veya balık gözü lensleri gibi kamera bağlantılarına izin veren çıkarılabilir bir kasaya sahip olan bir portatif elektronik cihazı tarif etmektedir.

Mıknatısları kullanarak iPhone'a yeni kamera merceklerini takmak için alternatif bir yöntem olan "hizalama sırtı olan manyetik ekleme lensleri" başlıklı ikinci patent.


YORUMLAR

BLOGGER
Ad

1 kasim 2015 secim sonuclari canli,1,20 Aralik App Store ucretsiz uygulamalar,1,2015,1,2016 watch saat kordonu,1,2017 iPad CPU,1,3.5mm to lightning,1,3D dokunmatik,1,3D touch,2,3d touch calisan uygulamalar,1,3d touch destekleyen uygulamalar,1,3D touch kullanimi,1,3D touch oyunlar,1,3d Touch peek ve pop,1,3D touch uyumlu oyunlar,1,4k,1,9.3.1 jailbreak,1,aac,1,aac nedir,1,aac sürümünü yarat,1,ahize sesi yukseltme,1,airdrop,1,airdrop dosya nasil paylasilir,1,airdrop dosya paylasma,1,airdrop nasil kullanilir,1,airdrop nedir,1,airpod,2,airpod nasil temizlenir,1,Airpod satış fiyati,1,Airpods,3,airpods nasil sifirlanir,1,Airpods ne kadar,1,airpods özellikleri,1,airpods sarj kutusu,1,airpods satiş fiyati,1,airpods sifirlama,1,Airpods türkiye fiyati,1,airpords ne zaman satişa çıkacak,1,akasya avm iphone birebir degisim,1,akasya avm randevu,1,Akasya AVM Randevu Alma,1,akasya avm randevusuz gitmek,1,alt yazi,1,alt yazi nasil eklenir,1,amazon,1,AMD,1,ana,1,Anadolu Yakası Apple Store ne zaman aciliyor,1,android facebook canli yayin,1,app,1,app store,6,app store abonelikler,1,app store akasya,1,App Store Baglanilamiyor Hatasi Cözümü Pratik Yol,1,app store giris,1,App Store haftanin ucretsiz uygulamalari,1,app store ipad ekran degisim,1,app store iphone,1,app store kayit,1,app store randevu,1,app store randevu nasil alinir,1,app store sifremi unuttum,1,app store şifremi unuttum,1,App Store ucretsiz haftalik uygulama indir,1,app store uygulama indiremiyorum,1,app store uygulama sorunu,1,app store zorlu center,1,appla sifre kirma,1,apple,111,apple 2015 ne kadar kazandi,1,Apple 2016 Watch Kordonu,1,Apple 7 tanitim,1,apple A10,1,apple abonelik iptali,1,apple airdrop,1,apple airpods,1,apple akasya,1,Apple Anadolu Yakasi Yeni Magaza,1,apple car,1,apple clips uygulamasi,1,apple computer inc nedir,1,apple destek,1,apple firmasi geliri ne kadar,1,Apple Garanti Cihaz Degisimi,1,apple garanti durumu,1,Apple Garanti sorgulama,1,apple garanti sorgulama resimli anlatim,1,apple garanti suresi,1,Apple gizlilik ayarlari,1,Apple guvenlik ayarlari,1,Apple Haritalar,1,apple ıd unuttum,1,apple iphone 7,1,apple iphone 7 resim,1,Apple kablosuz kulaklik fiyati,1,apple kablosuz kulaklik şarj,1,apple kimligi,1,apple kimligimi unuttum,1,apple kimlik sifremi unuttum,1,Apple Kolay Randevu Alma,1,apple lightning sarj kablosu,1,apple mac satislari,1,Apple Maps,1,apple music,1,apple music cevrimici muzik hizmeti,1,apple music indir,1,apple music iptal etme,1,apple music nedir,1,apple music turkiye,1,apple music ucretsiz,1,apple muzik,2,apple muzik indir,1,apple muzik iptal etme,1,apple müzik,1,apple ne kadar kazaniyor,1,apple nedir,1,apple news,1,apple news indir,1,apple news ios 9,1,apple news nedir,1,apple news servisi,1,Apple Onayli iphone şarj makinesi usbidi,1,apple puf noktalari,1,Apple Randevu Alma,1,apple randevu nasıl alınır,1,Apple Reklam,1,apple saat yavaslama sorunu,1,apple sarj kablosu ariza,1,apple sarj kablosunun yipranmamasi icin onlemler,1,apple satis rekoru,1,apple sifre sifirlama,1,apple sifremi unuttum,2,apple siri,2,Apple siri güncelleme,1,Apple Spofity Premium Hilesi,1,apple store,3,apple store abonelik iptali,1,apple store kirik ekran cihaz degisimi,1,apple store kirik ekran degisimi,1,Apple Store Pokemon Go indir,1,Apple Store Randevu Alma,1,Apple Store Randevu Alma 2016,1,apple store randevu alma taktikleri,1,apple store randevusuz gidersek neler olur,1,apple store randevusuz gitmek,1,apple store sifremi unuttum,1,apple şifremi unuttum,1,apple touch bar,1,Apple Tv,5,Apple tv baglanti yok hatasi,1,Apple tv donma sorunu,1,apple tv film izleme,1,apple tv ile iphone bağlama,1,Apple TV Konsol,1,Apple TV Konsol Oyunlari,1,Apple TV Modern Combat Blackout 5,1,apple tv müzik,1,apple tv nasil kullanilir,1,apple tv nedir,1,Apple Tweak nedir,1,apple watch,7,apple watch avuc iciyle sessize alma,1,apple watch guc koruma modu,2,Apple watch guc koruma modu kapatma,1,apple watch gunluk pil omru,1,apple watch imessage lokasyon paylasimi,1,Apple Watch İos 9 gelmedi,1,Apple watch ipucu,1,apple watch pil omru,1,Apple Watch pil omru uzatma,1,apple watch saati 5 dakika ileriye alma,1,apple watch wifi baglanmiyor,1,apple watch wifi nasil baglanir,1,apple watch yavaslama sorunu,1,apple yardim,1,Apple Yeni Apple Store Magazasi,1,Apple Yeni Magaza Aciyor,1,Apple yeni reklam,1,Apple Yeni saat kordonu,1,Apple Yetkili Hizmet Saglayici,1,applestore,1,apps,1,appstore,10,AppStore 1 kasim 2015 secim sonuclari canli takip,1,appstore baglanilamiyor,1,appstore baglanilamiyor hatasi,1,appstore şifremi unuttum,1,Appstore whatsapp guncelleme,1,AppStore'den Ücretli Uygulamarı Bedava İndirme,1,AppStore’da virüs tehlikesi,1,arka plan ayarlama,1,Assistive Touch nasil acilir,1,avea,1,ayfon 4 donma,2,Ayfon 7,1,Ayfon 7 Kulaklik Girisi,1,ayfon 7 tanitim,1,ayfon alarm sesi degistirme,1,ayfon donma sorunu,2,ayfon etkin değil,1,ayfon kablo kopma sorunu,1,ayfon muzik indirme,1,ayfon müzik,1,ayfon müzik silme,1,ayfon sımdeki kişileri aktarma,1,ayfon şifre,1,ayfon şifre kırma,1,ayfon toplu mesaj gönderme,1,ayfon video indirme,1,ayfona irec yükleme,1,ayfona müzik atma itunes,1,ayfona müzik yükleme,1,ayfonumu bul kapatma,1,baglanti,1,baglanti hatasi,1,Baseband nasıl öğrenilir,1,Baseband ne işe yarar,1,Baseband nedir,1,Baseband nedir iphone,1,Baseband sorunu,1,Baseband türkçesi,1,Basebande nereden bakılır,1,battary,1,bedava macbook uygulamalari,1,beta,1,bildirimler nasil kapatilir,1,Bilgisayardan iPhone Tema Yükleme,1,Bilgisayarsiz jailbreak,1,bilmeniz gerekenler,1,Bim iPhone 7 garanti süresi,1,Bim iPhone 7 satılıyor,1,Bim iPhone 7 satış,1,binance authenticator sorunu,1,bluetooth,1,Bluetooth kapatma sorunu,1,brawl star baglanti kopuyor,1,brawl star baglanti sorunu,1,brawl star donma sorunu,1,brawl star internet sorunu,1,brawl star wifi,1,Brawl Stars,2,Brawl Stars baglanti sorunu,1,Brawl Stars donma sorunu,1,Brawl Stars donuyor,1,brawl stars gem hilesi,1,brawl stars hack,1,brawl stars hile,1,Brawl Stars kasma sorunu,1,brawl stars tas hilesi,1,Brawl Stars wifi kopuyor,1,cam,1,canli radyo,1,catch all mosquitoes,1,Chromatic efekt nedir,1,Chromatic WTF,1,cikis,1,Clash Royale,1,Clash Royale Altin Hilesi,1,Clash Royale Buyulu Sandik,1,Clash Royale Destansi Kart Hilesi,1,Clash Royale Hileleri,1,Clash Royale Sandik hilesi,1,Clash Royale Tas Hilesi,1,clips nedir,1,cozum,1,crt,1,cubesc,1,cubesc oyun,1,Cydia,2,Cydia Eklentileri Ucretsiz yukle,1,Cydia Enable indir,1,cydia indir,1,cydia molesta,1,cydia nasıl kullanılır,1,cydia nedir,1,cydia tweaks,1,Cydia Ucretli uygulamalari ucretsiz indir,1,Cydia Uygulamalari Ucretsiz indir,1,Cydown guncel indir,1,Cydown indir,1,Data Flow Uygulama,1,Data Flow Uygulamasi indir,1,DFU Mode,1,DFU Mode nedir,1,Dfu mode restore etme,1,dfu nedir,1,dönüştürücü,1,Dragonite Yakalama hilesi,1,dunyanin en ucuz iphone,1,dunyanin en ucuz iphone nerede,1,e-posta,2,eightbit,1,ekran,2,ekran görüntüsü alma,1,Ekran video kaydetme,1,El Capitan,1,El capitan guncelleme ozellikleri,1,El Capitan spotlight ufaltmak,1,El Capitan Yeni Ozellikler,1,en cok indirilen uygulamalar,1,en guzel telefon kamerasi,1,en iyi alarm uygulamasi nedir ?,1,en iyi iphone 6S kiliflari,1,en iyi jailbreak araci,1,en iyi saat uygulamalari,1,en iyi saat uygulamasi,1,en iyi telefon kamerasi hangisi,1,en iyi vpn,1,en iyi vpn mac,1,En ucuz iPhone 7 fiyatlari,1,escape,1,ezan pro,1,face Id,1,face time arama,1,face time indir,1,face time numara kisi ekleme,1,face time ucretsiz,1,face time uygun degil hatasi,1,facebook,3,Facebook daha az hucresel veri harcama,1,facebook hikaye,1,Facebook internet ayarlari,1,Facebook kullanirken daha internet harcayin,1,facebook video indir iphone,1,facebook video indirme iphone,1,facetime,2,facetime baglanti sorunu,1,facetime etkinlestirme sorunu,1,Failed To Detect Location nedir,1,Failed To Get game data from the server hatasi,1,Fake gps ios iphone,1,fal,1,find my phone nedir,1,fiyat,1,flash player,1,force touch,1,force touch nasil kullanilir,1,force touch ne ise yarar,1,force touch nedir,1,fotograf,2,free,1,full hd mac ekran koruyucu,1,fullmag iphone test izle,1,Garanti iPhone Degisim,1,gelen,1,geri,1,Glitch efekt,1,GlitchPic,1,Gmail,1,google,2,gps kapatma,1,GPU,1,gunce poke farmer,1,guncel jailbreak,1,guncel poke farmer bot,1,guncel pokemon go bot,1,guncel pokemon go bot indir,1,Guncel Snapchat Tweak,1,Guncel Tweak 2016,1,Güncel,1,güncelleme,2,günün ücretsiz uygulaması,1,güvenlik,1,Hackintosh,1,Hackintosh Kurulum,1,Hackintosh Kurulumu,1,Hackintosh Yosemite,1,Hackintosh Yosemite indir,1,Hackintosh Yosemite Kurulumu,1,Hackintosh Yosemite USB Hazirlama,1,hangi cihazlar imessage kullanabilir,1,hangi model ios 9.2,1,hata,2,Hd,1,hd ekran koruyucu mac,1,hdr,1,Hucresel baglanti sorunu cozum,1,ıd sifirlama,1,ID Touch,1,Instagram,7,ic ice klasor nasil olusturulur,1,iCloud,4,icloud sifremi unuttum,1,icloud sifresi,1,icloud sifresi guvenlik,1,icloud şifremi unuttum,1,icloud yedekleme hatasi,1,icloud yedeklemesi nasil yapilir,1,iftar vakti,1,iMac,1,iMac fabrika ayarlarina geri donme,1,imei,2,imei numaram kac,1,imei numarami bulma,1,iMei Sorgulama,1,imei sorgusunu yapmak,1,iMessage,1,imessage nedir,1,iMessage Siri kullanmak,1,imessage ucretlimi,1,imessage video gondermek,1,imovie,1,iMovie 2.2.1 surumu,1,inceleme,1,indir,1,instagram anahtar kelimeleri filtreleme,1,instagram arama gecmisi nasil silinir,1,instagram arama gecmisi temizleme,1,instagram daha az hucresel veri ayarlari,1,instagram filtreleme nasil yapilir,1,instagram gecmis silme,1,instagram hikayeler nasil silinir,1,instagram hikayeleri saklamak,1,instagram internet ayarlari,1,instagram kullanirken internet cok gidiyor,1,ios,81,iOS 10 Sorun ve Hatalar,1,ios 1 guncelleme,1,ios 1.3 Jailbreak,1,ios 10,6,iOS 10 Beta,1,iOS 10 cihaz acilmiyor,1,ios 10 çıkış tarihi,1,iOS 10 Hatalari,1,iOS 10 Hatalari cozumleri,1,ios 10 ile gelen yenilikler,1,iOS 10 jailbreak,2,iOS 10 jailbreak download,2,iOS 10 jailbreak indir,2,ios 10 jailbreak pangu türkce indir,2,iOS 10 jailbreak turkce anlatim,2,ios 10 ne zaman gelecek,1,ios 10 özellikleri,1,iOS 10 Sarj Pil Sorunu,1,iOS 10 turkce indir,2,iOS 10 turkce jailbreak indir,2,iOS 10 Yasanan Sorunlar,1,iOS 10.0.3 Guncellemesi,1,iOS 10.0.3 hucresel baglanti sorunu,1,iOS 10.0.3 indir,1,iOS 10.0.3 itunes indir,1,iOS 10.0.3 yayinlandi,1,iOS 10.1 jailbreak,1,iOS 10.1 turkce jailbreak indir,1,iOS 10.1.1 jailbreak,1,iOS 10.1.1 jailbreak turkce indir,1,iOS 10.2,2,iOS 10.2 batarya sorunu,1,iOS 10.2 hatalar,1,iOS 10.2 ozellikler,1,iOS 10.2 sorunlar,1,iOS 10.2 şarj,1,iOS 10.2 Yenilikler,1,iOS 10.2.1,1,iOS 10.2.1 Güncellemesi,1,iOS 10.2.1 indir,1,ios 10.3 ozellikleri,1,ios 11,13,ios 11 jailbreak,1,iOS 11 Jailbreak Kurulumu,1,ios 11 jb,4,ios 11 ne zaman cikacak,1,ios 11 ozellikleri,1,ios 11 yayinlanma tarihi,1,ios 11.2.5,1,ios 11.3 Jailbreak ciktimi,1,ios 11.3.1,1,ios 12,14,ios 12 bildirimleri devre disi birakma,1,ios 12 donma sorunu,2,ios 12 hizlandirma,1,iOS 12 jailbreak,1,iOS 12 jailbreak download,1,iOS 12 jailbreak indir,1,ios 12 jailbreak pangu türkce indir,1,iOS 12 jailbreak turkce anlatim,1,ios 12 sifre olusturma,1,iOS 12 turkce indir,1,iOS 12 turkce jailbreak indir,1,iOS 12.1.3 jailbreak,1,iOS 12.1.3 jailbreak download,1,iOS 12.1.3 jailbreak indir,1,ios 12.1.3 jailbreak pangu türkce indir,1,iOS 12.1.3 jailbreak turkce anlatim,1,iOS 12.1.3 turkce indir,1,ios 13,3,ios 13 gelecek özellikler,1,ios 13 hangi modellere geldi,1,ios 13 hangi modellere gelecek,1,ios 13 hangi modellere gelmeyecek,1,ios 13 tüm özellikleri,1,ios 13 yeni özellikleri,1,ios 8,1,ios 9,13,ios 9 beta 4,1,ios 9 beta dowland,1,ios 9 bug,1,ios 9 dan 8.4 e donus,1,iOs 9 Donma Sorunu Basit Cozum,1,ios 9 ekran bolme,1,ios 9 ekrani ikiye bolme,1,ios 9 eksileri,1,ios 9 Full Surum tanitim,1,ios 9 gelen 10 yeni özellik,1,ios 9 ic ice klasor nasil olusturulur,1,iOS 9 inanilmaz kullanim oranlari aciklandi,1,iOS 9 iPad temalar,1,iOS 9 iphone program gizleme,1,iOS 9 iPhone Temalar,1,iOS 9 iPhone Uygulama Gizleme,1,iOs 9 jailbreak,1,ios 9 jailbreak guncelleme,1,ios 9 ozellikleri,1,iOs 9 Sarj Omrunu Uzatmak icin 5 ipucu,1,iOs 9 Sifre Kirma,1,iOs 9 simdeki kişileri aktarma,1,ios 9 siri,1,ios 9 son guncellemesi,1,ios 9 son surum,2,iOS 9 surumunde yasanan buyuk sorunlar,1,iOs 9 Virüs Temizleme,1,ios 9 wi-fi kopma sorunu,1,ios 9 yeni guncelleme ne zaman,1,ios 9 yeni surum,1,ios 9 yeni surum ne zaman yayinlanir,1,ios 9 yeni surum tarihi,1,ios 9 youtube,1,ios 9 youtube yeni guncellemesi,1,ios 9.0.2,1,ios 9.0.2 nasil yuklenir,1,ios 9.0.2 yayinlandi,1,ios 9.0.3 donma sorunu,1,iOS 9.1,6,ios 9.1 alan modeller,1,ios 9.1 beta 4,1,ios 9.1 hatalari,2,ios 9.1 hatalari cozumleri,1,ios 9.1 icloud yedekleme sorunu,1,ios 9.1 ilk izlenimler,1,ios 9.1 jailbreak guncelleme,1,ios 9.1 jailbreak guncelleme resimli anlatim,1,ios 9.1 jailbreak update,1,ios 9.1 nasıl yüklenir,1,iOS 9.1 Ne zaman cikicak,1,ios 9.1 sorun ve hatalar,1,ios 9.1 sorunlari,1,ios 9.1 sorunlu,1,ios 9.1 yasanan sorunlar,1,ios 9.1.1,4,ios 9.1.1 guncellemesi,1,ios 9.1.1 hatalari,1,ios 9.1.1 safari sayfa ici arama,1,ios 9.1.1 sorunlari,1,ios 9.2,5,ios 9.2 analiz,1,ios 9.2 guncelleme,1,ios 9.2 guncellemesi yapmalimiyim,1,ios 9.2 hatalari,3,iOS 9.2 Hatalari cozumleri,1,iOS 9.2 hatali,1,iOS 9.2 indir,1,iOS 9.2 iPhone temalar,1,ios 9.2 itunes guncelleme,1,iOS 9.2 jailbreak,1,iOS 9.2 jailbreak download,1,iOS 9.2 jailbreak indir,1,ios 9.2 jailbreak pangu türkce indir,1,iOS 9.2 jailbreak turkce anlatim,1,ios 9.2 kullanan var mı,1,ios 9.2 nasil yuklenir,1,ios 9.2 sorun varmi,1,iOS 9.2 sorun ve hatalar,1,ios 9.2 sorunlari,1,iOS 9.2 sorunlu,1,ios 9.2 test,1,iOS 9.2 turkce indir,1,iOS 9.2 turkce jailbreak indir,1,iOS 9.2 Uygulama Gizleme,1,ios 9.2 uyumlu itools indir,1,iOS 9.2 vs iOS 9.2.1,1,iOS 9.2 vs iOS 9.2.1 Karsilastirma video,1,iOS 9.2 yasanan sorunlar,1,ios 9.2 yayinlandi,2,ios 9.2 yeni ozellikler,1,ios 9.2 yukle,1,ios 9.2 yuklemelimiyim,1,iOS 9.2.1,4,iOS 9.2.1 beta,1,iOS 9.2.1 beta jailbreak,1,iOS 9.2.1 Guncellemesi,1,iOS 9.2.1 Hatalari,1,iOS 9.2.1 Hatalari cozumleri,1,iOS 9.2.1 hiz testi,1,iOs 9.2.1 indir,1,iOS 9.2.1 jailbreak,1,iOS 9.2.1 jailbreak cikti mi,1,iOS 9.2.1 jailbreak indir,1,iOS 9.2.1 jailbreak tr,1,iOS 9.2.1 Nasil Yuklenir,1,iOS 9.2.1 Sarj Pil Sorunu,1,iOS 9.2.1 Sorun ve Hatalar,1,iOS 9.2.1 video izle,1,iOS 9.2.1 Yasanan Sorunlar,1,iOS 9.2.1 yayinlandi,1,iOS 9.2.1 yeni ozellikler,1,iOS 9.2.1 Yukle,1,ios 9.3,3,iOS 9.3 beta,1,iOs 9.3 beta 2,1,iOS 9.3 cozumleri,1,iOS 9.3 hatalari,1,iOS 9.3 hatalari cozumleri,1,iOS 9.3 indir,1,iOS 9.3 jailbreak,1,iOS 9.3 jailbreak download,1,iOS 9.3 jailbreak indir,1,iOS 9.3 jailbreak turkce anlatim,1,iOS 9.3 Pangu türkce indir,1,iOS 9.3 sorun ve hatalar,1,iOS 9.3 Taig indir,1,iOS 9.3 Turkce jailbreak indir,1,iOS 9.3 yasanan sorunlar,1,ios 9.3.1,1,ios 9.3.1 hataları,1,ios 9.3.1 hataları ve çözümleri,1,ios 9.3.1 jailbreak çıktımı,1,ios 9.3.1 jailbreak nasıl kurulur,1,ios 9.3.1 jb,1,ios 9.3.1 yaşanan sorunlar,1,ios 9.3.1.jailbreak,1,ios 9.3.2,2,iOS 9.3.2 cozumleri,1,iOS 9.3.2 hatalari,1,iOS 9.3.2 hatalari cozumleri,1,iOS 9.3.2 jailbreak,2,iOS 9.3.2 jailbreak cikti mi,1,iOS 9.3.2 jailbreak download,1,iOS 9.3.2 jailbreak indir,1,ios 9.3.2 jailbreak pangu türkce indir,1,iOS 9.3.2 jailbreak turkce anlatim,1,iOS 9.3.2 jailbreak turkce indir,1,iOS 9.3.2 pangu,1,iOS 9.3.2 sorun ve hatalar,1,iOS 9.3.2 turkce jailbreak indir,1,ios 9.3.3,2,iOS 9.3.3 jailbreak,2,iOS 9.3.3 jailbreak download,1,iOS 9.3.3 jailbreak indir,1,ios 9.3.3 jailbreak pangu türkce indir,1,iOS 9.3.3 jailbreak turkce anlatim,1,iOS 9.3.3 Pangu jailbreak,1,iOS 9.3.3 turkce indir,1,iOS 9.32. yasanan sorunlar,1,ios 9' Gelen En iyi 5 Özellik,1,iOs 9'daki notlara 5 yeni özellik,1,iOs 9'dan iOs 8'e Dönüs Pratik Yoldan,1,İos 9da navigasyona yeni Gelen Özellik,1,ios appstore mozilla firefox indir,1,ios batarya kalibrasyonu,1,ios beta sürüm indir,1,ios donma sorunu,1,ios facebook canli yayin cekme,1,iOS Fake gps,1,ios guncelleme,1,iOS Hucresel Veri Sorunu,1,iOS Jailbreak,2,ios jailbreak guncelleme video anlatim,1,ios jb,1,ios önbellek temizleme,1,iOS pokemon go Hilesi,1,iOS Pokemon Go Hilesi indir,1,iOS Pokemon Go indir,1,ios ramazan uygulamaları,1,iOS Spofity Premium Hilesi,1,ios tweak,1,iOS Uygulama Gizleme,1,iOS Uygulamaları,1,ios uygulamalari,1,iOs Uygulamalari gizleme,1,iOS uyumlu iPhone temalar,1,ios yer açma,1,iOS Youtube Arka Planda Calistirma,1,ios12,1,ios9,10,İos9 Masaustu site ekleme,1,ipad,74,iPad safari sayfa ici arama,1,iPad air,1,iPad air 2,1,ipad air 2 4k video cekimi,1,ipad air 2 ile 4K video duzenleme,1,iPad air 2 imovie 2.2.1,1,iPad air 3,1,ipad Bluetooth,1,ipad bul nasil kapatilir,1,ipad cizim kalemi,1,ipad cizim kalemi pil omru,1,ipad ekran degisimi,1,ipad ekran degisimi nasil yapilir,1,ipad ekran kirildi,1,ipad etkin değil,1,ipad garanti sorgulama,1,iPad gizlilik ayarlari,1,iPad guvenlik ayarlari,1,ipad hizli sarj doldurma,1,ipad home tusu kalibre etme,1,ipad kalem fiyati,1,ipad kalemi,1,ipad kalemi sarj,1,ipad kapalı sorunu,1,ipad kisileri silme,1,ipad nasil sifirlanir,1,ipad parola sifirlama,1,ipad pencil,1,ipad pencil pil omru,1,iPad Pro,3,iPad Pro 128 gb turkiye satis fiyati,1,iPad pro 32 gb turkiye satis fiyati,1,iPad Pro Apple Pencil turkiye fiyati,1,iPad Pro CPU,1,ipad pro dayaniklilik testi,1,ipad pro drop test,1,ipad pro drop test video,1,ipad pro resetleme,1,ipad pro test,1,iPad Pro Turkiye Satis fiyati,1,ipad reklam engelleme,1,ipad rest nasil atilir,1,ipad safari gecmisi silme,1,ipad sarj,1,ipad sınırlama şifrenisi sıfırlama,1,ipad sınırlama şifresini unuttum,1,ipad sifirlama,1,ipad sifre kirma,1,ipad sifre sifirlama,1,ipad sifremi unuttum,2,ipad toplu numara silme,1,ipad uygulama nasil yapilir,1,ipad wifi kopma sorunu,1,ipad yeni oyun sistemi osmo,1,iPad Youtube Arka Planda Calistirma,1,iPado Pro smart keyboard turkiye fiyati,1,iPhne 6S 3D Touch ozelligi,1,iphoe,1,iPhone,354,İphone,2,iphone star wars duvar kagitlari,1,iPhone 1 kasim 2015 secim sonuclari canli,1,iPhone 1 Kasim 2015 secim sonuclari uygulamasi,1,iphone 10. yil,1,iphone 11.3 Jailbreak indir,1,iPhone 2016 Duvar Kagitlari,1,iPhone 2017 yeni modelleri,1,iphone 2018,1,iphone 360 derecelik resim nasil cekilir,1,iPhone 3D Touch,1,iphone 3D touch hangi uygulamalarda calisir,1,iphone 3d touch hizli eylem,1,iPhone 3D touch ozellikleri,1,iPhone 3D touch uygulamalar,1,iphone 3gs donma sorunu,2,iphone 4 donma,2,iphone 4 facetime sorunu,1,iphone 4 muzik atma,1,iphone 4 wifi anteni sorunu,1,iPhone 4.5 G,1,iPhone 4.5 G ayarlar,1,iPhone 4.5 G internet ayarlari nasil yapilir,1,iPhone 4.5 G nasil ayarlanir,1,iphone 4G LTE baglanti hatasi,1,iphone 4s donma sorunu,2,iPhone 5,2,iPhone 5 3D Touch,1,iPhone 5 3D Touch Nasil Yuklenir,1,iPhone 5 3D Touch Ozelligi,1,iphone 5 acilmiyor sarj olmuyor,1,iphone 5 batarya kalibrasyonu,1,iphone 5 dokunmatik bazen calismiyor,1,iPhone 5 Duvar Kağıtları,1,iphone 5 isinma,1,iPhone 5 modellerinde yasanan buyuk sikinti,1,iphone 5 olmazsa olmazlar,1,iphone 5 resim silme,1,iPhone 5 sebeke araniyor sorunu,1,iPhone 5 Servis Araniyor Sorunu,1,iphone 5 telefonum donuyor,2,iPhone 5e,2,iphone 5e alınmalimi,1,iPhone 5e Cikis Tarihi,1,iPhone 5e Fiyati,1,iPhone 5e Fiyati Ne kadar,1,iPhone 5e Ozellikleri,1,iphone 5e özellikleri,1,iphone 5e sizce alinirmi,1,iPhone 5e Turkiye Fiyati,1,iphone 5s,1,iphone 5s ahizeden ses gelmiyor,1,iphone 5s donma sorunu,1,iphone 5s kasma sorunu,1,iPhone 5s pugb beyaz ekran,1,iPhone 5s pugb siyah ekran,1,iPhone 6,7,iphone 6 ahize degisimi,1,iphone 6 asiri isinma,1,iphone 6 asiri isinma sorunu,1,iPhone 6 batarya degisim,1,iphone 6 cihaz isinma,1,iphone 6 donma kasma sorunu,1,iphone 6 iOS 9.2,1,iphone 6 isinma cozum,1,iphone 6 isinma sorunu,1,iPhone 6 jailbreak,1,iPhone 6 kapanma sorunu,1,iphone 6 kasma sorunu cozumu,1,iphone 6 kendi kendine reset atiyor,1,iphone 6 mail sorunu,1,iPhone 6 mi yoksa iPhone 6 Plus mi Almaliyim,1,iPhone 6 muzik atma,1,iPhone 6 muzik atma 2015,1,iPhone 6 muzik atma resimli,1,iPhone 6 muzik nasıl yuklenir,1,iphone 6 olmazsa olmazlar,1,iphone 6 pil sorunu,1,iphone 6 plus,3,iPhone 6 Plus Cebe Sigar mi,1,iPhone 6 Plus Ekran titreme sorunu,1,iphone 6 plus hizli sarj,1,iphone 6 plus isinma sorunu,1,iphone 6 plus jailbreak,1,iPhone 6 plus muzik atma,1,iPhone 6 Plus olumsuz Yonleri,1,iphone 6 plus ulasabilirlik,1,iphone 6 resim uygulama sorunu,1,iphone 6 sarjli kilif,2,iphone 6 sebeke sorunu,1,iphone 6 ses problemi,1,iphone 6 surekli yeniden basliyor,1,iPhone 6 vs iPhone 6 Plus,1,iphone 6 yasanan sorun ve hatalar,1,iphone 6 yavasladi ios 11,1,iphone 6C,1,iphone 6c 2016,1,iphone 6c 4 inc,1,iphone 6c boyutu,1,iphone 6C fiyatlari,1,iphone 6c ozellikleri,1,iPhone 6S,19,İphone 6s,1,iphone 6s 23 ekim,1,iPhone 6S 3D Touch,1,iPhone 6S 3D Touch AppStore,1,iphone 6s 3d touch nasil kullanilir,1,iPhone 6s 3D touch nedir,1,iphone 6s 3D touch ozellikleri,1,iphone 6s 3D touch uyumlu en iyi oyunlar,1,iphone 6s A9 islemci,1,iphone 6s almaya deger mi,1,iphone 6s asiri isinma sorunu,1,iphone 6s ayarlari,1,iPhone 6S cami kirilmiyor,1,iPhone 6S case mate zero case kiliflar,1,iPhone 6s cikis Tarihi,1,iPhone 6S cisim olcme,1,iPhone 6s Deri Kilif Fiyatlari,1,iphone 6s donma sorunu,2,iPhone 6S en guzel renk,1,iPhone 6s en iyi ucretsiz oyunlar,1,iphone 6s gizli ayarlar,1,iphone 6s guc pil sorunu,1,iphone 6S gul rengi,1,iPhone 6S hangi renkler,1,iPhone 6s hatalari,2,iphone 6s hileleri,1,iPhone 6S inanilmaz isletim gucu ve hizi,1,iphone 6s ipuclari,1,iphone 6s isinma,1,iphone 6s isinma sorunlari,1,iphone 6s isinma sorunu,1,iphone 6s islemcisi,1,iphone 6s kamerasi,1,iphone 6s kapanma sorunu,1,iphone 6s kesin cikis tarihi,1,iPhone 6S kilif,1,iPhone 6s Kutulari,1,iPhone 6s Ne zaman Cikakcak ?,1,iphone 6s neden satisa cikmadi,1,iPhone 6s ok testi,1,iphone 6s oyun indir,1,iphone 6s oyunlar,1,iphone 6S ozellikleri batarya,1,iphone 6S ozellikleri epey,1,iphone 6S ozellikleri ram,1,iphone 6S ozellikleri shiftdelete,1,iphone 6S ozellikleri ve fiyati,1,iphone 6s ön satislar,1,iphone 6s pasaport kayit,1,iPhone 6S Plus,5,iPhone 6s Plus Deri Kilif Fiyatlari,1,iPhone 6s Plus Silikon Kilif Fiyatlari,1,iphone 6s plus tek el kullanim,1,iphone 6s plus yurt disi garanti kapsamina girer mi,1,iphone 6s rehber,1,iPhone 6S renk secenekleri,1,iPhone 6s renk secimi,1,iPhone 6S renkleri,1,iphone 6S rose,1,iphone 6s satıs tarihi,1,iphone 6S satis tarihi degisti,1,iphone 6s ses sorunu,2,iphone 6s sifirlama,1,iPhone 6s Silikon Kilif Fiyatlari,1,iphone 6s sorunlari,1,iphone 6S space gray renk,1,iphone 6s stoklari,1,iphone 6s şarjli kilif incelemesi,1,iphone 6s tek el kullanim,1,iphone 6s touch ıd sorunu,1,iphone 6s turkiye satis fiyati,1,iPhone 6s Türkiye,1,İPhone 6S Türkiye Fiyati,1,iphone 6s uyku moduna gecmeme sorunu,1,iphone 6s ve iphone 7 arasindaki fark,1,iphone 6s yavaslama sorunu,1,iphone 6splus,1,iphone 7,29,iphone 7 256gb,1,iphone 7 3.5mm,1,iphone 7 32 gb,1,iphone 7 4k,1,iphone 7 ahize sesi az,2,iphone 7 ahize sorunu,1,iphone 7 ahize temizleme,1,iPhone 7 baglanti sorunu,1,iPhone 7 Bim fiyatı,1,iPhone 7 Bim Satış Fiyatı,1,iPhone 7 black,1,iPhone 7 cabuk ciziliyor,1,iPhone 7 Cikis Tarihi,1,iPhone 7 cizildi,1,iPhone 7 ciziliyor mu,1,iPhone 7 detayları,1,iPhone 7 duvar kagitlari,1,iPhone 7 en guzel renk,1,iPhone 7 fiyat,1,iPhone 7 fiyatı,1,iPhone 7 fiyati nedir,1,iPhone 7 guvenlik ayarlari,1,iPhone 7 hangi renkler,1,iPhone 7 hard reset,1,iphone 7 ilk defa goruntulendi,1,iPhone 7 iOS 10 guncellemesi,1,iPhone 7 ipuclari,1,iPhone 7 ipuçları,1,iPhone 7 islandi,1,iPhone 7 jet black,1,iPhone 7 jet black cizildi,1,iPhone 7 jet black cizildi mi,1,iPhone 7 jetblack,1,iPhone 7 kamera sistemi,1,iphone 7 kulaklığı,1,iphone 7 kulaklık,1,iPhone 7 Kulaklik Girisi,1,iPhone 7 Kulaklik Girisi Var mi,1,iPhone 7 kullanma,1,iphone 7 kutu içeriği,1,iphone 7 kutu tasarımı,1,iPhone 7 li-fi,1,iphone 7 lightning,1,iPhone 7 nasıl olacak?,1,iPhone 7 ne kadar,1,iPhone 7 ne zaman tanıtılacak,2,iPhone 7 Neden Kulaklik Girisi Yok,1,iphone 7 olus renkleri,1,iPhone 7 ozellikleri,1,iPhone 7 Özellikleri,6,iPhone 7 Pil,1,iPhone 7 Pil Omru,1,iPhone 7 pil suresi,1,iphone 7 plus,8,iphone 7 plus 256gb,1,iphone 7 plus 32 gb,1,iphone 7 plus ekran goruntusu alma,1,iPhone 7 Plus hucresel baglanti sorunu,1,iphone 7 plus kamera,1,iPhone 7 plus ozellikleri,1,iPhone 7 Plus özellikleri,1,iphone 7 plus portre modu,1,iphone 7 plus portre modu nedir,1,iphone 7 plus portre modunu kapatma,1,iphone 7 plus red,1,iPhone 7 Plus sorunlari,1,iPhone 7 plus suya ne kadar dayanikli,1,iPhone 7 Plus Turkiye Fiyatı,1,iPhone 7 plus turkiye fiyatlari,1,iPhone 7 renk secenekleri,1,iPhone 7 renk secimi,1,iPhone 7 renkleri,3,iPhone 7 satis fiyatlari belli oldu,1,iPhone 7 sifirlama,1,iPhone 7 simsiyah rengi,1,iPhone 7 siri özellikleri,1,iPhone 7 sorunlari,1,iPhone 7 su gecirdi,1,iPhone 7 su geciriyor,1,iPhone 7 su geciriyor mu,1,iPhone 7 su gecirmeyecek,1,iPhone 7 Su Gecirmez,1,iPhone 7 su gecirmez mi,1,iPhone 7 su gecirmez video,1,iPhone 7 suya düşerse ne yapmak gerekir,1,iPhone 7 suya düşerse yapilmasi gerekenler,1,iPhone 7 suya düştü,1,iPhone 7 suya kaçtı,1,iPhone 7 suya ne kadar dayanikli,1,iPhone 7 tanitim,2,iPhone 7 tanitim video izle,1,iPhone 7 Tanitim Videosu,1,iphone 7 tarih,1,iphone 7 tema degistirme,1,iphone 7 temasi,1,iPhone 7 Turkiye Fiyati,1,iPhone 7 Turkiye Satis Fiyati,1,iPhone 7 Turkiye Satis fiyati ne kadar,1,iphone 7 ve iphone 6 arasindaki fark,1,iPhone 7 video,2,iPhone 7 video izle,1,iPhone 7 yeni video izle,1,iPhone 7s,1,iPhone 7s Plus,1,iPhone 8,9,iPhone 8 a11 islemci,1,iPhone 8 cikis tarihi,1,iPhone 8 çıkış tarihi,1,iphone 8 hakkinda hersey,1,iphone 8 icin kesinlesmis 5 ozellik,1,iPhone 8 kablosuz şarj,1,iPhone 8 ozellikleri,1,iphone 8 plus,3,iPhone 8 resimleri,1,iphone 8 siri,1,iphone 8 siri ustunlugunu koruyor,1,iphone 8 tasarimi,1,iPhone 8 Yayın Tarihi Ve iPhone 8 Haberleri,1,iphone 9.3.2,1,iPhone aac sürümü çıkmıyor,1,iphone abonelik i̇ptal etme,1,iphone abonelik iptali,1,iphone acilmiyor,1,iphone acilmiyor elmada kalıyor,1,iphone acilmiyor elmada kaliyor,1,iphone acilmiyor kesin cozum,1,iphone acilmiyor siyah ekran,1,iphone ahize sesi kisik,1,iphone air,1,iPhone airdrop dosya paylasma,1,iphone alarm sesi,1,iphone alarm sesi nasil degistirilir,1,iphone alarm sesi yukleme,1,iphone alarm uygulamalari,1,iphone apple logosunda takili kaliyor,1,iphone arama bekletme,1,iphone arama bekletme ozelligi,1,iphone arama bekletmeyi aktive etmek,1,iphone arama engelleme,1,iphone arama engelleme nasil yapilir,1,iphone asiri isinma,1,iPhone Avea İle Yedekleme,1,iPhone batarya degisim,1,iphone batarya isiniyor,1,iPhone batarya isinma sorunu,1,iphone batarya kalibrasyonu,1,iphone batarya kalibre etme,1,iphone batarya omru,1,iPhone batarya sorunu,1,iPhone batarya sorunu cozumu,1,iphone batarya testi,1,iphone bazi numaralar silindi,1,iphone bedava oyun,1,iphone bedava uygulama indir,1,iPhone bilgisayar aktarma,1,iphone bitcoin alma,1,iphone bitcoin nasil alinir,1,iphone Bluetooth,1,iphone Bluetooth kapanmiyor,2,iphone Bluetooth nasil kapatilir,2,iphone bu aksesuar onaylı degil,1,iphone bu kablo onayli degil,1,iphone bul nasil kapatilir,1,iphone bul ne ise yarar,1,iphone bul secenegi nerede,1,iphone C serisi,1,iphone canli yayin nasil yapilir,1,iPhone cihaz degisim,1,iPhone Cihaz Degisimi,1,iPhone cihazim Calindi,1,iPhone cihazim Kayboldu,1,iPhone cihazimi Kaybettim,1,iphone cizirti problemi,1,iPhone cok yavas,1,iphone cydia nedir,1,iPhone DataFlow Uygulamasi,1,iPhone degisim programi,1,iPhone Degisim Yapiyor mu,1,İPHONE DEPOLAMA,1,İPHONE DEPOLAMA ALANI,1,İPHONE DEPOLAMA ALANI ARTIRMA,1,İPHONE DEPOLAMA ALANI YÜKSELTME,1,iPhone Derinlik Efekti,1,iphone desen kilidi koyma,1,iPhone DFU mod,1,iPhone DFU Mod Nedir,1,iPhone dfu mode,1,iPhone Dfu mode alma,1,iphone dns ayarlari,1,iphone dns degistirme,1,iPhone DNS Degistirme Pratik Yol,1,iPhone dokunmatik sorunu,2,iphone donma sorunu,4,iphone dosya tasima,1,iphone duvar kagıtları,1,iPhone duvar kagitlari,2,iPhone duvar kagitlari indir,1,iPhone Efekt Kapanma sorun,1,iPhone Efekt Sorunu,1,iPhone Efekt Sorunu Cozumu,1,iphone efekt uygulaması,1,iPhone efektsiz gecis sorunu,1,iphone ekran goruntusu alma,2,iphone ekran kaydırma kilidi,1,iphone ekran kaydi ses yok,1,iphone ekran kilidi süresi,1,iphone ekran kilidi şifresi değiştirme,1,iphone ekran kilidi unuttum,1,iphone ekran kilidi uygulaması,1,iPhone Ekran kilitlendi,1,iPhone Ekran kitlendi,1,iPhone Ekran Kitleniyor,1,iPhone Ekran Kitlenme Sorunu,1,iPhone ekran titremesi,1,iphone ekran videosu kaydetme,1,iphone ekran videosu kaydetme ses yok,1,iphone ekran videosu nasil alinir,1,iphone ekranim kirildi,1,iphone elma logosunda kilitlendi,1,iPhone en iyi kiliflar,1,iPhone en iyi telefon kamerasi,1,iphone etkin değil,1,iPhone Facebook Bildirim,1,iphone facebook canli yayin nasil yapilir,1,iphone facebook hikaye kapatma,1,iPhone Facebook Hucresel Veri Ayarlari,1,iphone facebook kolaj resim paylasimi,1,iPhone Facebook Mesaj istekleri,1,iPhone FaceBook Mesaj isteklerine bakma,1,iphone facebook onbellek temizleme,1,iPhone Fake GPS,1,iphone flash player nasil yuklenir,1,iphone fotograf cekerken cikan sesi kapatma,1,iphone fotograf cekme ayarlari,1,iphone fotograf sesini kapatma,1,iphone fotograf silme,1,iphone fotograf silme iTunes,1,iPhone fotograflari gizleme,1,iphone free,1,iphone free apps,1,iphone garanti kapsami,2,iphone garanti kapsamina giriyor mu,1,iphone garanti kapsamina girmeyen durumlar,1,iphone garanti sorgulama,1,iphone garanti suresi,1,iphone garanti zamani,1,iPhone Girisleri Temizleme,1,iPhone Gizlilik ayarlari,1,iPhone Google Authenticator Silindi,1,iPhone google haritalari,1,iphone guc uyaniyor duvat kagitlari,1,iPhone guncelleme denetlenemiyor,1,iphone guncelleme yavaslama,1,iphone guncellemeden sonra yavasladı,1,iPhone guvenlik ayarlari,1,iphone guzel fotograf cekme,1,iPhone guzel resim cekme,1,iphone hafıza yer acma,1,iPhone HD Arka Plan indir,1,iPhone HD Arka Plan Resimleri,1,iPhone HD Duvar Kagitlari,1,iPhone HD Duvar Kagitlari indir,1,iphone hd wallpaper,1,iPhone hizlandirma,4,iphone hizlandirma taktikleri,1,iphone hizli arama,1,iphone hizli arama nasil yapilir,1,iphone hizli sarj doldurma,1,iphone hizli şarj,1,iphone home kalibrasyon,1,iphone home tusu,1,iphone home tusu calismiyor,2,iphone home tusu kalibre etme,1,iphone home tusu temizleme,1,iphone hoparlor sesi az cikiyor,1,iPhone hoparlor sorunu,2,iphone hoparlor temizleme,1,iphone hucresel aga baglanamiyor,2,iPhone hucresel baglanti sorunu,1,iphone Instagram güncellemesi,1,iphone ice ice klasor olusturma,1,iphone icin olmazsa olmazlar,1,iPhone iCloud İle Yedekleme,1,iPhone iCloud Yedekleme Hatası,1,iphone imei hatasi,1,iphone imei nedir,1,iPhone imei numara ogrenme,1,iPhone imei numarasi ne ise yarar,1,iphone imei sorgulama,1,iPhone instagram gecmisi temizle,1,iPhone instagram hikayeler nasil gizlenir,1,iPhone instagram hucresel veri ayarlari,1,iPhone instagram yorumlari filtreleme,1,iphone internete baglanmiyor,1,iphone internetim yok,1,iphone ios 13 özellikleri,1,iphone ios beta sürümü hakkında,1,iPhone iOS Efekt Sorunu,1,iphone ios son surum,1,iphone isinma,1,iphone isinma garanti,1,iphone isinma sorunu,3,iphone isinma uyarisi,1,iphone isinmasi normal mi,1,iphone isletme kaydi nasil yapilir,1,iphone itunes hatasi,1,iPhone iTunes İle yedekleme,1,iphone itunes muzik sesi yapmak,1,iPhone iXpand,1,iPhone jailbreak ile 3D Touch Yukleme,1,iphone jailbreak indir,1,iphone jb,2,iphone kablo çalışmıyor,1,iphone kablo fiyatları,1,iPhone Kablosuz kulaklik,1,iphone kablosuz kulaklik ozellikleri,1,iphone kablosuz sarj,1,iPhone kahve dokuldu,1,iphone kamera ayarlari,1,iphone kamera cekim sesini kapatma,1,iphone kapalı sorunu,1,iPhone kapanma pil sorunu,1,iPhone kapasite arttirma,1,iphone kaydi nasil yapilir,1,iphone kelime arama,1,iPhone kendi kendine kapaniyor,1,iphone keynote sunum hazirlama,1,iphone keynote sunum modu,1,iphone keynote tema secimi,1,iphone kimlik sifremi unuttum,1,iphone kirik ekran cihaz degisimi,1,iphone kirilan ekran degisimi,1,iphone kirmizi,1,iPhone kirmizi renk,1,iphone kisi engelleme,1,iPhone kisileri silme,1,iphone kişiye özel zil sesi ayarlama,1,iPhone Klasör değiştirme,1,iphone klave ipuclari,1,iphone klavye donma sorunu,1,iphone klavye donuyor,1,iphone klavye takilma,1,iphone kodi nasil kurulur,1,iphone kola dokuldu,1,iPhone Konum Hizmetleri uyarisi,1,iphone kulaklık temizleme,1,iPhone Kulaklik Girisi Temizleme,1,iphone kurtarma modu,2,iphone kurtarma modu indir,1,iphone kurtarma modu nasil yapilir,1,iphone kurtarma modu ne ise yarar,1,iphone kurtarma modu nedir,1,iPhone LCD ekran,1,iPhone LCD OLED Ekran Yeni Model,1,iphone lightning kablo,2,iPhone LocallApstore tweak,1,iphone mac nasil baglanir,1,iphone mesaj engelleme,1,iphone metre nasil kullanilir,1,iphone metre uygulaması,1,iphone modem nasil acilir,1,iphone modem yapma,1,iphone muzik atma,1,iphone muzik atma 2015,1,iPhone muzik atma programi,1,iphone muzik atma programlari,1,iphone muzik atma resimli,1,iphone muzik atma video anlatim,1,iPhone muzik gonderme,1,iphone muzik indir,1,iPhone Muzik İndirme,1,iPhone muzik indirme 2015,1,iphone muzik nasil atilir,1,iphone muzik sesi degistirme,1,iphone muzik sesi yapmak,1,iphone muzik yukle,1,iphone muzik yukleme,1,iphone müzik atma,1,iphone müzik nasıl atılır,1,iPhone Müzik Nasil Atilir 2015,1,iphone müzik silme,1,iPhone My Contacts Backup,1,iphone nasil hizlandirilir,1,iPhone noel yeni reklam,1,iPhone Not ekleme,1,iphone not enough storage sorunu,1,iPhone Not Kaydetme,1,iPhone not nasıl kaydedilir,1,iphone notlara sifre koyma,1,iPhone notlari sifreleme,1,iphone numara engelleme,1,iphone numara yedekleme,1,iphone ok atma test izle,1,iphone ok atma testi izle,1,iphone olcum uygulamasi,1,iPhone Oled ekran,1,iphone olmazsa olmazlar 2015,1,iphone olmazsa olmazlari,1,iphone on bellek silme,1,iphone on bellek temizleme,1,iphone orijinal kilif turkiye satis fiyati,1,iphone orijinal sarjli kilif,1,iphone orta tus calısmıyor,1,iphone otomatik mesgule atmak,1,iphone ön bellek temizleme,1,iPhone Para Hilesi Tweak,1,iphone parmak izi duzenleme,1,iphone parola kirma,1,iphone parola sifirlama,1,iphone pasaport isletme,1,iphone pasaport kaydi nasil yapilir,1,iphone pil durumu ogrenme,1,iphone pil kalibrasyonu,1,iphone pil kalibrasyonu nasil yapilir,1,iphone pil kontrol,1,iphone pil omru,1,iPhone pil omru sorunu,1,iPhone pil omru uzatma,2,iphone pil saglıgı,1,iPhone pil sorunu,2,iPhone Pokemon Go hile,1,iPhone Pokemon Go Hilesi indir,1,iPhone Pokemon Go indir,1,iphone posta ayarlari,1,iPhone Proxy Ayarı Nasıl Yapılır ?,1,iphone rahatsiz etme alarm calarmi,1,iphone ram nasil temizlenir,1,iphone ram temizleme,1,iphone ram temizlemek,1,iphone randevu alma taktikleri,1,iPhone rehber,1,iphone rehber aktarma,1,iphone rehber gozukmuyor,1,iphone rehber isimler gozukmuyor,1,iphone rehber kurtarma programi,1,iPhone Rehber Nasıl Silinir,1,iPhone rehber silme,1,iphone rehber simgesi kayboldu,1,iphone rehber yedekleme,2,iPhone rehberi silme,1,iPhone reklam,1,iphone reklam engelleme,1,iphone resim cekme ayarlari,1,iphone resim silme programi,1,iphone resim silme resimli anlatim,1,iphone resim silme sorunu,1,iPhone resimler nasil gizlenir,1,iPhone resimlere nasil sifre koyulur,1,iPhone Resimlere sifre koyma,1,iPhone resimleri gizleme,1,iphone restore,1,iphone restore etme,2,iPhone Restore Etme Kolay Yoldan,1,iphone restore modu,1,iphone restore programi,1,iphone saat indir,1,iphone safari ayarlari,1,iphone safari gecmisi silme,1,iphone safari kelime bulma,1,iPhone safari sayfa ici arama,1,iPhone safari site ici arama,1,iPhone Sakalari,1,İPHONE SAKLAMA,1,İPHONE SAKLAMA ALANI,1,İPHONE SAKLAMA ALANI YÜKSELTME,1,iphone samsung,1,iPhone sarj etmiyor,1,iphone sarj garanti kapsamina girmiyor,1,iPhone Sarj Girisi Temizleme,1,iphone sarj kablo fiyatlari,1,iphone sarj kablosu bozuldu,1,iphone sarj kablosu eskidi,1,iphone sarj kablosu orjinal ama hata aliyorum,1,iphone sarj kablosu seri numarasi,1,iphone sarj olurken isinma,1,iphone sarj oluyor ama acilmiyor,1,iphone sarj sorunu,2,iPhone sarj sorunu cozumu,1,iphone sarjli kilif incelemesi detayli,1,iphone sarjli kilif komur grisi,1,iphone sarjli kilif turkiye fiyatlari,1,iphone satin alma rehberi,1,iPhone SE,1,iPhone SE fiyatlari,1,iPhone SE ozellikleri,1,iPhone SE renkleri,1,iPhone SE satis fiyati,1,iPhone Sebeke Araniyor hatasi,1,iPhone sebeke sorunu,1,iphone seri numarasini ogrenme,1,iPhone Servis Araniyor Hatasi,1,iPhone servis hatasi,1,iPhone servis yok hatasi,1,iphone ses arttirma,1,iphone ses ayarlari,2,iphone ses gelmiyor,2,iphone ses sorunu,2,iphone ses yok sorunu,1,iphone ses yukseltme,1,iphone sessiz resim cekmek,1,iphone sessize almiyor,1,iphone sımdeki kişileri aktarma,1,iphone sifre kirma,1,iphone sifre sifirlama,2,iphone sifremi unuttum,3,iphone sifremi unuttum bilgisayarsiz,1,iphone sifremi unuttum icloud,1,iphone sifremi unuttum parmak izi,1,iPhone silinen dosyalari geri yukleme,1,iPhone Silinen Mail Geri Yukleme,1,iphone sims,1,iphone sims haberleri,1,iphone sims indir,1,iphone sims ipad,1,iPhone sinirlama sifremi unuttum,1,iphone sinirlama şifreni sıfırlama,1,iPhone sinirsiz Spofity Premium hilesi,1,iphone siri,1,iPhone Siri icin 10 komut,1,iPhone Siri iMessage entegre,1,iphone siri kullanma rehberi,1,iPhone sivi temasi,2,iPhone Skype Hucresel Veri Ayarlari,1,iPhone Skype İnternet ayarlari,1,iphone sms gönderme toplu,1,iphone sms sesi degistirme,1,iPhone Soketi Temizleme,1,iphone spotlight arama ayarlari,1,iphone spotlight indir,1,iphone spotlight nedir,1,iphone star wars duvar kagidi indir,1,iphone star wars guc uyaniyor duvar kagitlari,1,iphone su,1,iPhone su dokuldu,2,iPhone su dokuldu garanti,1,iPhone su geçirir mi,1,iPhone su kacti ne yapmam lazim,1,iphone sunum hazirlama,1,iphone sunum nasil hazirlanir,1,iPhone suya dayanikli video,1,iPhone suya dustu,2,iPhone suya düstü,1,iPhone suya kacti,1,iPhone şarj,1,iPhone şarj hemen bitme sorunu,1,iphone şarj kablosu değişimi,1,iphone şarj oluyor gozukuyor ama acilmiyor,1,iPhone şarj sorunu,1,iphone şifre kırma,1,iphone şifremi unuttum,1,iphone takip,1,iphone takip nasil yapilir,1,iPhone Takvim sorunu,1,iPhone Teknik Destek,1,iPhone telefon degisimi,1,iPhone Telefonum Calindi,1,iPhone Telefonum Kayboldu,1,iphone televizyon baglantisi,1,iPhone televizyona baglamak,1,iphone televizyona baglamak usb,1,iphone tema apk,1,iPhone Tema Degistirme,2,iPhone tema indir,2,iPhone Tema Nasil Yuklenir Resimli Anlatim,1,iphone tema uygulamalari,1,iPhone Tema Yukleme,1,iphone tema yukleme jailbreaksiz,1,iPhone Tema Yukleme Resimli Anlatim,1,iPhone temalari,1,iPhone Temizleme islemi,1,iphone test videolari,1,iphone toplu album silme,1,iphone toplu bayram mesajı gönderme,1,iphone toplu mesaj gönderme,1,iPhone toplu numara silme,1,iPhone toplu numara silme programi,1,iphone toplu resim silme,2,iphone toplu sms gönderme,1,iPhone Turkce Pokemon Go indir,1,iPhone tuvalete dustu,1,iphone tv baglama aparati,1,iphone tv baglamak,1,iphone tv kablosuz,1,iPhone Tweak,1,iPhone Tweak Uygulamalar,1,iPhone Ucretsiz App Store uygulamalari,1,iPhone ucretsiz goruntulu arama,1,iPhone ucretsiz uygulamalar,1,iphone uygulama ayarlari,1,iPhone uygulama gizle,1,iPhone uygulama gizle resimli anlatim,1,iPhone uygulama gizleme,2,iPhone Uygulama Gizleme Sakasi,1,iPhone Uygulama Kitlenme Sorunu,1,iPhone Uygulama Nasil Gizlenir,2,iphone uygulama sifreleme,1,iphone uygulama sorunu,1,iPhone Uygulamalar,1,iPhone uygulamalar arasi efekt sorunu,1,iPhone Uygulamalar Nasil Gizlenir,1,iPhone uygulamalari gizle,1,iPhone Uygulamalari Gizleme,1,iPhone Uygulamalari Hizli Kapatma,1,iPhone Uygulamalari Toplu Kapatma,1,iphone uygulaması nasil yapilir,1,iPhone Uygulamayi Kapatmadan Not Kaydetme,1,iphone varsayılan zil sesi,1,iPhone ve iPad wi-fi baglanti sorunu,2,iphone video cokme hatasi,1,iPhone videolara sifre koyma,1,iphone virus,2,iphone virus silme,2,iphone virus temizleme,1,iphone whatsapp donma sorunu,2,iPhone whatsapp muzik gonderme,1,iPhone whatsapp muzik yukleme,1,iPhone WhatsApp uzerinden muzik atma,1,iPhone whatsapp ücretsiz görüntülü konuşma,1,iPhone WhatsApp video arama ozelligi,1,iPhone WhatsApp video arama özelliği,1,iphone whatsapp yedegi nasil alinir,1,iphone whatsapp yedekleme nasil yapilir,1,iphone wi-fi gucu arttirma,1,iphone wi-fi nasil kapatilir,1,iphone wifi baglanamiyorum,1,iphone wifi baglanma hatasi,1,iphone wifi baglanti hatasi,1,iphone wifi hatalari,1,iphone wifi kapanmiyor,1,iphone wifi sinyalini arttirmak,1,iphone wifi sorunlari,1,iphone wifi sorunu buzdolabı,1,iphone wifi sorunu buzluk,1,iphone wifi sorunu çözüm,1,iphone wifi ve bluetooth kendi kendine açiliyor,1,iphone x,13,iphone x ekran goruntusu alma,2,iphone x Face ID,1,iphone x geri yukleme,1,iphone x jailbreak,1,iphone x jb,1,iphone x kurtarma modu,1,iphone XR,2,iphone xr ekran goruntusu alma,1,iphone xr reset atma,1,iphone xs,2,iphone XS dfu modu,1,iphone XS kurtarma moduna nasil alinir,1,iphone xs max,2,iphone xs max bluetooth sorunu nasil cozulur,1,iphone XS MAX kurtarma moduna nasil alinir,1,iPhone yavas,1,iPhone Yazilim Kitlenme Sorunu,1,iphone yedek nasil alinir,1,iphone yedekleme icin yeterli alan yok sorunu,1,iphone yedekleme nasil yapilir,1,iphone yedeklenmedi hatasi,1,iPhone Yeni Reklam,1,iphone yeni sarj kablo almak,1,iPhone yer açma,1,iphone yer artirma,1,iphone yeterli alan yok,1,iPhone Youtube Arka Planda Calistirma,1,iPhone Youtube Arka Planda Nasil Calistirilir,1,iphone youtube video hizlandirma,1,iphone yurt disi garanti kapsami,1,iPhone zil sesi,1,iphone zil sesi degistirme,1,iphone zil sesi değiştirme,2,iphone zil sesi değiştirmek,1,iphone zil sesi nasıl değiştirilir,1,iphone zil sesi nasil yapilir,1,iPhone zil sesi yapma,1,iPhoneda Yonlerdirme Nasil Yapilir ?,1,iphonex ekran goruntusu kaydetme,1,iphonu tv bağlama,1,iplay iphone muzik indirme,1,ipod,8,irec,1,irec kullanımı,1,irec nasıl yüklenir,1,irec nedir,1,irec yükleme,1,irec yükleme sorunu ve çözümü,1,isinma sorunu iphone,1,iTools,1,iTools 3.2.14 turkce indir,1,itools itunes uyumlu turkce,1,itools turkce indir,1,itools turkce kurulum,1,iTools turkce yama indir,1,itools turkce yukle,1,itunes,6,iTunes Bilgisayar Yetkilendirme Sorunu Pratik Yoldan Çözümü,1,itunes donma sorunu,1,itunes indir,1,iTunes izlediginiz film alt yazi ekleme,1,itunes olmadan müzik silme,1,itunese müzik atma,1,itunesten yetkilendirme kaldırma,1,iXpand ozellikleri,1,jailbreak,14,Jailbreak 11.3.1,1,Jailbreak Faydalari,1,jailbreak faydalari nelerdir,1,jailbreak garantimi iptal eder mi,1,jailbreak ile 3D Touch yukle,1,Jailbreak ile neler yapilir,1,Jailbreak indir,1,Jailbreak Nasil Kurulur,1,Jailbreak Nedir,3,Jailbreak Tweak,4,jailbreak yasal mi,1,Jailbreak zararlari,1,Jailbreak Zararli mi,1,jb,5,jb kodi kurulumu,1,kaavefalı,1,kablosuz kulaklik fiyati,1,karanlık mod ios 13,1,karanlık mod iphone,1,karanlık mod nasıl açılır,1,karanlık mod ne demek,1,karanlık mod özelliği,1,karanlık mod uygulaması nedir,1,karanlık modu nedir,1,kelima arama,1,ketchapp,1,keynote,1,keynote nedir,1,knife hit,1,kodi nedir,1,Kolay,1,kolay yoldan müzik atma,1,kurtarma modu nasil yuklenir,1,Kutulari,1,kuwaha ra,1,Lightning,1,LocallApstore Tweak,1,LocallApstore Tweak indir,1,Mac,42,mac 15 inc,1,mac 2016,1,mac acilis sesi,1,mac acilmiyor,1,mac apple logosu nasil yapilir,1,mac apple logosu yapmak,1,Mac Basit Sekilde Apple Logosu Nasil yapilir,1,Mac bilgiler,1,mac cmd komutu,1,mac ctrl tusu nerede,1,Mac dokumanlari Kolayca imzalama,1,mac donuyor,1,mac ekran çekme,1,mac ekran goruntusu alma,1,mac ekran koruyucu,1,mac ekran resmı çekme,1,Mac Fabrika ayarlarina nasil donerim,1,mac force touch,1,mac icin en iyi vpn 2017,1,mac ip uclari,1,mac iphone nasil baglanir,1,mac kısa mesaj nasil gonderilir.,1,mac kısayol olustur,1,mac kısayol olusturma,1,Mac kisa yollar,1,Mac kola dokuldu,1,Mac Menu Cubugu neden Gizlenemiyor,1,mac notlara uygulamasına sifre koyma,1,mac pil omrunu uzatma,1,mac pro,2,mac pro 2016,1,mac pro escape tusu,1,mac pro screenshot alma,1,Mac rahatsiz etme ozelligi,1,Mac Safari de 3 parmakla sozluge ulasma,1,mac safari gecmisi silme,1,Mac Safaride tam adresleri gorme,1,mac screenshot alma,1,mac ses donusturme,1,mac ses dosyasinin formatini degistirme,1,mac sesiz aciliyor,1,mac Sierra uygulama indirme,1,mac sms nasil gonderilir,1,mac sorunları,1,Mac tek tikla uygulamayi gorme,1,mac touch bar,2,mac touch bar nasil kullanilir,1,Mac Uygulama Kaldırma,1,Mac Uygulama Silinmiyor,1,mac video donusturme,1,mac video formatini degistirme,1,mac vpn 2017,1,mac yasanan sorun ve hatalar,1,Mac Yazılımı,1,Mac'te Option tusu nedir,1,Macbook,26,macbook 2016,2,macbook acilmiyor,1,Macbook air,1,macbook air ekran degisimi,1,Macbook air fabrika ayarlarina donme,1,MacBook Air Uygulama Silme,1,macbook air uygulamalari,1,macbook akilli caps lock tusu,1,macbook apple logo nasil yapilir,1,MacBook Bluetooth kayboldu,1,macbook donma sorunu,1,macbook ekran degisim,1,macbook ekran degisim programi,1,macbook ekran görüntüsü alma,2,macbook force touch,1,macbook hd ekran koruyucu indir,1,macbook ipuclari,1,macbook kısayol nasil olusturulur,1,macbook kimlik dogrulama,1,macbook kimlik dogrulama hatasi,1,macbook kimlik dogrulama sorunu,1,macbook kimlik dogrulama yapamiyorum,1,MacBook kola dokuldu,1,Macbook kola dokuldu napmam gerekiyor,1,Macbook kola garanti girer mi,1,macbook pil ayarları,1,macbook pro,5,Macbook pro 2016,3,macbook pro apple logosu yapmak,1,macbook pro baslangic sesini nasil acariz,1,macbook pro ekran degisimi,1,Macbook pro grafik sorunu,1,macbook pro retina ekran degisim,1,MacBook Pro Uygulama Silme,1,macbook pro uygulamalari,1,macbook pro uygulamalari indir,1,macbook screenshot alma,1,macbook tek parmakla ekrani acabilme,1,macbook touch bar,1,macbook uygulama indirme,1,MacBook Uygulama Kaldırma,1,MacBook Uygulama Silinmiyor,1,MacBook Uygulama Silme,1,macbook uygulamalari indir,1,macbook uyku modu,1,MacBook’umuzun Pil Ömrü icin ipuclari,1,macOS,2,MacOS 10.12.2,1,macOS 10.12.2 beta 2,1,macos bootdisk utulity indir,1,macos mountain lion usb yuklemesi,1,macos Sierra,1,macOS Sierra 10.12.2,1,macos Sierra gelistirici uygulama yukleme,1,macos turkce usb yukleme,1,macos usb yukleme turkce,1,macos usb yuklemesi olusturma,1,mail,1,MaOS fabrika ayarlarina donme,1,mesaj gonderirken gps kapatma,1,Modern Combat 5 Blackout,1,Modern Combat 5 oyna,1,Modern Combat 5 Siri Destekli,1,Modern Combat Blackout 5 indir,1,movie box,1,movie box v3 alt yazi ekleme,1,movie box v3 alt yazi sorunu,1,mozilla firefox apple indir,1,mozilla firefox appstore indir,1,mozilla firefox ios indir,1,mozilla firefox iphone indir,1,muzik,1,müzik silme,1,Nadir Pokemon Yakalama Botu,1,namaz vakiti,1,nasıl,1,nasil kullanilir,1,Nasil Yapilir,2,navigasyon,1,ncsettings tweak,1,nefes alan macbook,1,not enough storage hatasi,1,notlar,1,ogrenci indirimi,1,online canli radyo,1,option tusu,1,orijinal sarj kablosu iphone,1,orjinal iphone temasi indir,1,os x 10,1,osmo,1,osmo fiyati,1,osmo nedir,1,osmo uygulama,1,Otomatik pokemon yakalama botu,1,ozel zil sesi nasil ayarlanir,1,özellik,3,Para Hilesi Tweak 2016,1,parmak izi calismiyor,1,parola,1,pil,2,pil ömrü uzatmak,1,poke farmer indir,1,Pokemon,2,Pokemon Ban yedim,1,Pokemon Bot hilesi,1,pokemon CP hesaplama,1,Pokemon Failed To Detect Location Hatasi,1,Pokemon Failed to get Game Data From the server hatasi,1,Pokemon Go Android Apk indir,1,Pokemon Go ban,1,Pokemon Go Ban sistemi,1,Pokemon Go ban varmi,1,Pokemon go banlamalar basladi,1,Pokemon Go Bot,2,Pokemon Go Bot Hilesi,1,Pokemon go bot turkce indir,1,Pokemon Go Fake GPS,1,Pokemon Go Fake GPS hilesi,1,Pokemon Go Gps sıfırlama,1,Pokemon Go Guncel Bot,2,pokemon go guncel bot cikti,1,Pokemon Go Güncel Hile,1,Pokemon Go Hatalari,1,Pokemon Go Hileleri,1,Pokemon Go Hilesi,3,Pokemon Go Hizli Level Atlama,1,Pokemon Go Hizli Level Kasma,1,Pokemon Go indir,1,Pokemon go iOS Fake Gps,1,Pokemon Go ios indir,1,Pokemon go iPhone fake gps,1,Pokemon Go iPhone hile,1,Pokemon Go iv hesaplama,1,Pokemon Go jailbreak,1,Pokemon Go jailbreak gerektirmeyen hile,1,pokemon go key kirildi botlar geliyor,1,Pokemon Go nasil hizli level atlanir,1,Pokemon Go para hilesi,1,Pokemon Go seri level atlama,1,Pokemon Go sinirsiz pokemon hilesi,1,Pokemon Go Soft Ban Sorunu,1,Pokemon Go Son Sürüm Hile,1,Pokemon Go sorunlari,1,Pokemon Go teleport hilesi,1,Pokemon Go Turkce Bot,1,Pokemon GPS hatasi,1,Pokemon gucunun yuzdesini hesaplama,1,Pokemon Güncel Hile,1,Pokemon Hileden Ban Yedim,1,Pokemon Hileleri,1,Pokemon indir,1,Pokemon lV hesaplama,1,Pokemon lV nasıl hesaplanir,1,Pokemon Oyunu indir,1,Pokemon Soft Ban,1,Pokemon Soft Ban Cozumu,1,Pokemon Ucretsiz bot indir,1,Pokemon Yasanan Sorun ve hatalar,1,Pokemon yuzde hesaplama,1,Pokemonlar kaciyor,1,Pokemonlarin nerede oldugunu gorme,1,Pokemonlarin Yerini gorme,1,Pokesnipers botu indir,1,Pokevision hile botu,1,pratik,1,pratik yol,1,pro,1,proxy ayarları,1,pubg,1,pubg donma sorunu,1,pubg isinma sorunu,1,pubg mobil,1,pubg mobil isinma sorunu,1,pubg mobil oyun ayarları,1,pubg oyun ayarları,1,Pugb mobil,1,rahatsiz etme ozelligi,1,ramazan,1,randuvu alma kolay yol,1,recuva,1,recuva dosyalari geri yuklemek,1,rehber,1,Restore,2,Safari,2,safari sayfa ici arama,1,Safari Site ici arama,1,safir,1,sağlam,1,samsung Gear iphone baglama,1,Sandisk,1,Sandisk iXpand urun incelemesi,1,Sarj,1,sebeke sorunu,1,seene,1,ses degistirme iphone,1,sessize alma tusu bozuldu,1,sıkıntı,1,sınırlama,1,sınırlama nedir ?,1,sifre,1,sikinti,1,silindi,1,silinen,1,silinme,1,Simge değiştirme,1,sims,1,Sinirsiz poke topu hilesi,4,Sinirsiz Spofity Premium hilesi,1,siri,5,Siri aygit ayarlari,1,Siri Finansal işlerde kullanma,1,Siri komutlar,1,siri nasıl açılır 5s,1,siri nasıl açılır iphone x,1,siri nasıl kullanılır,1,siri nasıl kullanılır iphone 5,1,siri nasıl kullanılır ne işe yarar,1,siri nasıl kullanılır samsung,1,Siri yeni guncelleme,1,Skype internet hucresel veri ayarlari,1,Skype kullanirken internet cok gidiyor,1,sleep,1,Slide2kill8 Tweak Turkce,1,Snapchat,4,Snapchat 2016 Tweak,1,snapchat 3D selfie,1,Snapchat Aplus tweak indir,1,Snapchat App,1,Snapchat baglanti hatasi,1,Snapchat Baglanti Kurulamadi Hatasi,1,snapchat donuyor,1,Snapchat Giremiyorum,1,snapchat giris yapamiyorum,1,Snapchat Hata,1,Snapchat Hata 403,1,Snapchat Hata 489,1,Snapchat hata veriyo,1,snapchat seene,1,Snapchat Tweak indir,1,Snapchat Tweakleri,1,snapchat yasanan sorun ve hatalar,1,Snorlax Bulma hilesi,1,Snorlax yakalama botu,1,Soft Ban,1,Soft Ban hatasi,1,Soft ban kaldirma,1,Soft Ban Nasil Kalkar,1,Soft Ban nedir,1,sorun,1,sorunlar,1,Sorunsuz Bir iOs 9.1 Karsinizda,1,sorunu,1,Spofity premium hilesi,1,spotify,2,spotify fiyati,1,spotify premium,2,spotify premium bedava,1,spotify premium indirim,1,spotify ücretsiz indirme,1,Su gecirmez iPhone 7,1,super,1,Super Mario,1,Super Mario Grafik Ayarlari,1,Super Mario Run,2,Super Mario Run indir,1,Super Mario Run iOS indir,1,şarj,1,şifre,1,şifre nasıl kırılır,1,tarih,1,temizleme,1,tim cook apple news,1,time machine,1,toplu kandil mesajı gönderme,1,touch bar nasil kullanilir,1,touchid,1,touchid ayarlari,1,transverse chromatic,1,Turkce Apple Store pokemon go indir,1,Turkce Tweak Video anlatim,1,turkcell,1,tutuapp,1,türkiye,1,tv,1,tweak,4,tweak bir zarari varmi,1,tweak download,1,tweak indir,1,tweak nasil kaldirilir,1,tweak nasil yuklenir,2,tweak ne ise yarar,2,tweak nedir,2,tweak ozellik ve uygulamalari,1,tweak ucretsiz indir,1,twitter link url kopyalama,1,twitter video indirme,1,twitter video nasil indirilir,1,ucretsiz,1,ucretsiz apple kimligi,1,ucretsiz indir,1,Ucretsiz iOS 9 iPhone tema,1,ucretsiz macbook uygulamalari,1,Ucretsiz Pokemon bot,1,Ucretsiz sinirsiz Spofity hilesi,1,ucretsiz spotify,1,UsBidi,1,Usbidi ozellikleri,1,usbidi turkiye cikis tarihi,1,usbidi turkiye satis fiyati,1,uygulama,1,uygulama sifre koyma,1,Uygulamalar,1,Uygulamalar Nasil Gizlenir,1,Uygulamalari Gizleme Video Anlatim,1,uygulamasiz radyo dinleme,1,ücretsiz iphone uygulaması,1,Üçüncü Taraf GIF Klavye Düzgün Çalışıyor,1,vhs,1,video,1,virus,1,virüs,1,vpn,1,vshare,3,vshare acilmiyor,1,vshare cok yavas indiriyor,1,vshare hatalari,2,vshare hatasi ve çozumu,1,vshare indirme hatasi,1,vshare indirme sorunu cozumu,1,vshare ios 9,1,vshare kullanimi,1,vshare market,1,vshare nasıl yuklenir,1,vshare nasil kurulur,1,vshare nedir,1,Vshare Sorunu Pratik Cozumu,1,vürüs,1,watch,2,Watch kordonu,1,watchos 2,1,WatchOS 2 Yayınlandı,1,whatapp,1,whatapp gif gonderme,1,whatsapp,4,whatsapp arka plan değistirme,1,whatsapp dogrulama nasıl yapılır,1,whatsapp donma sorunu,2,whatsapp gif gonderme,1,whatsapp gif nasil gonderilir,1,whatsapp guvenlik,1,whatsapp guvenlik acigi,1,whatsapp guvenlik duvari,1,whatsapp hakkında bilinmesi gerekenler,1,Whatsapp Mac uygulaması,1,Whatsapp macbook uygulaması,1,whatsapp mesaj yazarken donma,1,whatsapp okundu bilgisi,1,whatsapp resim koyma,1,whatsapp sifre koyma,1,WhatsApp sohbet yedeği nasıl alınır,1,WhatsApp Yıldızlı mesaj,1,wi-fi,2,wi-fi baglanti sorunu,1,wi-fi booster uygulamasi,1,wifi,3,wifi sorunu,1,windows macos usb yuklemesi,1,Wo.Audio,1,wwdc 16,1,xbox,1,xbox one,1,yapılır,1,yayinlandı,1,yazilim,1,yedegi,1,Yedekleme Geri yuklenemiyor,1,Yedekleme hatasi,1,yekilendirme sorunu,1,Yeni,2,Yeni Apple Store 2016,1,yeni iphone alanlar icin 60 ipucu,1,yeni mac,1,yeni macBook pro 2016 12-inc,1,yeni sifirlama yontemi,1,yolda ne yesem,1,Yorekok,1,Yorekok calan muzikler,1,Yorekok calan muziklerin isimleri,1,Yorekok calan sarki isimleri,1,Yorekok intro,1,Yorekok intro muzik ismi,1,Yorekok intro sarki ismi,1,Yorekok Muzikleri,1,youtube,1,youtube yeni guncelleme,1,youtube yeni tasarım ios 9,1,Yönlendirme,1,yukle,1,yuksek cozunurlukte mac ekran koruyucu,1,yurt disindan alinan iphone garanti sistemi,1,yurt disindan gelen iphone pasaport kayit,1,yurt disindan iphone getirme,1,zil sesi değiştirme,1,zorlu center randevu,1,Zorlu Center Randevu Alma,1,
ltr
item
Apple Hocam: Yeni iPhone 2018 Çıkış Tarihi
Yeni iPhone 2018 Çıkış Tarihi
Apple'ın 2018 (iPhone 11, iPhone XI ve / veya iPhone X Plus) için yeni iPhone'ları hakkındaki tüm haberleri ve söylentileri topluyoruz: piyasaya çıkış tarihi, yeni özellikler, fiyat ve teknoloji özellikleri.
https://cdn1.macworld.co.uk/cmsdata/features/3646340/new_iphone_2018_gold_colour_leak_mr_white_1200home_thumb800.jpg
Apple Hocam
https://www.applehocam.org/2018/03/yeni-iphone-2018-cikis-tarihi.html
https://www.applehocam.org/
https://www.applehocam.org/
https://www.applehocam.org/2018/03/yeni-iphone-2018-cikis-tarihi.html
true
6276500729337943472
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi Bir Yazı Bulunamadı HEPSİNİ GÖR Devamı Cevap Cevabı iptal et SİLMEK Tarafından ANA SAYFA SAYFALARI SAYFALAR Hepsini GÖR SİZİN İÇİN ÖNERİLEN KATEGORİLER ARŞİV SEARCH TÜM GÖNDERİLER İsteğiniz Herhangi Bir Gönderi Bulunamadı ANA SAYFA DÖN Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs ayı Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs ayı Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Şu anda 1 Dakika Önce $$1$$ minutes ago 1 Saat Önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 Haftadan Daha Önce İZLEYİCİLER TAKİP ET BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLENİR ADIM 1: Paylaş. ADIM 2: kilidini açmak için paylaştığınız bağlantıyı tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın