iOS 11 Özellikleri Ve Yenilikleri

Apple yeni iOS 11 işletim sistemini ne zaman piyasaya sürecek ve iPhone ve iPad'e hangi yeni özellikler gelecek? IOS 11'in yayınlanma tarihini, yeni özelliklerini, sistem gereksinimlerini ve daha fazlasını işaret eden tüm söylentileri ve kanıtları toplarız.

Apple yeni iOS 11 işletim sistemini ne zaman piyasaya sürecek ve iPhone ve iPad'e hangi yeni özellikler gelecek? IOS 11'in yayınlanma tarihini, yeni özelliklerini, sistem gereksinimlerini ve daha fazlasını işaret eden tüm söylentileri ve kanıtları toplarız.
iOS-11-Özellikleri-Ve-Yenilikleri
Bugüne kadar iOS'un en yeni ve en kapsamlı sürümü olan iOS 10, Eylül 2016'da halka açıldı ve 2017 boyunca güncellenecek - aslında, büyük bir güncelleme oldukça yakın bir tarihte düştü.

Ancak iOS 10.3, AirPod'larımı bulun ve yeni bir dosya sistemi gibi ilginç özellikleri sunarken, iOS 11'i bekliyoruz. Ne zaman iOS 11 piyasaya sürülecek? Ne gibi yeni özellikler kazanacak? Bu sorulara ve daha fazlasına, aşağıda verilen iOS 11'in söylentiler topluluğunda cevaplamayı umuyoruz.
iOS-11-Özellikleri-Ve-Yenilikleri

iOs 11 Ne Zaman Çıkacak?

Apple'ın iOS'un tam sürüm güncellemesi olan iOS 10, Eylül 2016'da Haziran ayında Apple'ın Dünya Geliştirici Konferansı'nda önizleme yapılarak ve bu etkinliğin ardından geliştiricilere açıklanan genel kullanıma sunuldu. Apple, geleneklerini izlerse, WWDC 2017'de yeni iOS'lara yönelik planlarını sergilemesini ve ardından beta'yı geliştiricilere bırakmasını bekleyebilirsiniz. Ardından, şirketin Eylül ayında iOS 11'i piyasaya sürmesini bekleyebilirsiniz.

WWDC, Apple'ın yıllık yazılım güncellemesini sergilerken dünyanın dört bir yanından gelen geliştiricileri IOS geliştirme atölyelerine davet ettiği yıllık bir etkinliktir. (WWDC, teorik olarak yazılım ortak şirketlerinin yararına bir olaydır; pratikte, dünyanın medyasında ve evde seyreden kullanıcılarda en az ve muhtemelen daha fazla hedeflenmektedir.)

16 Şubat 2017'de Apple, resmi olarak WWDC 2017 tarihlerini açıkladı. 5-9 Haziran tarihleri ​​arasında California, San Jose'deki McEnery Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. (Geçmişte WWDC geleneksel olarak San Francisco'da gerçekleştirildi, bu da bir hareket.) IOS 11'in bu etkinliğin ilk gecesinde ilan edilmesini bekleyin.
iOS-11-Özellikleri-Ve-Yenilikleri

Elma sonra kendi yazılım ortakları tarafından test için bir yazılım geliştirici beta sürümünü yayınlayacak.

Tahmin edeceğiz ki, iOS 9 ve iOS 10'da olduğu gibi, bir açık beta, özel geliştirici beta'sı ile birlikte sunulacaktır. Bu, erken benimseyenlere yazılımın halka sunulmadan önce denenmesine izin verecek.

Her iki betta da takip eden aylar boyunca sürekli güncellenecek ve 2017 yılının Eylül ayında yeni iPhone'larla birlikte iPhone 7 ve / veya iPhone 8'de piyasaya sürülecek olan iOS 11'in tamamlanmış genel sürümüne daha da yakınlaşacağız (Bir tahmini duyduk Apple'ın bir sonraki iPhone'unu 'iPhone X' olarak adlandıracağını, ancak bu noktada sol alanda bir söylenti olmaya devam ediyor.)

IOS 11'in son halka açık sürümüne güncellenmesi açık ve özgür olacaktır; Beta sürümlerinden birini indirip yüklemek biraz daha zor olacak ve geliştirici hesabı kurmak yılda 99 dolara mal olacak.

Hangi iPhone'lar ve iPad'ler iOS 11'i Yükleyebilecek ?

IPad 4, iPad mini 2 ve iPhone 5'in hepsi de iOS 11 uyumluluğunu kaçıracaklarını düşünüyoruz, ancak WWDC 2017'de açılana kadar kesinlikle emin olamayacağız.

Aşağıdaki cihazlar iOS 10'u kurabilir ve çalıştırabilir:
  • IPad 4, iPad Air 1, iPad Air 2, iPad Pro 9.7-inç, iPad Pro 12.9-inç
  • IPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4
  • IPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus (tabiki aşağıda listelenmeyen ikinci seçenekler elbette ki çıkmadılar çünkü Bu noktada)
  • IPod touch (altıncı nesil)
iOS-11-Özellikleri-Ve-Yenilikleri


Bu nedenle aşağıdaki cihazların iOS 11'i çalıştırabileceğini tahmin ediyoruz:
  • Pad Air 1, iPad Air 2, iPad Pro 9.7-inç, iPad Pro 12.9-inç
  • IPad mini 3, iPad mini 4
  • IPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus
  • IPod touch (altıncı nesil)

iOS 11: onuncu yıldönümünde iOS veya küçük bir güncelleme?

2017'de iPhone, 10 yaşında döndü ve hayranlar, onuncu yıldönümü iPhone'unun ve eşlik eden iOS'un bu vesile uygun yeni özelliklere sahip olmasını umuyorlar. Devamını oku: Yeni macOS 2017 sürüm tarihi dedikoduları

Bununla birlikte, yeni işletim sisteminde heyecan olmayabilir ve bu önemli olmayabilir. Bir süre önce, Macworld ABD'deki meslektaşımız Dan Moren, iPhone'un yıllar içinde olgunlaşması nedeniyle ilgi yaratmak amacıyla yıllık bazda önemli yeni özellikler eklemeye devam etmek zorunda olmadığını öne sürdü.

Moren, "Platform ve akıllı telefon pazarının bir bütün olarak geliştiğini" belirten iOS 9'a atıfta bulundu. "Bana göre, amaç artık sürdürülebilirlik gibi görünüyor: iPhone'u ve kullanıcılarını güncelleştirmek ve mutlu etmek, muhtemelen her yaz tek bir ana kutu bırakmadan ziyade daha küçük güncellemeler akışı ile tutmak."

Moren, iOS 9.3'ü kanıt olarak kullandı - tarihsel olarak, Apple şimdiye kadar her 12 ayda bir olan sayısal güncellemeler için daha ilginç güncellemelerini kaydetmeyi tercih ediyor. IOS 9.3 beta sürümünün iOS 9 yaşam döngüsünde geç saatlerde piyasaya sürülmesi, özellikle Night Shift modu, Notes için Dokunmatik Kimliğe karşı koruma ve bir dizi yeni 3D Touch kısayollar gibi gerçekten önemli yeni özellikleri içerdiği için Apple'dan tuhaf bir hareketti; Bu, genellikle iOS için önemli eklentiler olarak düşünülür.

Bu nedenle, iOS 11 gişe rekoru kıran bir sürüm olmayabilir: Apple'ın yıl boyunca yeni özellikleri ve arayüzleri noktasal güncellemelerde damla beslemesinin mümkün olması mümkündür. Tamamıyla bununla ikna olmadık - iOS 10'un sonuçta büyük yeni özellikler var - ama bu bir olasılık.

iOS 11 söylenen yeni özellikleri nelerdir?

Bu erken aşamada, yalnızca iOS 11'de beklenecek birkaç yeni özellik dedikodusu duyduk. Haziran ayındaki WWDC duyurularını izleyerek daha fazlasını duymayı bekleyebilirsiniz.

Aşağıda, beklenen yeni özelliklerin bazılarını özetledik.

Siri güncellemesi

Raporlara göre, iOS 11'de daha 'doğal ses veren' bir Siri bekleyebiliriz. Ayrıca Siri'nin 'daha akıllı' olmasını bekleyebilirsiniz. Sıradakileri okuyun: Siri sorun giderme ipuçları

Siri'nin zamanla gelişmesine rağmen, dikkat çekmeye ihtiyacı olduğu söylenebilir. Apple'ın dijital asistanı ilk günlerde eğlenceli bir şekildi (İngiliz aksanla biraz sıkıntı çekiyordu), ancak her geçen yıl daha iyi ve daha kullanışlı hale geliyor. Ve sözcük, Apple'ın da daha insanda ses çıkarmak istediği.
Şirketin "İşyerinde İnsider" ve "çoklu kaynaklar" hesabı doğruladı diyor, "90 Hills Road, Cambridge, işaretlenmemiş bir ofisinde" gizli bir operasyonda budur.

(Gizli Apple bürosu görünüşe göre Cambridge Üniversitesi Botanik Bahçesi'nin bitişiğindendir, oradaydık Protip: güzel)

Site, "Çalışanların birçoğunun Apple'ın Cambridge çalışanlarını tanıyan bir kaynak uyarınca, Siri konuşmasını daha doğal yapmayı hedefliyor" dedi.

Buradaki mantıklardan bir diğeri, sitenin mevcut personelinin büyük bir bölümünün daha önce Apple'ın 2015'te satın aldığı ses tanıma başlatma VocalIQ tarafından istihdam edildiğidir.

Apple ayrıca, Ağustos 2016'da makineli öğrenme başlangıçlı Turi'yi satın aldı ve AI, Apple için önemli bir gelişme alanı oldu. Geçtiğimiz Ağustos ayında konuşan Apple CEO'su Tim Cook, "Bugün akıllı telefonu oluşturan temel teknolojilere bakıp geleceğin akıllı telefonlarında hakim olacakları - AI gibi - bakalım" dedi.

Şu anda Siri, yapay zeka açısından oldukça sınırlıdır; Google, Amazon, Microsoft ve diğerlerinin son aylarda üzerinde yoğunlaştıkları bir gelişme alanı; VocalIQ teknolojisinin - henüz Siri'ye eklenmemiş gibi görünen - Apple'ın bu büyüyen alan için büyük umudunu temsil ettiğine inanılıyor.

Ayrıca Siri ile ilgili bazı raporlar Apple'ın Amazon Echo benzeri Siri Hoparlörü geliştirdiğini iddia etti ve Siri işlevselliğini başka bir aygıta ekleyecek.

Bununla birlikte, Apple'ın isimsiz Apple yetkilileri ile görüşmelerde bulunan Time raporunda belirtildiği üzere, Apple'ın bunu yaparken "belirgin bir ilgisi" bulunmuyor.

Doğrulama, iOS 11'de daha doğal görünmenin ötesinde, Siri'nin bir sonraki mobil işletim sisteminde daha akıllı hale geleceklerini iddia ediyor. Siri, şu ana kadar amiral gemisi özelliği olan iMessage ve iCloud entegrasyonu söz konusu olduğu halde, yalnızca iOS'da değil, aynı zamanda macOS'ta daha fazla güç kazanacak.

Siri'nin iMessage entegrasyonunun, Google Allo'da Google Assistant'a benzer şekilde çalıştığı söyleniyor ve gelen iletilere içerik tabanlı yanıtlar sunarak kullanıcıların zamandan tasarruf etmesine yardımcı oluyor. Örneğin, akşam yemeğini tartışırsanız yemek yiyebileceğiniz yerler için öneriler de verebilir.

ICloud entegrasyonu biraz farklıdır ve doğruysa daha etkileyicidir. ICloud entegrasyonunun, Siri'nin bir Apple kimliğine bağlı tüm cihazları tanımasına ve macOS ve iOS cihazlarında işlemler ve yanıtlar sunmasına izin verdiği söyleniyor. IMessage cevaplarından fazlasını sunacaktı: çeşitli cihazlardaki kullanıcı alışkanlıklarını öğrenecek ve buna dayalı kısayollar / eylemler önermiş olacaktı.

Koyu Mod

Kapsamlı bir şekilde, IOS 10'un Karanlık Mod adlı yeni bir görüntüleme moduna sahip olacağı ve geceleri görüntülendiği zaman gözlerin daha kolay olması için tasarlanmış siyah zeminlere sahip olması bekleniyordu. Aslında Apple tam olarak bunu açıkladı ancak bunun yerine tvOS için ve iOS'un Karanlık Modu'nu hala bekliyoruz.
iOS-11-Özellikleri-Ve-Yenilikleri

Aslında, Dark Mod'un iOS 10'da zaten mevcut olduğu keşfedildi ve iOS 10 beta 1'in Haziran ayında piyasaya çıktığı anda oradaydı - henüz kilidini açmamıştır. Apple, özelliği yakın gelecekte etkinleştirmeyi planlamış olsaydı bu özelliği eklemekten neden rahatsız kaldığından emin değiliz ancak bu, beta testi, şirketin henüz açılmasını engelleyen özelliklerle ilgili sorunları ortaya çıkarmış olabilir.

Karanlık Mod hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz - Mac veya Apple TV'de nasıl etkinleştireceğiniz, iPhone ve iPad'e ulaşma ihtimali ve iPhone veya iPad ekranını izlerken benzer efektler üreten iOS 10'daki diğer bazı Ayarlar seçenekleri. Gece görüşürüz
iOS-11-Özellikleri-Ve-Yenilikleri

Çok kullanıcılı FaceTime çağrıları

The Verifier aracılığıyla yapılan bir rapora göre, Apple'ın IOS kullanıcıları tarafından iOS kullanıcıları tarafından uzunca bir süre istenen bir özellik sunulduğu söyleniyor: Skype gibi hizmetler için FaceTime videosuyla grup çağrıları yapma olanağı. Rapor orada da durmuyor ve Apple'ın, Snapchat ve MSQRD gibi filtrelerin arkasında büyük bir başarı yakalayan uygulamalara benzer filtreler ekleyerek FaceTime uygulamasını daha sosyal bir deneyim haline getirmeyi düşünüyor olduğunu da sözlerine ekledi.

Apple'ın, bir kullanıcının yüz ifadelerini yakalayabildiği ve yüzü gerçek zamanlı olarak bir 3D avatar haline dönüştürebildiği 2015 yılının sonlarında Apple'ın Faceshift'i kaldırdığı belirtildi. Bu teknoloji, Apple'ın iOS 11'de revize edilmesi için ayrılmaz bir şey olabilir mi? Sadece bekleyip görebiliriz. Ayrıca, Verifier'ın, adına rağmen, Apple söylentileriyle varolmayan bir geçmişe sahip olduğunu ve dolayısıyla bir tutam tuzla alınması gerektiğini belirtmek gerekir.

Raporlara göre, FaceTime'a da ekran paylaşımı yapma olanağı var. Ekran paylaşımı, bir IOS cihazını uzaktan gidermeye çalışmaya çalışıyorsanız yararlı bir özellik olacaktır.

Birden çok kullanıcı hesabı

Bu, bugüne kadar teyit edilmemiş, ancak gelecekte TVOS'un güncelleneceği yönündeki söylentileri ile ilgilidir.

TVOS 11'in hesap değiştirme özelliğine sahip olacağına inanılıyor; tek bir Apple TV'nin birden fazla kullanıcının medya, uygulama ve oyun kütüphaneleri ile bunların kişisel verileri ve ayarları arasında basit bir şekilde saklanması ve bunları değiştirmesi kolaylaşıyor. Apple TV, en yakın Apple'ın bir aile eğlence merkezi çıkarmaya geldiği ve çocukların oyunlarını ve yetişkinlerin filmlerini sunmak için yaygın olarak kullanılan bir cihazı mükemmel mantıklı kılıyor. Ve kimse, ailenin geri kalanının eşyalarını incelemesini ya da başkalarının akan önerileri veya görüntüleme tercihlerini görmesini istemiyor.

Ancak 9to5Mac daha da ileri gidiyor ve Apple'ın bu özellik ile TVOS 11'i göndermesi ve iOS'u dışarıda bırakması için tutarsız olacağını savunuyor. IPhone ezici bir çoğunlukla kişisel bir cihaz olabilir, ancak birçok iPad değildir; Bazıları ikinci bir görevi çocuk emzikgörü olarak yerine getirirken diğerleri ev ziyaretçileri ile paylaşılır veya birden fazla üye tarafından kullanılır.

Yeni Snapchat benzeri video uygulaması

Apple'ın yeni bir Snapchat benzeri Video uygulaması sunacağına dair iddialar var. Ağustos 2016'daki Bloomberg raporunda Apple'ın bir video paylaşım ve düzenleme uygulaması geliştirdiğini iddia etti. Yeni video paylaşım uygulaması, kullanıcıların video kaydetmesini, filtreleri ve çizimleri medyaya uygulayabilmesini ve Twitter ya da Twitter gibi mevcut sosyal ağlar vasıtasıyla göndermesini Bloomberg'e yapacak.

Kamera içi artırılmış gerçeklik

Söylentilere göre kullanıcılar kameralarını bir nesneye yönlendirebilir ve Apple'ın yazılımı bunu tanıyabilir. Belki de teorik olarak fotoğraf makinenizi tutup yüz tanıma özelliğini kullanabileceğiniz için bir arkadaşınızın adını unuttuysanız bu yararlı olabilir. Veya büyük olasılıkla bahçenizdeki bir çiçek adını belirlemek için kamerayı kullanın.

Yeni Mesajlar özellikleri

Yukarıda bahsedilen Bloomberg raporu, Apple'ın sosyal özelliklerinde "kullanıcıları daha etkili bir şekilde kişilerle bağ kurmak" için geliştirilmiş olan geliştirmelere atıfta bulunmaktadır. Apple, kullanıcılar arasındaki iletişimi tek bir panel halinde konsolide etmek için bir araç sunmak istiyor. Örneğin, Bloomberg kaynağına göre, iki arkadaş tüm metin mesajlarını, e-postaları ve birbirleriyle arasındaki sosyal ağ etkileşimlerini tek bir pencerede görebiliyor olabilir.

WhatsApp ve Facebook Messenger'da bulunan bir özellik olan grup iMessages'taki okundu okundu bilgileri için destek görmek istiyoruz.

Yeni emoji de görmeyi bekliyoruz.

Müsaitlik Durumuyla İletişime Geçin

Apple "arkadaşlarınızın nerede olduğunu ve iPhone'unuzun mevcut olup olmadığını ve çalışıp çalışmadığını (sessiz veya Uçak modu gibi) tespit eden bir sistem olarak özetlenebilir ve bu bilgileri Kişiler uygulamasında sunar .

Patent, Apple'ın iPhone kullanıcılarının rehberlerini bir konuşma için kullanıp kullanamayacağını bir bakışta görmelerini sağlayacak yeni bir özellik düşündüğünü gösteriyor.

Patentin özetini okuyoruz:

"Bir ikinci cep telefonunun cep telefonu numarasına sahip olan uzak bir kullanıcının irtibat bilgilerini görüntülemek için bir birinci cep telefonunun bir işletim sisteminde bir komut alınır.Bu talebe cevap olarak, bir uzak sunucuya, Ikinci cep telefonunun bir çalışma durumunu isteyen bir hücresel şebeke üzerinden mobil telefon.

"İkinci cep telefonunun çalışma durumu, uzaktaki sunucudan hücresel şebeke üzerinden alınır.İkinci cep telefonunun çalışma durumu, birinci cep telefonunun ekranında, ile ilişkili uzak kullanıcının iletişim bilgilerinin bir parçası olarak görüntülenir. Ikinci cep telefonunda, işletme durumunun ikinci cep telefonunun mevcut yerini içerdiği ".

Hangisi karışık gibi geliyor, ancak arkadaşlarınızın nerede olduğunu ve iPhone'larının kullanılabilir olup olmadığını ve çalışıp çalışmadığını (sessiz veya Uçak modu gibi) tespit eden bir sistem olarak özetlenebilir ve bu bilgileri Kişiler uygulamasında sunar. Bunun hakkında gözetimin kokusu olduğunu düşünüyorsanız - iyi, yalnızca Arkadaş Bulma ile aynı ölçüde olur ve muhtemelen her iki taraf için isteğe bağlı olacaktır.
iOS-11-Özellikleri-Ve-Yenilikleri

Geliştirilmiş Haritalar

Bir başka Bloomberg raporunda Apple'ın harita bilgilerini yakalamak ve güncellemek için dron kullandığını iddia ediyor. Görünüşe göre yol isimleri ve benzerini kontrol etmek için dronlar gönderilecek.

Apple ayrıca kapalı haritalama geliştirmeye çalışıyor.

Güncellenmiş TV ve Müzik uygulamaları

Yeni bir TV uygulaması, Abone'nin yapacağı yeni 'televizyon programlarını' akışına izin vermek için Apple Music ile birlikte çalışabilir. Planet of the Apps ve Carpool Karaoke hakkında daha fazla bilgi.

Alternatif olarak, yeni şovlar Müzik uygulamasının bir parçası olarak akış yapılabilir, ancak kullanıcılar için kafa karıştırıcı olabilir

Medya dağıtımı

Müzik, TV şovları ve müzik için iOS 11'e gelmeyi umuyoruz.

iPad'e özgü özellikler

Bölünmüş görünüm özelliği içinde yeni bir uygulama değiştirici açığız. Şu anda aradığınız özel uygulamayı bu görünümde bulmak zor.

Mail ve Safari'de açıklama yapma özelliği gibi yeni Apple Kalem özellikleri de görmeyi umuyoruz.

Apple, 64 bit işlemcileri desteklemeyen 200.000 uygulamayı öldürdü

Dikkat çekilmesi gereken bir şey, ilk olarak 9to5Mac tarafından spekülasyona geçirildiğinde, iOS'un bir sonraki güncellemesinin eski 32bit'lik uygulamalara yönelik desteğin düşeceği.

2013'te piyasaya çıkan iPhone 5s, 64 bit işlemciye sahip ilk iPhone'du ve bu noktadan sonra geliştiriciler daha eski telefonlarda 32 bit işlemcileri ve 64 bit işlemcileri destekleyen yeni uygulamalar yapmaya başladı. Onlara 64 bit uyumlu. Apple, 2015 yazından itibaren yeni uygulamaların onaylanması için 64 bit'i desteklemesi gerektiğini belirtti ancak eski 32bit'lik uygulamaların App Store'da kalmasına izin verildi. IOS 11'in piyasaya sürülmesi ile bu da değişmek üzere.

IOS 10.3'te, 32 bitlik uygulamalara dokunan kullanıcılar "Bu uygulama gelecekteki iOS sürümleriyle çalışmayacak" uyarısı ile karşı karşıya. Apple'ın geliştiricilere bu uygulamaların performansını artırma niyetinde olduğu veya App Store'tan kesme riskinin bulunduğu açıktır. Bazen uyarılar daha da ileri giderek uygulamanın iDevice'inizi yavaşlatabileceğini uyarır.

Fortune, bu hareketin başlangıçta on binlerce eski uygulamanın bir "tasfiyesi" gerçekleştirebileceğini ve analist şirketi Sensor Tower'ın bundan sonra çok daha ileri gittiğini ve yaklaşık 187.000 uygulamanın - App Store'daki uygulamanın yüzde 8'inin - - kesilecek ve gerçek rakam oldukça yüksek olabilir.

Sensor Tower'un rakamları, iPhone 5'ten önce piyasaya sürülen ve bu tarihten sonra güncellenmeyen uygulamalar sayısına dayanıyor ancak Apple, 2015 yılına kadar 64 bit desteğe ihtiyaç duymadığı için, birçoğunun 32 bit kalmış olması bekleniyor.

Parmak algılayan dinamik klavye

Apple, dokunmatik ekranlarda dinamik klavyenin konumlandırılmasını kapsayan bir patent aldı; böylelikle tek tek tuşlar kullanıcının parmak uçlarının algılanmış konumuna yanıt olarak yerleştirildi.
iOS-11-Özellikleri-Ve-Yenilikleri
Geliştirilmiş yazım için Finger hover tespiti başlıklı Birleşik Devletler Patenti 9,489,086, yazmanın "bir ekran klavyesinin istenen giriş sırasındaki tuşlarını parmakları yüzeyin üzerinde gezinirken kullanıcının parmaklarının altına dinamik olarak ve otomatik olarak konumlandırarak geliştirdiği bir kavramı tarif eder. Yazarken ekrandaki klavyeye bakma ihtiyacını azaltıyor "dedi.

Konseptin gelecekteki bir IOS güncellemesinde sistem genelindeki klavyede (muhtemelen bir seçenek olarak) görünmesi şaşırtıcı değildir, ancak yalnızca tabletleri hedef aldığı görülmektedir. Elbette, iPad kullanımıyla sınırlandırılan ilk iOS özelliği olmayacaktı: En ünlü örnek muhtemelen iOS 9'u piyasaya sürerek iPad'e eklenen bölünmüş ekran görüntüleme modlarıdır.

Verilen patent Kasım 2016'da yayınlanırken, aslında Apple'ın Patent'in bu yana 2014 yılının Eylül ayında Typesoft Technologies'i satın alarak onaylamış olması; Typesoft'un Dryft sanal klavyesi, aşağıdaki videoda gösterildiği gibi, dokunmatik ekrana dokunmaya olanak sağlamak için benzer bir ilke kullanıyor:

Son olarak, ve bu hakkı doğru buluyor olsaydık, girişte özellikle yazım hatalarının yazımından bahseden bir yazım hatası var gibi görünüyor.

Girişin son cümlesini okuyan giriş türünü okurken, "Birçok böyle teklifler büyük oranda dilsel bağlamlara dayanır ve değiştirilebilir alternatifleri çözemezler (ör. Bir kullanıcının tuşları arasında belirsiz bir şekilde grev yaptığı durumlarda T ve 'o' ve 'in' ya da 'on' olsun 'belirsizlik bırakan n'). " (Tabii ki bunun anlamı T ve 'o' yerine 'i' ve 'o' olmaktır. Her ne kadar düzeltilmekten mutluluk duyuyoruz!)

IOS 11 yeni özellikler dilek listesi

Macworld UK'da, kafamızı bir araya getirip, küçük değişikliklerden tamamen yeni fikirlere kadar, iOS 11'de görmek istediğimiz bazı özellikleri düşünüyoruz - ve en sevdiklerimiz.

Açmak için kaydırın

Bu tanıdık geliyor mu? Yapılması gerekir, çünkü iOS 9'da ve iOS ve iPhone OS'nin her önceki sürümünde iPhone'ları ve iPad'leri açmanın yolu buydu. En son yapılan enkarnasyonunda, solda aşağıda göründüğü gibi biraz görünüyordu:

iOS-11-Özellikleri-Ve-Yenilikleri

IOS 10'da Apple, sadece Giriş düğmesine basmak için arayüzü değiştirerek kilidini açmaktan vazgeçti (eşzamanlı olarak güncel iDevices'te Dokunmatik Kimliği parmak izi tarayıcısını tetikledi, bu yüzden genel anlamda daha mantıklıydı). Fakat bazı insanlar bu gelişmeden mutsuz değildir ve slaytın geri getirilmesi için kilidin açılmasını istemek için bir dilekçe oluşturulmuştur.

Apple popüler baskılara (iyi nispeten popüler bir baskı uyguluyor mu? - yazarken şu anda sadece 1,549 imza yetkisine sahipti, ancak bu duyguyu oldukça yaygın şekilde duyduk) ve kilidini açmak için slayt getirelim mi? Öyle düşünmüyoruz. Apple hayranları, daha önce tartışmalara neden olan IOS 7 ile daha önce arabirimlerle ilgili sorunlar yaşıyorlardı, ancak çoğumuz zamanla yeni görünüme alıştık.

Kontrol Merkezi

Kontrol Merkezi, Ayarlar uygulamasını açmaya gerek kalmadan çeşitli geçişlere ve kontrollere kolay erişim sağlayan, iOS'un azalan özelliklerinden biridir. Sahip olduğumuz tek konu, geçişlerin hiçbirini kişiselleştiremememizdir; sık kullandığımız uygulamalar / ayarlara yapılan kısayollar için az kullanılan geçişleri takas edebilmek istiyoruz. Örneğin, Hesap Makinesi uygulamasına erişmek için Kontrol Merkezi'ni nadiren kullanırız - örneğin, Twitter'a kolay erişmeyi veya düşük güç modunu açmayı tercih ederiz.

iOS-11-Özellikleri-Ve-Yenilikleri

Kontrol Merkezi konusundayken, yeni 3D Touch özellikli iPhone'lara zorlu bir basarak, geçişlerin her birinin ayarlarına hızlı bir şekilde erişebilmeyi istiyoruz. Örneğin, yeni bir ağa bağlanmak için Wi-Fi menüsüne hızlı bir şekilde erişmek için Wi-Fi geçiş tuşuna basmayı zorlamak istiyoruz.

Ve çok sayfalı Kontrol Merkezi tasarımı şu anda o kadar da iyi çalışmıyor: Ses seviyesini düşürmeye çalıştıktan sonra sembolü yarım mikrometrede özlederseniz kazara ikinci sayfaya geçersiniz.

Kozmetik / estetik özelleştirme değişiklikleri

Bu çılgınca akıllı ve iyi hazırlanmış videoda, EverythingApplePro, iOS 11 için, iOS'un görünümünü ve arayüzünün düzenlenme şeklini özelleştirmek için bazı radikal yeni seçenekler içeren geniş bir yelpazede değişiklik öneriyor.

Dinamik animasyonlu uygulama simgeleri çağırıyorlar; örneğin mevcut konumunuzu Haritalar simgesinde ve Hava Durumu için mevcut hava durumunu gösteriyor; IOS'un ekranın sol üst köşesindeki en yakın boş alana otomatik olarak yeniden sıralamasını sağlamak yerine, ekranda herhangi bir serbest ızgaralı yuvaya simge koyabilme özelliği; Özel sistem yazı tipleri; Ve geniş ekranlı iPhone'larda Erişilebilirlik'in nasıl çalıştığı konusunda bir değişiklik yaparak, her şeyi sürükleyip simgelerden çoğunu alttan gizlemek yerine arayüzü daha küçük bir telefonun boyutuna küçültür.

Akıllı Wi-Fi

P9, Wi-Fi + (veya Wi-Fi + 2.0) adı verilen bir özellik sunan bir dizi Huawei telefonundan biridir. Bu, daha güçlü bağlantıların önceliklendirilmesi gibi bir dizi öğeyi kapsar, ancak en çok beğendiğimizi konumunuza bağlı olarak Kablosuz'u otomatik olarak açma veya kapatma becerisidir. Bilinen ağların yerlerini hatırlar ve onlara katılmak için harekete geçer, ancak bölgeyi terk ettiğinizde pil tasarrufu yapmak için Wi-Fi kapanır.

IPhone'ların son teknoloji ürünü Android cihazlarıyla pil ömrü konusunda rekabet etmede yaşanan zorlukları göz önüne alındığında, bu hatlar boyunca bir şey, iOS 11'e iyi bir ek oluşturacaktı.

Uygulama başına şifre kodu veya Dokunmatik Kimlik kilidi

Şu anda tek tek belgeleri Notes'ta kilitlemek mümkündür; ancak uygulamalar değil - telefonun tamamı kilitlidir veya tüm uygulamalar kilitli değildir. Bir veri koruma ve ebeveyn kontrolü bakış açısından, tek tek uygulamaları kilitleyebilmek çok yararlı olacaktır.

(Bir iPhone'u bir çocuğa teslim etmek ve bunları elbette bir Rehberli Erişim kullanarak tek bir uygulamada tutmak mümkündür, ancak bu biraz elverişsiz ve son derece esnek değildir. Daha büyük çocuklar için onlara izin vermek güzel olurdu IOS'u keşfedin ve şiddetli oyunu ve karışıklık yaratmasını istemediğiniz çalışma belgelerini kapatın.)

Uygulama içi video çözünürlüğü değiştirme özelliği

IPhone 6s ve 6s Plus'ın satış noktalarından biri, 30fps'de tam 4K çözünürlükte ve standart flaşlarda 60fps veya 30fps'de kayıt yapabilmeleridir. Sahip olduğumuz tek konu, Kamera uygulaması içindeki çözünürlükler arasında kolayca geçiş yapmanın bir yolu olmadığı ve onu değiştirebilmek için uygulamadan çıkıp Ayarlar> Kamera başında gitmemiz gerektiği.

Düşük ışık koşullarında filme alma gibi belirli durumlar, daha düşük bir çerçeve hızı gerektirir (daha az çerçeve = daha fazla ışık yakalanır) ve manuel olarak değiştirilmesi yaklaşık 10-15 saniye sürer ve bu ideal değildir. Çözünürlüğü ve kare hızını, muhtemelen Kamera uygulamasındaki bir simgeye dokunarak hızla değiştirmek için bir yöntem isteriz. Yapmanız gereken basit bir değişikliktir ve iPhone'larında video yakalamak isteyenler tarafından çokça takdir edilmelidir.

Fotoğrafçılık konusundayken Apple'ın fotoğrafları RAW formatında almamıza ve saklamamıza izin vermesi güzel olurdu.

Favorileri Kişiler uygulamasında görüntüleyin

IOS 11'de görmek istediğiniz diğer oldukça basit bir değişiklik, şu anda yalnızca Telefon uygulamasında bulunan sık kullanılanlar listesini görüntüleme ve düzenleme olanağı. En sevdiğiniz kişilere Kişiler uygulaması içinden erişebilmeniz mantıklı ve Apple'ın bu işlevleri neden eklemediğinden pek emin değiliz. Bazen kişilerimize yalnızca başka nedenlerden dolayı, daha kolay aramak için erişmek istiyoruz!

IPad'in yanı sıra iPhone'da bölünmüş ekran görüntüleme modu

Bunun en azından Plus modellerinde çalışması için alan var....

iOS 11 sızdırılmış görüntüler ve konsept videoları

Hâlâ erken günler, ancak şu anda bazı IOS 11 konsept videolarımız var.

ConceptsiPhone, yeni bir IOS arabirimi konsepti olan CirqleUI'yi çağıran bir video yayınladı.


Açıkça Apple Watch'dan ipuçları alarak CirqleUI konsepti, bir saat yüzünün etrafında uygulama simgelerini düzenlerken, merkeze daha yakın simgeler ve simgeler yüzün kenarlarına doğru kademeli olarak daha küçük görüntülenir.

(Bu, çok sayıda uygulama düzenlemek iyi bir yol olmayacakmış gibi görünüyor ve iPhone'lar Apple Watches'tan çok daha fazla uygulama eğilimi içeriyor.) Gerçekten de, bu kavramın herhangi bir uygulama klasörü yok, çoğu iPhone kullanıcısının bağımlı olduğu bir şey Büyük uygulama kitaplıklarını anlamanıza yardımcı olmak için kullanın.)

Apple İzinden farklı olarak, bu arayüz, örneğin, Hava Durumu ve Posta uygulamalarının basitleştirilmiş bir versiyonu veya Şimdi Yürütülüyor bölmesinde, bazı uygulamaları (veya sınırlı sürümleri veya bazı uygulamaları) çalıştırmaktadır.

Dairesel temayı uydurmak için, Kontrol Merkezinin ekranın altından kaldırıldığında kavisli bir üst kenar vardır. Daha da önemlisi, Düşük Gç Modu ve Kablosuz ağ seçimi gibi en çok istenen yeni özelliklerden bazılarını eklemek üzere güncellendi. (Ayrıca Şimdi Kontrol Merkezi, Kontrol Merkezi'nin ikinci ekranına geçmek zorunda kalmadan ana ekrana geri yüklendi.)

Dikkate değer olduğunu düşündüğümüz son yeni özellik jestral uygulama aramasıdır: ekranda kaba bir S yazabilirsiniz (muhtemelen Apple Kalem ile işe yarayacak olsa da, parmak ucunuzla) ve arayüz ile başlayacak bir uygulama klasörü getirir O mektup. Veya videoda gösterilen iPhone'da, telefonunuzu uyanıncaya kadar geçen süreyi gösteren dinamik, her zaman açık Ana ekran düğmesi minik ekranı var.


Theodory'nin konsept videoları, özelleştirilebilir bir Kontrol Merkezi'nden Karanlık Mod'a kadar, iOS'un bir sonraki sürümünde görmek istediğimiz birçok işlev ve yükseltmeyi içermektedir.

Bununla birlikte, bir çeşit hızlı arama işlevi olarak Telefon uygulamasındaki bir sayı tuşuna, Ayarlar uygulamasında parmak izi korumalı geçişlere ve dinlemek için Akıllı Uyku Moduna 3D Dokunmatik özellik ekleme de dahil olmak üzere, biraz daha fazla sol içerikler var. Uykuda müzik: Siri her beş şarkıya hala uyanıksanız (muhtemelen oldukça sessizce) sormaya başlar ve siz cevap vermezseniz müziği kapatır. Güzel fikir, sonuncusu.

İşte wishlist bölümünde daha önce bahsettiğimiz video: EverythingApplePro, iOS 11'de çalışabilecek 30 özellik ve güncellemeyi gösteriyor. Burada mükemmel fikirler var.


YORUMLAR

BLOGGER
Ad

1 kasim 2015 secim sonuclari canli,1,20 Aralik App Store ucretsiz uygulamalar,1,2015,1,2016 watch saat kordonu,1,2017 iPad CPU,1,3.5mm to lightning,1,3D dokunmatik,1,3D touch,2,3d touch calisan uygulamalar,1,3d touch destekleyen uygulamalar,1,3D touch kullanimi,1,3D touch oyunlar,1,3d Touch peek ve pop,1,3D touch uyumlu oyunlar,1,4k,1,9.3.1 jailbreak,1,aac,1,aac nedir,1,aac sürümünü yarat,1,ahize sesi yukseltme,1,airdrop,1,airdrop dosya nasil paylasilir,1,airdrop dosya paylasma,1,airdrop nasil kullanilir,1,airdrop nedir,1,airpod,2,airpod nasil temizlenir,1,Airpod satış fiyati,1,Airpods,3,airpods nasil sifirlanir,1,Airpods ne kadar,1,airpods özellikleri,1,airpods sarj kutusu,1,airpods satiş fiyati,1,airpods sifirlama,1,Airpods türkiye fiyati,1,airpords ne zaman satişa çıkacak,1,akasya avm iphone birebir degisim,1,akasya avm randevu,1,Akasya AVM Randevu Alma,1,akasya avm randevusuz gitmek,1,alt yazi,1,alt yazi nasil eklenir,1,amazon,1,AMD,1,ana,1,Anadolu Yakası Apple Store ne zaman aciliyor,1,android facebook canli yayin,1,app,1,app store,6,app store abonelikler,1,app store akasya,1,App Store Baglanilamiyor Hatasi Cözümü Pratik Yol,1,app store giris,1,App Store haftanin ucretsiz uygulamalari,1,app store ipad ekran degisim,1,app store iphone,1,app store kayit,1,app store randevu,1,app store randevu nasil alinir,1,app store sifremi unuttum,1,app store şifremi unuttum,1,App Store ucretsiz haftalik uygulama indir,1,app store uygulama indiremiyorum,1,app store uygulama sorunu,1,app store zorlu center,1,appla sifre kirma,1,apple,111,apple 2015 ne kadar kazandi,1,Apple 2016 Watch Kordonu,1,Apple 7 tanitim,1,apple A10,1,apple abonelik iptali,1,apple airdrop,1,apple airpods,1,apple akasya,1,Apple Anadolu Yakasi Yeni Magaza,1,apple car,1,apple clips uygulamasi,1,apple computer inc nedir,1,apple destek,1,apple firmasi geliri ne kadar,1,Apple Garanti Cihaz Degisimi,1,apple garanti durumu,1,Apple Garanti sorgulama,1,apple garanti sorgulama resimli anlatim,1,apple garanti suresi,1,Apple gizlilik ayarlari,1,Apple guvenlik ayarlari,1,Apple Haritalar,1,apple ıd unuttum,1,apple iphone 7,1,apple iphone 7 resim,1,Apple kablosuz kulaklik fiyati,1,apple kablosuz kulaklik şarj,1,apple kimligi,1,apple kimligimi unuttum,1,apple kimlik sifremi unuttum,1,Apple Kolay Randevu Alma,1,apple lightning sarj kablosu,1,apple mac satislari,1,Apple Maps,1,apple music,1,apple music cevrimici muzik hizmeti,1,apple music indir,1,apple music iptal etme,1,apple music nedir,1,apple music turkiye,1,apple music ucretsiz,1,apple muzik,2,apple muzik indir,1,apple muzik iptal etme,1,apple müzik,1,apple ne kadar kazaniyor,1,apple nedir,1,apple news,1,apple news indir,1,apple news ios 9,1,apple news nedir,1,apple news servisi,1,Apple Onayli iphone şarj makinesi usbidi,1,apple puf noktalari,1,Apple Randevu Alma,1,apple randevu nasıl alınır,1,Apple Reklam,1,apple saat yavaslama sorunu,1,apple sarj kablosu ariza,1,apple sarj kablosunun yipranmamasi icin onlemler,1,apple satis rekoru,1,apple sifre sifirlama,1,apple sifremi unuttum,2,apple siri,2,Apple siri güncelleme,1,Apple Spofity Premium Hilesi,1,apple store,3,apple store abonelik iptali,1,apple store kirik ekran cihaz degisimi,1,apple store kirik ekran degisimi,1,Apple Store Pokemon Go indir,1,Apple Store Randevu Alma,1,Apple Store Randevu Alma 2016,1,apple store randevu alma taktikleri,1,apple store randevusuz gidersek neler olur,1,apple store randevusuz gitmek,1,apple store sifremi unuttum,1,apple şifremi unuttum,1,apple touch bar,1,Apple Tv,5,Apple tv baglanti yok hatasi,1,Apple tv donma sorunu,1,apple tv film izleme,1,apple tv ile iphone bağlama,1,Apple TV Konsol,1,Apple TV Konsol Oyunlari,1,Apple TV Modern Combat Blackout 5,1,apple tv müzik,1,apple tv nasil kullanilir,1,apple tv nedir,1,Apple Tweak nedir,1,apple watch,7,apple watch avuc iciyle sessize alma,1,apple watch guc koruma modu,2,Apple watch guc koruma modu kapatma,1,apple watch gunluk pil omru,1,apple watch imessage lokasyon paylasimi,1,Apple Watch İos 9 gelmedi,1,Apple watch ipucu,1,apple watch pil omru,1,Apple Watch pil omru uzatma,1,apple watch saati 5 dakika ileriye alma,1,apple watch wifi baglanmiyor,1,apple watch wifi nasil baglanir,1,apple watch yavaslama sorunu,1,apple yardim,1,Apple Yeni Apple Store Magazasi,1,Apple Yeni Magaza Aciyor,1,Apple yeni reklam,1,Apple Yeni saat kordonu,1,Apple Yetkili Hizmet Saglayici,1,applestore,1,apps,1,appstore,10,AppStore 1 kasim 2015 secim sonuclari canli takip,1,appstore baglanilamiyor,1,appstore baglanilamiyor hatasi,1,appstore şifremi unuttum,1,Appstore whatsapp guncelleme,1,AppStore'den Ücretli Uygulamarı Bedava İndirme,1,AppStore’da virüs tehlikesi,1,arka plan ayarlama,1,Assistive Touch nasil acilir,1,avea,1,ayfon 4 donma,2,Ayfon 7,1,Ayfon 7 Kulaklik Girisi,1,ayfon 7 tanitim,1,ayfon alarm sesi degistirme,1,ayfon donma sorunu,2,ayfon etkin değil,1,ayfon kablo kopma sorunu,1,ayfon muzik indirme,1,ayfon müzik,1,ayfon müzik silme,1,ayfon sımdeki kişileri aktarma,1,ayfon şifre,1,ayfon şifre kırma,1,ayfon toplu mesaj gönderme,1,ayfon video indirme,1,ayfona irec yükleme,1,ayfona müzik atma itunes,1,ayfona müzik yükleme,1,ayfonumu bul kapatma,1,baglanti,1,baglanti hatasi,1,Baseband nasıl öğrenilir,1,Baseband ne işe yarar,1,Baseband nedir,1,Baseband nedir iphone,1,Baseband sorunu,1,Baseband türkçesi,1,Basebande nereden bakılır,1,battary,1,bedava macbook uygulamalari,1,beta,1,bildirimler nasil kapatilir,1,Bilgisayardan iPhone Tema Yükleme,1,Bilgisayarsiz jailbreak,1,bilmeniz gerekenler,1,Bim iPhone 7 garanti süresi,1,Bim iPhone 7 satılıyor,1,Bim iPhone 7 satış,1,binance authenticator sorunu,1,bluetooth,1,Bluetooth kapatma sorunu,1,brawl star baglanti kopuyor,1,brawl star baglanti sorunu,1,brawl star donma sorunu,1,brawl star internet sorunu,1,brawl star wifi,1,Brawl Stars,2,Brawl Stars baglanti sorunu,1,Brawl Stars donma sorunu,1,Brawl Stars donuyor,1,brawl stars gem hilesi,1,brawl stars hack,1,brawl stars hile,1,Brawl Stars kasma sorunu,1,brawl stars tas hilesi,1,Brawl Stars wifi kopuyor,1,cam,1,canli radyo,1,catch all mosquitoes,1,Chromatic efekt nedir,1,Chromatic WTF,1,cikis,1,Clash Royale,1,Clash Royale Altin Hilesi,1,Clash Royale Buyulu Sandik,1,Clash Royale Destansi Kart Hilesi,1,Clash Royale Hileleri,1,Clash Royale Sandik hilesi,1,Clash Royale Tas Hilesi,1,clips nedir,1,cozum,1,crt,1,cubesc,1,cubesc oyun,1,Cydia,2,Cydia Eklentileri Ucretsiz yukle,1,Cydia Enable indir,1,cydia indir,1,cydia molesta,1,cydia nasıl kullanılır,1,cydia nedir,1,cydia tweaks,1,Cydia Ucretli uygulamalari ucretsiz indir,1,Cydia Uygulamalari Ucretsiz indir,1,Cydown guncel indir,1,Cydown indir,1,Data Flow Uygulama,1,Data Flow Uygulamasi indir,1,DFU Mode,1,DFU Mode nedir,1,Dfu mode restore etme,1,dfu nedir,1,dönüştürücü,1,Dragonite Yakalama hilesi,1,dunyanin en ucuz iphone,1,dunyanin en ucuz iphone nerede,1,e-posta,2,eightbit,1,ekran,2,ekran görüntüsü alma,1,Ekran video kaydetme,1,El Capitan,1,El capitan guncelleme ozellikleri,1,El Capitan spotlight ufaltmak,1,El Capitan Yeni Ozellikler,1,en cok indirilen uygulamalar,1,en guzel telefon kamerasi,1,en iyi alarm uygulamasi nedir ?,1,en iyi iphone 6S kiliflari,1,en iyi jailbreak araci,1,en iyi saat uygulamalari,1,en iyi saat uygulamasi,1,en iyi telefon kamerasi hangisi,1,en iyi vpn,1,en iyi vpn mac,1,En ucuz iPhone 7 fiyatlari,1,escape,1,ezan pro,1,face Id,1,face time arama,1,face time indir,1,face time numara kisi ekleme,1,face time ucretsiz,1,face time uygun degil hatasi,1,facebook,3,Facebook daha az hucresel veri harcama,1,facebook hikaye,1,Facebook internet ayarlari,1,Facebook kullanirken daha internet harcayin,1,facebook video indir iphone,1,facebook video indirme iphone,1,facetime,2,facetime baglanti sorunu,1,facetime etkinlestirme sorunu,1,Failed To Detect Location nedir,1,Failed To Get game data from the server hatasi,1,Fake gps ios iphone,1,fal,1,find my phone nedir,1,fiyat,1,flash player,1,force touch,1,force touch nasil kullanilir,1,force touch ne ise yarar,1,force touch nedir,1,fotograf,2,free,1,full hd mac ekran koruyucu,1,fullmag iphone test izle,1,Garanti iPhone Degisim,1,gelen,1,geri,1,Glitch efekt,1,GlitchPic,1,Gmail,1,google,2,gps kapatma,1,GPU,1,gunce poke farmer,1,guncel jailbreak,1,guncel poke farmer bot,1,guncel pokemon go bot,1,guncel pokemon go bot indir,1,Guncel Snapchat Tweak,1,Guncel Tweak 2016,1,Güncel,1,güncelleme,2,günün ücretsiz uygulaması,1,güvenlik,1,Hackintosh,1,Hackintosh Kurulum,1,Hackintosh Kurulumu,1,Hackintosh Yosemite,1,Hackintosh Yosemite indir,1,Hackintosh Yosemite Kurulumu,1,Hackintosh Yosemite USB Hazirlama,1,hangi cihazlar imessage kullanabilir,1,hangi model ios 9.2,1,hata,2,Hd,1,hd ekran koruyucu mac,1,hdr,1,Hucresel baglanti sorunu cozum,1,ıd sifirlama,1,ID Touch,1,Instagram,7,ic ice klasor nasil olusturulur,1,iCloud,4,icloud sifremi unuttum,1,icloud sifresi,1,icloud sifresi guvenlik,1,icloud şifremi unuttum,1,icloud yedekleme hatasi,1,icloud yedeklemesi nasil yapilir,1,iftar vakti,1,iMac,1,iMac fabrika ayarlarina geri donme,1,imei,2,imei numaram kac,1,imei numarami bulma,1,iMei Sorgulama,1,imei sorgusunu yapmak,1,iMessage,1,imessage nedir,1,iMessage Siri kullanmak,1,imessage ucretlimi,1,imessage video gondermek,1,imovie,1,iMovie 2.2.1 surumu,1,inceleme,1,indir,1,instagram anahtar kelimeleri filtreleme,1,instagram arama gecmisi nasil silinir,1,instagram arama gecmisi temizleme,1,instagram daha az hucresel veri ayarlari,1,instagram filtreleme nasil yapilir,1,instagram gecmis silme,1,instagram hikayeler nasil silinir,1,instagram hikayeleri saklamak,1,instagram internet ayarlari,1,instagram kullanirken internet cok gidiyor,1,ios,81,iOS 10 Sorun ve Hatalar,1,ios 1 guncelleme,1,ios 1.3 Jailbreak,1,ios 10,6,iOS 10 Beta,1,iOS 10 cihaz acilmiyor,1,ios 10 çıkış tarihi,1,iOS 10 Hatalari,1,iOS 10 Hatalari cozumleri,1,ios 10 ile gelen yenilikler,1,iOS 10 jailbreak,2,iOS 10 jailbreak download,2,iOS 10 jailbreak indir,2,ios 10 jailbreak pangu türkce indir,2,iOS 10 jailbreak turkce anlatim,2,ios 10 ne zaman gelecek,1,ios 10 özellikleri,1,iOS 10 Sarj Pil Sorunu,1,iOS 10 turkce indir,2,iOS 10 turkce jailbreak indir,2,iOS 10 Yasanan Sorunlar,1,iOS 10.0.3 Guncellemesi,1,iOS 10.0.3 hucresel baglanti sorunu,1,iOS 10.0.3 indir,1,iOS 10.0.3 itunes indir,1,iOS 10.0.3 yayinlandi,1,iOS 10.1 jailbreak,1,iOS 10.1 turkce jailbreak indir,1,iOS 10.1.1 jailbreak,1,iOS 10.1.1 jailbreak turkce indir,1,iOS 10.2,2,iOS 10.2 batarya sorunu,1,iOS 10.2 hatalar,1,iOS 10.2 ozellikler,1,iOS 10.2 sorunlar,1,iOS 10.2 şarj,1,iOS 10.2 Yenilikler,1,iOS 10.2.1,1,iOS 10.2.1 Güncellemesi,1,iOS 10.2.1 indir,1,ios 10.3 ozellikleri,1,ios 11,13,ios 11 jailbreak,1,iOS 11 Jailbreak Kurulumu,1,ios 11 jb,4,ios 11 ne zaman cikacak,1,ios 11 ozellikleri,1,ios 11 yayinlanma tarihi,1,ios 11.2.5,1,ios 11.3 Jailbreak ciktimi,1,ios 11.3.1,1,ios 12,14,ios 12 bildirimleri devre disi birakma,1,ios 12 donma sorunu,2,ios 12 hizlandirma,1,iOS 12 jailbreak,1,iOS 12 jailbreak download,1,iOS 12 jailbreak indir,1,ios 12 jailbreak pangu türkce indir,1,iOS 12 jailbreak turkce anlatim,1,ios 12 sifre olusturma,1,iOS 12 turkce indir,1,iOS 12 turkce jailbreak indir,1,iOS 12.1.3 jailbreak,1,iOS 12.1.3 jailbreak download,1,iOS 12.1.3 jailbreak indir,1,ios 12.1.3 jailbreak pangu türkce indir,1,iOS 12.1.3 jailbreak turkce anlatim,1,iOS 12.1.3 turkce indir,1,ios 13,3,ios 13 gelecek özellikler,1,ios 13 hangi modellere geldi,1,ios 13 hangi modellere gelecek,1,ios 13 hangi modellere gelmeyecek,1,ios 13 tüm özellikleri,1,ios 13 yeni özellikleri,1,ios 8,1,ios 9,13,ios 9 beta 4,1,ios 9 beta dowland,1,ios 9 bug,1,ios 9 dan 8.4 e donus,1,iOs 9 Donma Sorunu Basit Cozum,1,ios 9 ekran bolme,1,ios 9 ekrani ikiye bolme,1,ios 9 eksileri,1,ios 9 Full Surum tanitim,1,ios 9 gelen 10 yeni özellik,1,ios 9 ic ice klasor nasil olusturulur,1,iOS 9 inanilmaz kullanim oranlari aciklandi,1,iOS 9 iPad temalar,1,iOS 9 iphone program gizleme,1,iOS 9 iPhone Temalar,1,iOS 9 iPhone Uygulama Gizleme,1,iOs 9 jailbreak,1,ios 9 jailbreak guncelleme,1,ios 9 ozellikleri,1,iOs 9 Sarj Omrunu Uzatmak icin 5 ipucu,1,iOs 9 Sifre Kirma,1,iOs 9 simdeki kişileri aktarma,1,ios 9 siri,1,ios 9 son guncellemesi,1,ios 9 son surum,2,iOS 9 surumunde yasanan buyuk sorunlar,1,iOs 9 Virüs Temizleme,1,ios 9 wi-fi kopma sorunu,1,ios 9 yeni guncelleme ne zaman,1,ios 9 yeni surum,1,ios 9 yeni surum ne zaman yayinlanir,1,ios 9 yeni surum tarihi,1,ios 9 youtube,1,ios 9 youtube yeni guncellemesi,1,ios 9.0.2,1,ios 9.0.2 nasil yuklenir,1,ios 9.0.2 yayinlandi,1,ios 9.0.3 donma sorunu,1,iOS 9.1,6,ios 9.1 alan modeller,1,ios 9.1 beta 4,1,ios 9.1 hatalari,2,ios 9.1 hatalari cozumleri,1,ios 9.1 icloud yedekleme sorunu,1,ios 9.1 ilk izlenimler,1,ios 9.1 jailbreak guncelleme,1,ios 9.1 jailbreak guncelleme resimli anlatim,1,ios 9.1 jailbreak update,1,ios 9.1 nasıl yüklenir,1,iOS 9.1 Ne zaman cikicak,1,ios 9.1 sorun ve hatalar,1,ios 9.1 sorunlari,1,ios 9.1 sorunlu,1,ios 9.1 yasanan sorunlar,1,ios 9.1.1,4,ios 9.1.1 guncellemesi,1,ios 9.1.1 hatalari,1,ios 9.1.1 safari sayfa ici arama,1,ios 9.1.1 sorunlari,1,ios 9.2,5,ios 9.2 analiz,1,ios 9.2 guncelleme,1,ios 9.2 guncellemesi yapmalimiyim,1,ios 9.2 hatalari,3,iOS 9.2 Hatalari cozumleri,1,iOS 9.2 hatali,1,iOS 9.2 indir,1,iOS 9.2 iPhone temalar,1,ios 9.2 itunes guncelleme,1,iOS 9.2 jailbreak,1,iOS 9.2 jailbreak download,1,iOS 9.2 jailbreak indir,1,ios 9.2 jailbreak pangu türkce indir,1,iOS 9.2 jailbreak turkce anlatim,1,ios 9.2 kullanan var mı,1,ios 9.2 nasil yuklenir,1,ios 9.2 sorun varmi,1,iOS 9.2 sorun ve hatalar,1,ios 9.2 sorunlari,1,iOS 9.2 sorunlu,1,ios 9.2 test,1,iOS 9.2 turkce indir,1,iOS 9.2 turkce jailbreak indir,1,iOS 9.2 Uygulama Gizleme,1,ios 9.2 uyumlu itools indir,1,iOS 9.2 vs iOS 9.2.1,1,iOS 9.2 vs iOS 9.2.1 Karsilastirma video,1,iOS 9.2 yasanan sorunlar,1,ios 9.2 yayinlandi,2,ios 9.2 yeni ozellikler,1,ios 9.2 yukle,1,ios 9.2 yuklemelimiyim,1,iOS 9.2.1,4,iOS 9.2.1 beta,1,iOS 9.2.1 beta jailbreak,1,iOS 9.2.1 Guncellemesi,1,iOS 9.2.1 Hatalari,1,iOS 9.2.1 Hatalari cozumleri,1,iOS 9.2.1 hiz testi,1,iOs 9.2.1 indir,1,iOS 9.2.1 jailbreak,1,iOS 9.2.1 jailbreak cikti mi,1,iOS 9.2.1 jailbreak indir,1,iOS 9.2.1 jailbreak tr,1,iOS 9.2.1 Nasil Yuklenir,1,iOS 9.2.1 Sarj Pil Sorunu,1,iOS 9.2.1 Sorun ve Hatalar,1,iOS 9.2.1 video izle,1,iOS 9.2.1 Yasanan Sorunlar,1,iOS 9.2.1 yayinlandi,1,iOS 9.2.1 yeni ozellikler,1,iOS 9.2.1 Yukle,1,ios 9.3,3,iOS 9.3 beta,1,iOs 9.3 beta 2,1,iOS 9.3 cozumleri,1,iOS 9.3 hatalari,1,iOS 9.3 hatalari cozumleri,1,iOS 9.3 indir,1,iOS 9.3 jailbreak,1,iOS 9.3 jailbreak download,1,iOS 9.3 jailbreak indir,1,iOS 9.3 jailbreak turkce anlatim,1,iOS 9.3 Pangu türkce indir,1,iOS 9.3 sorun ve hatalar,1,iOS 9.3 Taig indir,1,iOS 9.3 Turkce jailbreak indir,1,iOS 9.3 yasanan sorunlar,1,ios 9.3.1,1,ios 9.3.1 hataları,1,ios 9.3.1 hataları ve çözümleri,1,ios 9.3.1 jailbreak çıktımı,1,ios 9.3.1 jailbreak nasıl kurulur,1,ios 9.3.1 jb,1,ios 9.3.1 yaşanan sorunlar,1,ios 9.3.1.jailbreak,1,ios 9.3.2,2,iOS 9.3.2 cozumleri,1,iOS 9.3.2 hatalari,1,iOS 9.3.2 hatalari cozumleri,1,iOS 9.3.2 jailbreak,2,iOS 9.3.2 jailbreak cikti mi,1,iOS 9.3.2 jailbreak download,1,iOS 9.3.2 jailbreak indir,1,ios 9.3.2 jailbreak pangu türkce indir,1,iOS 9.3.2 jailbreak turkce anlatim,1,iOS 9.3.2 jailbreak turkce indir,1,iOS 9.3.2 pangu,1,iOS 9.3.2 sorun ve hatalar,1,iOS 9.3.2 turkce jailbreak indir,1,ios 9.3.3,2,iOS 9.3.3 jailbreak,2,iOS 9.3.3 jailbreak download,1,iOS 9.3.3 jailbreak indir,1,ios 9.3.3 jailbreak pangu türkce indir,1,iOS 9.3.3 jailbreak turkce anlatim,1,iOS 9.3.3 Pangu jailbreak,1,iOS 9.3.3 turkce indir,1,iOS 9.32. yasanan sorunlar,1,ios 9' Gelen En iyi 5 Özellik,1,iOs 9'daki notlara 5 yeni özellik,1,iOs 9'dan iOs 8'e Dönüs Pratik Yoldan,1,İos 9da navigasyona yeni Gelen Özellik,1,ios appstore mozilla firefox indir,1,ios batarya kalibrasyonu,1,ios beta sürüm indir,1,ios donma sorunu,1,ios facebook canli yayin cekme,1,iOS Fake gps,1,ios guncelleme,1,iOS Hucresel Veri Sorunu,1,iOS Jailbreak,2,ios jailbreak guncelleme video anlatim,1,ios jb,1,ios önbellek temizleme,1,iOS pokemon go Hilesi,1,iOS Pokemon Go Hilesi indir,1,iOS Pokemon Go indir,1,ios ramazan uygulamaları,1,iOS Spofity Premium Hilesi,1,ios tweak,1,iOS Uygulama Gizleme,1,iOS Uygulamaları,1,ios uygulamalari,1,iOs Uygulamalari gizleme,1,iOS uyumlu iPhone temalar,1,ios yer açma,1,iOS Youtube Arka Planda Calistirma,1,ios12,1,ios9,10,İos9 Masaustu site ekleme,1,ipad,74,iPad safari sayfa ici arama,1,iPad air,1,iPad air 2,1,ipad air 2 4k video cekimi,1,ipad air 2 ile 4K video duzenleme,1,iPad air 2 imovie 2.2.1,1,iPad air 3,1,ipad Bluetooth,1,ipad bul nasil kapatilir,1,ipad cizim kalemi,1,ipad cizim kalemi pil omru,1,ipad ekran degisimi,1,ipad ekran degisimi nasil yapilir,1,ipad ekran kirildi,1,ipad etkin değil,1,ipad garanti sorgulama,1,iPad gizlilik ayarlari,1,iPad guvenlik ayarlari,1,ipad hizli sarj doldurma,1,ipad home tusu kalibre etme,1,ipad kalem fiyati,1,ipad kalemi,1,ipad kalemi sarj,1,ipad kapalı sorunu,1,ipad kisileri silme,1,ipad nasil sifirlanir,1,ipad parola sifirlama,1,ipad pencil,1,ipad pencil pil omru,1,iPad Pro,3,iPad Pro 128 gb turkiye satis fiyati,1,iPad pro 32 gb turkiye satis fiyati,1,iPad Pro Apple Pencil turkiye fiyati,1,iPad Pro CPU,1,ipad pro dayaniklilik testi,1,ipad pro drop test,1,ipad pro drop test video,1,ipad pro resetleme,1,ipad pro test,1,iPad Pro Turkiye Satis fiyati,1,ipad reklam engelleme,1,ipad rest nasil atilir,1,ipad safari gecmisi silme,1,ipad sarj,1,ipad sınırlama şifrenisi sıfırlama,1,ipad sınırlama şifresini unuttum,1,ipad sifirlama,1,ipad sifre kirma,1,ipad sifre sifirlama,1,ipad sifremi unuttum,2,ipad toplu numara silme,1,ipad uygulama nasil yapilir,1,ipad wifi kopma sorunu,1,ipad yeni oyun sistemi osmo,1,iPad Youtube Arka Planda Calistirma,1,iPado Pro smart keyboard turkiye fiyati,1,iPhne 6S 3D Touch ozelligi,1,iphoe,1,iPhone,354,İphone,2,iphone star wars duvar kagitlari,1,iPhone 1 kasim 2015 secim sonuclari canli,1,iPhone 1 Kasim 2015 secim sonuclari uygulamasi,1,iphone 10. yil,1,iphone 11.3 Jailbreak indir,1,iPhone 2016 Duvar Kagitlari,1,iPhone 2017 yeni modelleri,1,iphone 2018,1,iphone 360 derecelik resim nasil cekilir,1,iPhone 3D Touch,1,iphone 3D touch hangi uygulamalarda calisir,1,iphone 3d touch hizli eylem,1,iPhone 3D touch ozellikleri,1,iPhone 3D touch uygulamalar,1,iphone 3gs donma sorunu,2,iphone 4 donma,2,iphone 4 facetime sorunu,1,iphone 4 muzik atma,1,iphone 4 wifi anteni sorunu,1,iPhone 4.5 G,1,iPhone 4.5 G ayarlar,1,iPhone 4.5 G internet ayarlari nasil yapilir,1,iPhone 4.5 G nasil ayarlanir,1,iphone 4G LTE baglanti hatasi,1,iphone 4s donma sorunu,2,iPhone 5,2,iPhone 5 3D Touch,1,iPhone 5 3D Touch Nasil Yuklenir,1,iPhone 5 3D Touch Ozelligi,1,iphone 5 acilmiyor sarj olmuyor,1,iphone 5 batarya kalibrasyonu,1,iphone 5 dokunmatik bazen calismiyor,1,iPhone 5 Duvar Kağıtları,1,iphone 5 isinma,1,iPhone 5 modellerinde yasanan buyuk sikinti,1,iphone 5 olmazsa olmazlar,1,iphone 5 resim silme,1,iPhone 5 sebeke araniyor sorunu,1,iPhone 5 Servis Araniyor Sorunu,1,iphone 5 telefonum donuyor,2,iPhone 5e,2,iphone 5e alınmalimi,1,iPhone 5e Cikis Tarihi,1,iPhone 5e Fiyati,1,iPhone 5e Fiyati Ne kadar,1,iPhone 5e Ozellikleri,1,iphone 5e özellikleri,1,iphone 5e sizce alinirmi,1,iPhone 5e Turkiye Fiyati,1,iphone 5s,1,iphone 5s ahizeden ses gelmiyor,1,iphone 5s donma sorunu,1,iphone 5s kasma sorunu,1,iPhone 5s pugb beyaz ekran,1,iPhone 5s pugb siyah ekran,1,iPhone 6,7,iphone 6 ahize degisimi,1,iphone 6 asiri isinma,1,iphone 6 asiri isinma sorunu,1,iPhone 6 batarya degisim,1,iphone 6 cihaz isinma,1,iphone 6 donma kasma sorunu,1,iphone 6 iOS 9.2,1,iphone 6 isinma cozum,1,iphone 6 isinma sorunu,1,iPhone 6 jailbreak,1,iPhone 6 kapanma sorunu,1,iphone 6 kasma sorunu cozumu,1,iphone 6 kendi kendine reset atiyor,1,iphone 6 mail sorunu,1,iPhone 6 mi yoksa iPhone 6 Plus mi Almaliyim,1,iPhone 6 muzik atma,1,iPhone 6 muzik atma 2015,1,iPhone 6 muzik atma resimli,1,iPhone 6 muzik nasıl yuklenir,1,iphone 6 olmazsa olmazlar,1,iphone 6 pil sorunu,1,iphone 6 plus,3,iPhone 6 Plus Cebe Sigar mi,1,iPhone 6 Plus Ekran titreme sorunu,1,iphone 6 plus hizli sarj,1,iphone 6 plus isinma sorunu,1,iphone 6 plus jailbreak,1,iPhone 6 plus muzik atma,1,iPhone 6 Plus olumsuz Yonleri,1,iphone 6 plus ulasabilirlik,1,iphone 6 resim uygulama sorunu,1,iphone 6 sarjli kilif,2,iphone 6 sebeke sorunu,1,iphone 6 ses problemi,1,iphone 6 surekli yeniden basliyor,1,iPhone 6 vs iPhone 6 Plus,1,iphone 6 yasanan sorun ve hatalar,1,iphone 6 yavasladi ios 11,1,iphone 6C,1,iphone 6c 2016,1,iphone 6c 4 inc,1,iphone 6c boyutu,1,iphone 6C fiyatlari,1,iphone 6c ozellikleri,1,iPhone 6S,19,İphone 6s,1,iphone 6s 23 ekim,1,iPhone 6S 3D Touch,1,iPhone 6S 3D Touch AppStore,1,iphone 6s 3d touch nasil kullanilir,1,iPhone 6s 3D touch nedir,1,iphone 6s 3D touch ozellikleri,1,iphone 6s 3D touch uyumlu en iyi oyunlar,1,iphone 6s A9 islemci,1,iphone 6s almaya deger mi,1,iphone 6s asiri isinma sorunu,1,iphone 6s ayarlari,1,iPhone 6S cami kirilmiyor,1,iPhone 6S case mate zero case kiliflar,1,iPhone 6s cikis Tarihi,1,iPhone 6S cisim olcme,1,iPhone 6s Deri Kilif Fiyatlari,1,iphone 6s donma sorunu,2,iPhone 6S en guzel renk,1,iPhone 6s en iyi ucretsiz oyunlar,1,iphone 6s gizli ayarlar,1,iphone 6s guc pil sorunu,1,iphone 6S gul rengi,1,iPhone 6S hangi renkler,1,iPhone 6s hatalari,2,iphone 6s hileleri,1,iPhone 6S inanilmaz isletim gucu ve hizi,1,iphone 6s ipuclari,1,iphone 6s isinma,1,iphone 6s isinma sorunlari,1,iphone 6s isinma sorunu,1,iphone 6s islemcisi,1,iphone 6s kamerasi,1,iphone 6s kapanma sorunu,1,iphone 6s kesin cikis tarihi,1,iPhone 6S kilif,1,iPhone 6s Kutulari,1,iPhone 6s Ne zaman Cikakcak ?,1,iphone 6s neden satisa cikmadi,1,iPhone 6s ok testi,1,iphone 6s oyun indir,1,iphone 6s oyunlar,1,iphone 6S ozellikleri batarya,1,iphone 6S ozellikleri epey,1,iphone 6S ozellikleri ram,1,iphone 6S ozellikleri shiftdelete,1,iphone 6S ozellikleri ve fiyati,1,iphone 6s ön satislar,1,iphone 6s pasaport kayit,1,iPhone 6S Plus,5,iPhone 6s Plus Deri Kilif Fiyatlari,1,iPhone 6s Plus Silikon Kilif Fiyatlari,1,iphone 6s plus tek el kullanim,1,iphone 6s plus yurt disi garanti kapsamina girer mi,1,iphone 6s rehber,1,iPhone 6S renk secenekleri,1,iPhone 6s renk secimi,1,iPhone 6S renkleri,1,iphone 6S rose,1,iphone 6s satıs tarihi,1,iphone 6S satis tarihi degisti,1,iphone 6s ses sorunu,2,iphone 6s sifirlama,1,iPhone 6s Silikon Kilif Fiyatlari,1,iphone 6s sorunlari,1,iphone 6S space gray renk,1,iphone 6s stoklari,1,iphone 6s şarjli kilif incelemesi,1,iphone 6s tek el kullanim,1,iphone 6s touch ıd sorunu,1,iphone 6s turkiye satis fiyati,1,iPhone 6s Türkiye,1,İPhone 6S Türkiye Fiyati,1,iphone 6s uyku moduna gecmeme sorunu,1,iphone 6s ve iphone 7 arasindaki fark,1,iphone 6s yavaslama sorunu,1,iphone 6splus,1,iphone 7,29,iphone 7 256gb,1,iphone 7 3.5mm,1,iphone 7 32 gb,1,iphone 7 4k,1,iphone 7 ahize sesi az,2,iphone 7 ahize sorunu,1,iphone 7 ahize temizleme,1,iPhone 7 baglanti sorunu,1,iPhone 7 Bim fiyatı,1,iPhone 7 Bim Satış Fiyatı,1,iPhone 7 black,1,iPhone 7 cabuk ciziliyor,1,iPhone 7 Cikis Tarihi,1,iPhone 7 cizildi,1,iPhone 7 ciziliyor mu,1,iPhone 7 detayları,1,iPhone 7 duvar kagitlari,1,iPhone 7 en guzel renk,1,iPhone 7 fiyat,1,iPhone 7 fiyatı,1,iPhone 7 fiyati nedir,1,iPhone 7 guvenlik ayarlari,1,iPhone 7 hangi renkler,1,iPhone 7 hard reset,1,iphone 7 ilk defa goruntulendi,1,iPhone 7 iOS 10 guncellemesi,1,iPhone 7 ipuclari,1,iPhone 7 ipuçları,1,iPhone 7 islandi,1,iPhone 7 jet black,1,iPhone 7 jet black cizildi,1,iPhone 7 jet black cizildi mi,1,iPhone 7 jetblack,1,iPhone 7 kamera sistemi,1,iphone 7 kulaklığı,1,iphone 7 kulaklık,1,iPhone 7 Kulaklik Girisi,1,iPhone 7 Kulaklik Girisi Var mi,1,iPhone 7 kullanma,1,iphone 7 kutu içeriği,1,iphone 7 kutu tasarımı,1,iPhone 7 li-fi,1,iphone 7 lightning,1,iPhone 7 nasıl olacak?,1,iPhone 7 ne kadar,1,iPhone 7 ne zaman tanıtılacak,2,iPhone 7 Neden Kulaklik Girisi Yok,1,iphone 7 olus renkleri,1,iPhone 7 ozellikleri,1,iPhone 7 Özellikleri,6,iPhone 7 Pil,1,iPhone 7 Pil Omru,1,iPhone 7 pil suresi,1,iphone 7 plus,8,iphone 7 plus 256gb,1,iphone 7 plus 32 gb,1,iphone 7 plus ekran goruntusu alma,1,iPhone 7 Plus hucresel baglanti sorunu,1,iphone 7 plus kamera,1,iPhone 7 plus ozellikleri,1,iPhone 7 Plus özellikleri,1,iphone 7 plus portre modu,1,iphone 7 plus portre modu nedir,1,iphone 7 plus portre modunu kapatma,1,iphone 7 plus red,1,iPhone 7 Plus sorunlari,1,iPhone 7 plus suya ne kadar dayanikli,1,iPhone 7 Plus Turkiye Fiyatı,1,iPhone 7 plus turkiye fiyatlari,1,iPhone 7 renk secenekleri,1,iPhone 7 renk secimi,1,iPhone 7 renkleri,3,iPhone 7 satis fiyatlari belli oldu,1,iPhone 7 sifirlama,1,iPhone 7 simsiyah rengi,1,iPhone 7 siri özellikleri,1,iPhone 7 sorunlari,1,iPhone 7 su gecirdi,1,iPhone 7 su geciriyor,1,iPhone 7 su geciriyor mu,1,iPhone 7 su gecirmeyecek,1,iPhone 7 Su Gecirmez,1,iPhone 7 su gecirmez mi,1,iPhone 7 su gecirmez video,1,iPhone 7 suya düşerse ne yapmak gerekir,1,iPhone 7 suya düşerse yapilmasi gerekenler,1,iPhone 7 suya düştü,1,iPhone 7 suya kaçtı,1,iPhone 7 suya ne kadar dayanikli,1,iPhone 7 tanitim,2,iPhone 7 tanitim video izle,1,iPhone 7 Tanitim Videosu,1,iphone 7 tarih,1,iphone 7 tema degistirme,1,iphone 7 temasi,1,iPhone 7 Turkiye Fiyati,1,iPhone 7 Turkiye Satis Fiyati,1,iPhone 7 Turkiye Satis fiyati ne kadar,1,iphone 7 ve iphone 6 arasindaki fark,1,iPhone 7 video,2,iPhone 7 video izle,1,iPhone 7 yeni video izle,1,iPhone 7s,1,iPhone 7s Plus,1,iPhone 8,9,iPhone 8 a11 islemci,1,iPhone 8 cikis tarihi,1,iPhone 8 çıkış tarihi,1,iphone 8 hakkinda hersey,1,iphone 8 icin kesinlesmis 5 ozellik,1,iPhone 8 kablosuz şarj,1,iPhone 8 ozellikleri,1,iphone 8 plus,3,iPhone 8 resimleri,1,iphone 8 siri,1,iphone 8 siri ustunlugunu koruyor,1,iphone 8 tasarimi,1,iPhone 8 Yayın Tarihi Ve iPhone 8 Haberleri,1,iphone 9.3.2,1,iPhone aac sürümü çıkmıyor,1,iphone abonelik i̇ptal etme,1,iphone abonelik iptali,1,iphone acilmiyor,1,iphone acilmiyor elmada kalıyor,1,iphone acilmiyor elmada kaliyor,1,iphone acilmiyor kesin cozum,1,iphone acilmiyor siyah ekran,1,iphone ahize sesi kisik,1,iphone air,1,iPhone airdrop dosya paylasma,1,iphone alarm sesi,1,iphone alarm sesi nasil degistirilir,1,iphone alarm sesi yukleme,1,iphone alarm uygulamalari,1,iphone apple logosunda takili kaliyor,1,iphone arama bekletme,1,iphone arama bekletme ozelligi,1,iphone arama bekletmeyi aktive etmek,1,iphone arama engelleme,1,iphone arama engelleme nasil yapilir,1,iphone asiri isinma,1,iPhone Avea İle Yedekleme,1,iPhone batarya degisim,1,iphone batarya isiniyor,1,iPhone batarya isinma sorunu,1,iphone batarya kalibrasyonu,1,iphone batarya kalibre etme,1,iphone batarya omru,1,iPhone batarya sorunu,1,iPhone batarya sorunu cozumu,1,iphone batarya testi,1,iphone bazi numaralar silindi,1,iphone bedava oyun,1,iphone bedava uygulama indir,1,iPhone bilgisayar aktarma,1,iphone bitcoin alma,1,iphone bitcoin nasil alinir,1,iphone Bluetooth,1,iphone Bluetooth kapanmiyor,2,iphone Bluetooth nasil kapatilir,2,iphone bu aksesuar onaylı degil,1,iphone bu kablo onayli degil,1,iphone bul nasil kapatilir,1,iphone bul ne ise yarar,1,iphone bul secenegi nerede,1,iphone C serisi,1,iphone canli yayin nasil yapilir,1,iPhone cihaz degisim,1,iPhone Cihaz Degisimi,1,iPhone cihazim Calindi,1,iPhone cihazim Kayboldu,1,iPhone cihazimi Kaybettim,1,iphone cizirti problemi,1,iPhone cok yavas,1,iphone cydia nedir,1,iPhone DataFlow Uygulamasi,1,iPhone degisim programi,1,iPhone Degisim Yapiyor mu,1,İPHONE DEPOLAMA,1,İPHONE DEPOLAMA ALANI,1,İPHONE DEPOLAMA ALANI ARTIRMA,1,İPHONE DEPOLAMA ALANI YÜKSELTME,1,iPhone Derinlik Efekti,1,iphone desen kilidi koyma,1,iPhone DFU mod,1,iPhone DFU Mod Nedir,1,iPhone dfu mode,1,iPhone Dfu mode alma,1,iphone dns ayarlari,1,iphone dns degistirme,1,iPhone DNS Degistirme Pratik Yol,1,iPhone dokunmatik sorunu,2,iphone donma sorunu,4,iphone dosya tasima,1,iphone duvar kagıtları,1,iPhone duvar kagitlari,2,iPhone duvar kagitlari indir,1,iPhone Efekt Kapanma sorun,1,iPhone Efekt Sorunu,1,iPhone Efekt Sorunu Cozumu,1,iphone efekt uygulaması,1,iPhone efektsiz gecis sorunu,1,iphone ekran goruntusu alma,2,iphone ekran kaydırma kilidi,1,iphone ekran kaydi ses yok,1,iphone ekran kilidi süresi,1,iphone ekran kilidi şifresi değiştirme,1,iphone ekran kilidi unuttum,1,iphone ekran kilidi uygulaması,1,iPhone Ekran kilitlendi,1,iPhone Ekran kitlendi,1,iPhone Ekran Kitleniyor,1,iPhone Ekran Kitlenme Sorunu,1,iPhone ekran titremesi,1,iphone ekran videosu kaydetme,1,iphone ekran videosu kaydetme ses yok,1,iphone ekran videosu nasil alinir,1,iphone ekranim kirildi,1,iphone elma logosunda kilitlendi,1,iPhone en iyi kiliflar,1,iPhone en iyi telefon kamerasi,1,iphone etkin değil,1,iPhone Facebook Bildirim,1,iphone facebook canli yayin nasil yapilir,1,iphone facebook hikaye kapatma,1,iPhone Facebook Hucresel Veri Ayarlari,1,iphone facebook kolaj resim paylasimi,1,iPhone Facebook Mesaj istekleri,1,iPhone FaceBook Mesaj isteklerine bakma,1,iphone facebook onbellek temizleme,1,iPhone Fake GPS,1,iphone flash player nasil yuklenir,1,iphone fotograf cekerken cikan sesi kapatma,1,iphone fotograf cekme ayarlari,1,iphone fotograf sesini kapatma,1,iphone fotograf silme,1,iphone fotograf silme iTunes,1,iPhone fotograflari gizleme,1,iphone free,1,iphone free apps,1,iphone garanti kapsami,2,iphone garanti kapsamina giriyor mu,1,iphone garanti kapsamina girmeyen durumlar,1,iphone garanti sorgulama,1,iphone garanti suresi,1,iphone garanti zamani,1,iPhone Girisleri Temizleme,1,iPhone Gizlilik ayarlari,1,iPhone Google Authenticator Silindi,1,iPhone google haritalari,1,iphone guc uyaniyor duvat kagitlari,1,iPhone guncelleme denetlenemiyor,1,iphone guncelleme yavaslama,1,iphone guncellemeden sonra yavasladı,1,iPhone guvenlik ayarlari,1,iphone guzel fotograf cekme,1,iPhone guzel resim cekme,1,iphone hafıza yer acma,1,iPhone HD Arka Plan indir,1,iPhone HD Arka Plan Resimleri,1,iPhone HD Duvar Kagitlari,1,iPhone HD Duvar Kagitlari indir,1,iphone hd wallpaper,1,iPhone hizlandirma,4,iphone hizlandirma taktikleri,1,iphone hizli arama,1,iphone hizli arama nasil yapilir,1,iphone hizli sarj doldurma,1,iphone hizli şarj,1,iphone home kalibrasyon,1,iphone home tusu,1,iphone home tusu calismiyor,2,iphone home tusu kalibre etme,1,iphone home tusu temizleme,1,iphone hoparlor sesi az cikiyor,1,iPhone hoparlor sorunu,2,iphone hoparlor temizleme,1,iphone hucresel aga baglanamiyor,2,iPhone hucresel baglanti sorunu,1,iphone Instagram güncellemesi,1,iphone ice ice klasor olusturma,1,iphone icin olmazsa olmazlar,1,iPhone iCloud İle Yedekleme,1,iPhone iCloud Yedekleme Hatası,1,iphone imei hatasi,1,iphone imei nedir,1,iPhone imei numara ogrenme,1,iPhone imei numarasi ne ise yarar,1,iphone imei sorgulama,1,iPhone instagram gecmisi temizle,1,iPhone instagram hikayeler nasil gizlenir,1,iPhone instagram hucresel veri ayarlari,1,iPhone instagram yorumlari filtreleme,1,iphone internete baglanmiyor,1,iphone internetim yok,1,iphone ios 13 özellikleri,1,iphone ios beta sürümü hakkında,1,iPhone iOS Efekt Sorunu,1,iphone ios son surum,1,iphone isinma,1,iphone isinma garanti,1,iphone isinma sorunu,3,iphone isinma uyarisi,1,iphone isinmasi normal mi,1,iphone isletme kaydi nasil yapilir,1,iphone itunes hatasi,1,iPhone iTunes İle yedekleme,1,iphone itunes muzik sesi yapmak,1,iPhone iXpand,1,iPhone jailbreak ile 3D Touch Yukleme,1,iphone jailbreak indir,1,iphone jb,2,iphone kablo çalışmıyor,1,iphone kablo fiyatları,1,iPhone Kablosuz kulaklik,1,iphone kablosuz kulaklik ozellikleri,1,iphone kablosuz sarj,1,iPhone kahve dokuldu,1,iphone kamera ayarlari,1,iphone kamera cekim sesini kapatma,1,iphone kapalı sorunu,1,iPhone kapanma pil sorunu,1,iPhone kapasite arttirma,1,iphone kaydi nasil yapilir,1,iphone kelime arama,1,iPhone kendi kendine kapaniyor,1,iphone keynote sunum hazirlama,1,iphone keynote sunum modu,1,iphone keynote tema secimi,1,iphone kimlik sifremi unuttum,1,iphone kirik ekran cihaz degisimi,1,iphone kirilan ekran degisimi,1,iphone kirmizi,1,iPhone kirmizi renk,1,iphone kisi engelleme,1,iPhone kisileri silme,1,iphone kişiye özel zil sesi ayarlama,1,iPhone Klasör değiştirme,1,iphone klave ipuclari,1,iphone klavye donma sorunu,1,iphone klavye donuyor,1,iphone klavye takilma,1,iphone kodi nasil kurulur,1,iphone kola dokuldu,1,iPhone Konum Hizmetleri uyarisi,1,iphone kulaklık temizleme,1,iPhone Kulaklik Girisi Temizleme,1,iphone kurtarma modu,2,iphone kurtarma modu indir,1,iphone kurtarma modu nasil yapilir,1,iphone kurtarma modu ne ise yarar,1,iphone kurtarma modu nedir,1,iPhone LCD ekran,1,iPhone LCD OLED Ekran Yeni Model,1,iphone lightning kablo,2,iPhone LocallApstore tweak,1,iphone mac nasil baglanir,1,iphone mesaj engelleme,1,iphone metre nasil kullanilir,1,iphone metre uygulaması,1,iphone modem nasil acilir,1,iphone modem yapma,1,iphone muzik atma,1,iphone muzik atma 2015,1,iPhone muzik atma programi,1,iphone muzik atma programlari,1,iphone muzik atma resimli,1,iphone muzik atma video anlatim,1,iPhone muzik gonderme,1,iphone muzik indir,1,iPhone Muzik İndirme,1,iPhone muzik indirme 2015,1,iphone muzik nasil atilir,1,iphone muzik sesi degistirme,1,iphone muzik sesi yapmak,1,iphone muzik yukle,1,iphone muzik yukleme,1,iphone müzik atma,1,iphone müzik nasıl atılır,1,iPhone Müzik Nasil Atilir 2015,1,iphone müzik silme,1,iPhone My Contacts Backup,1,iphone nasil hizlandirilir,1,iPhone noel yeni reklam,1,iPhone Not ekleme,1,iphone not enough storage sorunu,1,iPhone Not Kaydetme,1,iPhone not nasıl kaydedilir,1,iphone notlara sifre koyma,1,iPhone notlari sifreleme,1,iphone numara engelleme,1,iphone numara yedekleme,1,iphone ok atma test izle,1,iphone ok atma testi izle,1,iphone olcum uygulamasi,1,iPhone Oled ekran,1,iphone olmazsa olmazlar 2015,1,iphone olmazsa olmazlari,1,iphone on bellek silme,1,iphone on bellek temizleme,1,iphone orijinal kilif turkiye satis fiyati,1,iphone orijinal sarjli kilif,1,iphone orta tus calısmıyor,1,iphone otomatik mesgule atmak,1,iphone ön bellek temizleme,1,iPhone Para Hilesi Tweak,1,iphone parmak izi duzenleme,1,iphone parola kirma,1,iphone parola sifirlama,1,iphone pasaport isletme,1,iphone pasaport kaydi nasil yapilir,1,iphone pil durumu ogrenme,1,iphone pil kalibrasyonu,1,iphone pil kalibrasyonu nasil yapilir,1,iphone pil kontrol,1,iphone pil omru,1,iPhone pil omru sorunu,1,iPhone pil omru uzatma,2,iphone pil saglıgı,1,iPhone pil sorunu,2,iPhone Pokemon Go hile,1,iPhone Pokemon Go Hilesi indir,1,iPhone Pokemon Go indir,1,iphone posta ayarlari,1,iPhone Proxy Ayarı Nasıl Yapılır ?,1,iphone rahatsiz etme alarm calarmi,1,iphone ram nasil temizlenir,1,iphone ram temizleme,1,iphone ram temizlemek,1,iphone randevu alma taktikleri,1,iPhone rehber,1,iphone rehber aktarma,1,iphone rehber gozukmuyor,1,iphone rehber isimler gozukmuyor,1,iphone rehber kurtarma programi,1,iPhone Rehber Nasıl Silinir,1,iPhone rehber silme,1,iphone rehber simgesi kayboldu,1,iphone rehber yedekleme,2,iPhone rehberi silme,1,iPhone reklam,1,iphone reklam engelleme,1,iphone resim cekme ayarlari,1,iphone resim silme programi,1,iphone resim silme resimli anlatim,1,iphone resim silme sorunu,1,iPhone resimler nasil gizlenir,1,iPhone resimlere nasil sifre koyulur,1,iPhone Resimlere sifre koyma,1,iPhone resimleri gizleme,1,iphone restore,1,iphone restore etme,2,iPhone Restore Etme Kolay Yoldan,1,iphone restore modu,1,iphone restore programi,1,iphone saat indir,1,iphone safari ayarlari,1,iphone safari gecmisi silme,1,iphone safari kelime bulma,1,iPhone safari sayfa ici arama,1,iPhone safari site ici arama,1,iPhone Sakalari,1,İPHONE SAKLAMA,1,İPHONE SAKLAMA ALANI,1,İPHONE SAKLAMA ALANI YÜKSELTME,1,iphone samsung,1,iPhone sarj etmiyor,1,iphone sarj garanti kapsamina girmiyor,1,iPhone Sarj Girisi Temizleme,1,iphone sarj kablo fiyatlari,1,iphone sarj kablosu bozuldu,1,iphone sarj kablosu eskidi,1,iphone sarj kablosu orjinal ama hata aliyorum,1,iphone sarj kablosu seri numarasi,1,iphone sarj olurken isinma,1,iphone sarj oluyor ama acilmiyor,1,iphone sarj sorunu,2,iPhone sarj sorunu cozumu,1,iphone sarjli kilif incelemesi detayli,1,iphone sarjli kilif komur grisi,1,iphone sarjli kilif turkiye fiyatlari,1,iphone satin alma rehberi,1,iPhone SE,1,iPhone SE fiyatlari,1,iPhone SE ozellikleri,1,iPhone SE renkleri,1,iPhone SE satis fiyati,1,iPhone Sebeke Araniyor hatasi,1,iPhone sebeke sorunu,1,iphone seri numarasini ogrenme,1,iPhone Servis Araniyor Hatasi,1,iPhone servis hatasi,1,iPhone servis yok hatasi,1,iphone ses arttirma,1,iphone ses ayarlari,2,iphone ses gelmiyor,2,iphone ses sorunu,2,iphone ses yok sorunu,1,iphone ses yukseltme,1,iphone sessiz resim cekmek,1,iphone sessize almiyor,1,iphone sımdeki kişileri aktarma,1,iphone sifre kirma,1,iphone sifre sifirlama,2,iphone sifremi unuttum,3,iphone sifremi unuttum bilgisayarsiz,1,iphone sifremi unuttum icloud,1,iphone sifremi unuttum parmak izi,1,iPhone silinen dosyalari geri yukleme,1,iPhone Silinen Mail Geri Yukleme,1,iphone sims,1,iphone sims haberleri,1,iphone sims indir,1,iphone sims ipad,1,iPhone sinirlama sifremi unuttum,1,iphone sinirlama şifreni sıfırlama,1,iPhone sinirsiz Spofity Premium hilesi,1,iphone siri,1,iPhone Siri icin 10 komut,1,iPhone Siri iMessage entegre,1,iphone siri kullanma rehberi,1,iPhone sivi temasi,2,iPhone Skype Hucresel Veri Ayarlari,1,iPhone Skype İnternet ayarlari,1,iphone sms gönderme toplu,1,iphone sms sesi degistirme,1,iPhone Soketi Temizleme,1,iphone spotlight arama ayarlari,1,iphone spotlight indir,1,iphone spotlight nedir,1,iphone star wars duvar kagidi indir,1,iphone star wars guc uyaniyor duvar kagitlari,1,iphone su,1,iPhone su dokuldu,2,iPhone su dokuldu garanti,1,iPhone su geçirir mi,1,iPhone su kacti ne yapmam lazim,1,iphone sunum hazirlama,1,iphone sunum nasil hazirlanir,1,iPhone suya dayanikli video,1,iPhone suya dustu,2,iPhone suya düstü,1,iPhone suya kacti,1,iPhone şarj,1,iPhone şarj hemen bitme sorunu,1,iphone şarj kablosu değişimi,1,iphone şarj oluyor gozukuyor ama acilmiyor,1,iPhone şarj sorunu,1,iphone şifre kırma,1,iphone şifremi unuttum,1,iphone takip,1,iphone takip nasil yapilir,1,iPhone Takvim sorunu,1,iPhone Teknik Destek,1,iPhone telefon degisimi,1,iPhone Telefonum Calindi,1,iPhone Telefonum Kayboldu,1,iphone televizyon baglantisi,1,iPhone televizyona baglamak,1,iphone televizyona baglamak usb,1,iphone tema apk,1,iPhone Tema Degistirme,2,iPhone tema indir,2,iPhone Tema Nasil Yuklenir Resimli Anlatim,1,iphone tema uygulamalari,1,iPhone Tema Yukleme,1,iphone tema yukleme jailbreaksiz,1,iPhone Tema Yukleme Resimli Anlatim,1,iPhone temalari,1,iPhone Temizleme islemi,1,iphone test videolari,1,iphone toplu album silme,1,iphone toplu bayram mesajı gönderme,1,iphone toplu mesaj gönderme,1,iPhone toplu numara silme,1,iPhone toplu numara silme programi,1,iphone toplu resim silme,2,iphone toplu sms gönderme,1,iPhone Turkce Pokemon Go indir,1,iPhone tuvalete dustu,1,iphone tv baglama aparati,1,iphone tv baglamak,1,iphone tv kablosuz,1,iPhone Tweak,1,iPhone Tweak Uygulamalar,1,iPhone Ucretsiz App Store uygulamalari,1,iPhone ucretsiz goruntulu arama,1,iPhone ucretsiz uygulamalar,1,iphone uygulama ayarlari,1,iPhone uygulama gizle,1,iPhone uygulama gizle resimli anlatim,1,iPhone uygulama gizleme,2,iPhone Uygulama Gizleme Sakasi,1,iPhone Uygulama Kitlenme Sorunu,1,iPhone Uygulama Nasil Gizlenir,2,iphone uygulama sifreleme,1,iphone uygulama sorunu,1,iPhone Uygulamalar,1,iPhone uygulamalar arasi efekt sorunu,1,iPhone Uygulamalar Nasil Gizlenir,1,iPhone uygulamalari gizle,1,iPhone Uygulamalari Gizleme,1,iPhone Uygulamalari Hizli Kapatma,1,iPhone Uygulamalari Toplu Kapatma,1,iphone uygulaması nasil yapilir,1,iPhone Uygulamayi Kapatmadan Not Kaydetme,1,iphone varsayılan zil sesi,1,iPhone ve iPad wi-fi baglanti sorunu,2,iphone video cokme hatasi,1,iPhone videolara sifre koyma,1,iphone virus,2,iphone virus silme,2,iphone virus temizleme,1,iphone whatsapp donma sorunu,2,iPhone whatsapp muzik gonderme,1,iPhone whatsapp muzik yukleme,1,iPhone WhatsApp uzerinden muzik atma,1,iPhone whatsapp ücretsiz görüntülü konuşma,1,iPhone WhatsApp video arama ozelligi,1,iPhone WhatsApp video arama özelliği,1,iphone whatsapp yedegi nasil alinir,1,iphone whatsapp yedekleme nasil yapilir,1,iphone wi-fi gucu arttirma,1,iphone wi-fi nasil kapatilir,1,iphone wifi baglanamiyorum,1,iphone wifi baglanma hatasi,1,iphone wifi baglanti hatasi,1,iphone wifi hatalari,1,iphone wifi kapanmiyor,1,iphone wifi sinyalini arttirmak,1,iphone wifi sorunlari,1,iphone wifi sorunu buzdolabı,1,iphone wifi sorunu buzluk,1,iphone wifi sorunu çözüm,1,iphone wifi ve bluetooth kendi kendine açiliyor,1,iphone x,13,iphone x ekran goruntusu alma,2,iphone x Face ID,1,iphone x geri yukleme,1,iphone x jailbreak,1,iphone x jb,1,iphone x kurtarma modu,1,iphone XR,2,iphone xr ekran goruntusu alma,1,iphone xr reset atma,1,iphone xs,2,iphone XS dfu modu,1,iphone XS kurtarma moduna nasil alinir,1,iphone xs max,2,iphone xs max bluetooth sorunu nasil cozulur,1,iphone XS MAX kurtarma moduna nasil alinir,1,iPhone yavas,1,iPhone Yazilim Kitlenme Sorunu,1,iphone yedek nasil alinir,1,iphone yedekleme icin yeterli alan yok sorunu,1,iphone yedekleme nasil yapilir,1,iphone yedeklenmedi hatasi,1,iPhone Yeni Reklam,1,iphone yeni sarj kablo almak,1,iPhone yer açma,1,iphone yer artirma,1,iphone yeterli alan yok,1,iPhone Youtube Arka Planda Calistirma,1,iPhone Youtube Arka Planda Nasil Calistirilir,1,iphone youtube video hizlandirma,1,iphone yurt disi garanti kapsami,1,iPhone zil sesi,1,iphone zil sesi degistirme,1,iphone zil sesi değiştirme,2,iphone zil sesi değiştirmek,1,iphone zil sesi nasıl değiştirilir,1,iphone zil sesi nasil yapilir,1,iPhone zil sesi yapma,1,iPhoneda Yonlerdirme Nasil Yapilir ?,1,iphonex ekran goruntusu kaydetme,1,iphonu tv bağlama,1,iplay iphone muzik indirme,1,ipod,8,irec,1,irec kullanımı,1,irec nasıl yüklenir,1,irec nedir,1,irec yükleme,1,irec yükleme sorunu ve çözümü,1,isinma sorunu iphone,1,iTools,1,iTools 3.2.14 turkce indir,1,itools itunes uyumlu turkce,1,itools turkce indir,1,itools turkce kurulum,1,iTools turkce yama indir,1,itools turkce yukle,1,itunes,6,iTunes Bilgisayar Yetkilendirme Sorunu Pratik Yoldan Çözümü,1,itunes donma sorunu,1,itunes indir,1,iTunes izlediginiz film alt yazi ekleme,1,itunes olmadan müzik silme,1,itunese müzik atma,1,itunesten yetkilendirme kaldırma,1,iXpand ozellikleri,1,jailbreak,14,Jailbreak 11.3.1,1,Jailbreak Faydalari,1,jailbreak faydalari nelerdir,1,jailbreak garantimi iptal eder mi,1,jailbreak ile 3D Touch yukle,1,Jailbreak ile neler yapilir,1,Jailbreak indir,1,Jailbreak Nasil Kurulur,1,Jailbreak Nedir,3,Jailbreak Tweak,4,jailbreak yasal mi,1,Jailbreak zararlari,1,Jailbreak Zararli mi,1,jb,5,jb kodi kurulumu,1,kaavefalı,1,kablosuz kulaklik fiyati,1,karanlık mod ios 13,1,karanlık mod iphone,1,karanlık mod nasıl açılır,1,karanlık mod ne demek,1,karanlık mod özelliği,1,karanlık mod uygulaması nedir,1,karanlık modu nedir,1,kelima arama,1,ketchapp,1,keynote,1,keynote nedir,1,knife hit,1,kodi nedir,1,Kolay,1,kolay yoldan müzik atma,1,kurtarma modu nasil yuklenir,1,Kutulari,1,kuwaha ra,1,Lightning,1,LocallApstore Tweak,1,LocallApstore Tweak indir,1,Mac,42,mac 15 inc,1,mac 2016,1,mac acilis sesi,1,mac acilmiyor,1,mac apple logosu nasil yapilir,1,mac apple logosu yapmak,1,Mac Basit Sekilde Apple Logosu Nasil yapilir,1,Mac bilgiler,1,mac cmd komutu,1,mac ctrl tusu nerede,1,Mac dokumanlari Kolayca imzalama,1,mac donuyor,1,mac ekran çekme,1,mac ekran goruntusu alma,1,mac ekran koruyucu,1,mac ekran resmı çekme,1,Mac Fabrika ayarlarina nasil donerim,1,mac force touch,1,mac icin en iyi vpn 2017,1,mac ip uclari,1,mac iphone nasil baglanir,1,mac kısa mesaj nasil gonderilir.,1,mac kısayol olustur,1,mac kısayol olusturma,1,Mac kisa yollar,1,Mac kola dokuldu,1,Mac Menu Cubugu neden Gizlenemiyor,1,mac notlara uygulamasına sifre koyma,1,mac pil omrunu uzatma,1,mac pro,2,mac pro 2016,1,mac pro escape tusu,1,mac pro screenshot alma,1,Mac rahatsiz etme ozelligi,1,Mac Safari de 3 parmakla sozluge ulasma,1,mac safari gecmisi silme,1,Mac Safaride tam adresleri gorme,1,mac screenshot alma,1,mac ses donusturme,1,mac ses dosyasinin formatini degistirme,1,mac sesiz aciliyor,1,mac Sierra uygulama indirme,1,mac sms nasil gonderilir,1,mac sorunları,1,Mac tek tikla uygulamayi gorme,1,mac touch bar,2,mac touch bar nasil kullanilir,1,Mac Uygulama Kaldırma,1,Mac Uygulama Silinmiyor,1,mac video donusturme,1,mac video formatini degistirme,1,mac vpn 2017,1,mac yasanan sorun ve hatalar,1,Mac Yazılımı,1,Mac'te Option tusu nedir,1,Macbook,26,macbook 2016,2,macbook acilmiyor,1,Macbook air,1,macbook air ekran degisimi,1,Macbook air fabrika ayarlarina donme,1,MacBook Air Uygulama Silme,1,macbook air uygulamalari,1,macbook akilli caps lock tusu,1,macbook apple logo nasil yapilir,1,MacBook Bluetooth kayboldu,1,macbook donma sorunu,1,macbook ekran degisim,1,macbook ekran degisim programi,1,macbook ekran görüntüsü alma,2,macbook force touch,1,macbook hd ekran koruyucu indir,1,macbook ipuclari,1,macbook kısayol nasil olusturulur,1,macbook kimlik dogrulama,1,macbook kimlik dogrulama hatasi,1,macbook kimlik dogrulama sorunu,1,macbook kimlik dogrulama yapamiyorum,1,MacBook kola dokuldu,1,Macbook kola dokuldu napmam gerekiyor,1,Macbook kola garanti girer mi,1,macbook pil ayarları,1,macbook pro,5,Macbook pro 2016,3,macbook pro apple logosu yapmak,1,macbook pro baslangic sesini nasil acariz,1,macbook pro ekran degisimi,1,Macbook pro grafik sorunu,1,macbook pro retina ekran degisim,1,MacBook Pro Uygulama Silme,1,macbook pro uygulamalari,1,macbook pro uygulamalari indir,1,macbook screenshot alma,1,macbook tek parmakla ekrani acabilme,1,macbook touch bar,1,macbook uygulama indirme,1,MacBook Uygulama Kaldırma,1,MacBook Uygulama Silinmiyor,1,MacBook Uygulama Silme,1,macbook uygulamalari indir,1,macbook uyku modu,1,MacBook’umuzun Pil Ömrü icin ipuclari,1,macOS,2,MacOS 10.12.2,1,macOS 10.12.2 beta 2,1,macos bootdisk utulity indir,1,macos mountain lion usb yuklemesi,1,macos Sierra,1,macOS Sierra 10.12.2,1,macos Sierra gelistirici uygulama yukleme,1,macos turkce usb yukleme,1,macos usb yukleme turkce,1,macos usb yuklemesi olusturma,1,mail,1,MaOS fabrika ayarlarina donme,1,mesaj gonderirken gps kapatma,1,Modern Combat 5 Blackout,1,Modern Combat 5 oyna,1,Modern Combat 5 Siri Destekli,1,Modern Combat Blackout 5 indir,1,movie box,1,movie box v3 alt yazi ekleme,1,movie box v3 alt yazi sorunu,1,mozilla firefox apple indir,1,mozilla firefox appstore indir,1,mozilla firefox ios indir,1,mozilla firefox iphone indir,1,muzik,1,müzik silme,1,Nadir Pokemon Yakalama Botu,1,namaz vakiti,1,nasıl,1,nasil kullanilir,1,Nasil Yapilir,2,navigasyon,1,ncsettings tweak,1,nefes alan macbook,1,not enough storage hatasi,1,notlar,1,ogrenci indirimi,1,online canli radyo,1,option tusu,1,orijinal sarj kablosu iphone,1,orjinal iphone temasi indir,1,os x 10,1,osmo,1,osmo fiyati,1,osmo nedir,1,osmo uygulama,1,Otomatik pokemon yakalama botu,1,ozel zil sesi nasil ayarlanir,1,özellik,3,Para Hilesi Tweak 2016,1,parmak izi calismiyor,1,parola,1,pil,2,pil ömrü uzatmak,1,poke farmer indir,1,Pokemon,2,Pokemon Ban yedim,1,Pokemon Bot hilesi,1,pokemon CP hesaplama,1,Pokemon Failed To Detect Location Hatasi,1,Pokemon Failed to get Game Data From the server hatasi,1,Pokemon Go Android Apk indir,1,Pokemon Go ban,1,Pokemon Go Ban sistemi,1,Pokemon Go ban varmi,1,Pokemon go banlamalar basladi,1,Pokemon Go Bot,2,Pokemon Go Bot Hilesi,1,Pokemon go bot turkce indir,1,Pokemon Go Fake GPS,1,Pokemon Go Fake GPS hilesi,1,Pokemon Go Gps sıfırlama,1,Pokemon Go Guncel Bot,2,pokemon go guncel bot cikti,1,Pokemon Go Güncel Hile,1,Pokemon Go Hatalari,1,Pokemon Go Hileleri,1,Pokemon Go Hilesi,3,Pokemon Go Hizli Level Atlama,1,Pokemon Go Hizli Level Kasma,1,Pokemon Go indir,1,Pokemon go iOS Fake Gps,1,Pokemon Go ios indir,1,Pokemon go iPhone fake gps,1,Pokemon Go iPhone hile,1,Pokemon Go iv hesaplama,1,Pokemon Go jailbreak,1,Pokemon Go jailbreak gerektirmeyen hile,1,pokemon go key kirildi botlar geliyor,1,Pokemon Go nasil hizli level atlanir,1,Pokemon Go para hilesi,1,Pokemon Go seri level atlama,1,Pokemon Go sinirsiz pokemon hilesi,1,Pokemon Go Soft Ban Sorunu,1,Pokemon Go Son Sürüm Hile,1,Pokemon Go sorunlari,1,Pokemon Go teleport hilesi,1,Pokemon Go Turkce Bot,1,Pokemon GPS hatasi,1,Pokemon gucunun yuzdesini hesaplama,1,Pokemon Güncel Hile,1,Pokemon Hileden Ban Yedim,1,Pokemon Hileleri,1,Pokemon indir,1,Pokemon lV hesaplama,1,Pokemon lV nasıl hesaplanir,1,Pokemon Oyunu indir,1,Pokemon Soft Ban,1,Pokemon Soft Ban Cozumu,1,Pokemon Ucretsiz bot indir,1,Pokemon Yasanan Sorun ve hatalar,1,Pokemon yuzde hesaplama,1,Pokemonlar kaciyor,1,Pokemonlarin nerede oldugunu gorme,1,Pokemonlarin Yerini gorme,1,Pokesnipers botu indir,1,Pokevision hile botu,1,pratik,1,pratik yol,1,pro,1,proxy ayarları,1,pubg,1,pubg donma sorunu,1,pubg isinma sorunu,1,pubg mobil,1,pubg mobil isinma sorunu,1,pubg mobil oyun ayarları,1,pubg oyun ayarları,1,Pugb mobil,1,rahatsiz etme ozelligi,1,ramazan,1,randuvu alma kolay yol,1,recuva,1,recuva dosyalari geri yuklemek,1,rehber,1,Restore,2,Safari,2,safari sayfa ici arama,1,Safari Site ici arama,1,safir,1,sağlam,1,samsung Gear iphone baglama,1,Sandisk,1,Sandisk iXpand urun incelemesi,1,Sarj,1,sebeke sorunu,1,seene,1,ses degistirme iphone,1,sessize alma tusu bozuldu,1,sıkıntı,1,sınırlama,1,sınırlama nedir ?,1,sifre,1,sikinti,1,silindi,1,silinen,1,silinme,1,Simge değiştirme,1,sims,1,Sinirsiz poke topu hilesi,4,Sinirsiz Spofity Premium hilesi,1,siri,5,Siri aygit ayarlari,1,Siri Finansal işlerde kullanma,1,Siri komutlar,1,siri nasıl açılır 5s,1,siri nasıl açılır iphone x,1,siri nasıl kullanılır,1,siri nasıl kullanılır iphone 5,1,siri nasıl kullanılır ne işe yarar,1,siri nasıl kullanılır samsung,1,Siri yeni guncelleme,1,Skype internet hucresel veri ayarlari,1,Skype kullanirken internet cok gidiyor,1,sleep,1,Slide2kill8 Tweak Turkce,1,Snapchat,4,Snapchat 2016 Tweak,1,snapchat 3D selfie,1,Snapchat Aplus tweak indir,1,Snapchat App,1,Snapchat baglanti hatasi,1,Snapchat Baglanti Kurulamadi Hatasi,1,snapchat donuyor,1,Snapchat Giremiyorum,1,snapchat giris yapamiyorum,1,Snapchat Hata,1,Snapchat Hata 403,1,Snapchat Hata 489,1,Snapchat hata veriyo,1,snapchat seene,1,Snapchat Tweak indir,1,Snapchat Tweakleri,1,snapchat yasanan sorun ve hatalar,1,Snorlax Bulma hilesi,1,Snorlax yakalama botu,1,Soft Ban,1,Soft Ban hatasi,1,Soft ban kaldirma,1,Soft Ban Nasil Kalkar,1,Soft Ban nedir,1,sorun,1,sorunlar,1,Sorunsuz Bir iOs 9.1 Karsinizda,1,sorunu,1,Spofity premium hilesi,1,spotify,2,spotify fiyati,1,spotify premium,2,spotify premium bedava,1,spotify premium indirim,1,spotify ücretsiz indirme,1,Su gecirmez iPhone 7,1,super,1,Super Mario,1,Super Mario Grafik Ayarlari,1,Super Mario Run,2,Super Mario Run indir,1,Super Mario Run iOS indir,1,şarj,1,şifre,1,şifre nasıl kırılır,1,tarih,1,temizleme,1,tim cook apple news,1,time machine,1,toplu kandil mesajı gönderme,1,touch bar nasil kullanilir,1,touchid,1,touchid ayarlari,1,transverse chromatic,1,Turkce Apple Store pokemon go indir,1,Turkce Tweak Video anlatim,1,turkcell,1,tutuapp,1,türkiye,1,tv,1,tweak,4,tweak bir zarari varmi,1,tweak download,1,tweak indir,1,tweak nasil kaldirilir,1,tweak nasil yuklenir,2,tweak ne ise yarar,2,tweak nedir,2,tweak ozellik ve uygulamalari,1,tweak ucretsiz indir,1,twitter link url kopyalama,1,twitter video indirme,1,twitter video nasil indirilir,1,ucretsiz,1,ucretsiz apple kimligi,1,ucretsiz indir,1,Ucretsiz iOS 9 iPhone tema,1,ucretsiz macbook uygulamalari,1,Ucretsiz Pokemon bot,1,Ucretsiz sinirsiz Spofity hilesi,1,ucretsiz spotify,1,UsBidi,1,Usbidi ozellikleri,1,usbidi turkiye cikis tarihi,1,usbidi turkiye satis fiyati,1,uygulama,1,uygulama sifre koyma,1,Uygulamalar,1,Uygulamalar Nasil Gizlenir,1,Uygulamalari Gizleme Video Anlatim,1,uygulamasiz radyo dinleme,1,ücretsiz iphone uygulaması,1,Üçüncü Taraf GIF Klavye Düzgün Çalışıyor,1,vhs,1,video,1,virus,1,virüs,1,vpn,1,vshare,3,vshare acilmiyor,1,vshare cok yavas indiriyor,1,vshare hatalari,2,vshare hatasi ve çozumu,1,vshare indirme hatasi,1,vshare indirme sorunu cozumu,1,vshare ios 9,1,vshare kullanimi,1,vshare market,1,vshare nasıl yuklenir,1,vshare nasil kurulur,1,vshare nedir,1,Vshare Sorunu Pratik Cozumu,1,vürüs,1,watch,2,Watch kordonu,1,watchos 2,1,WatchOS 2 Yayınlandı,1,whatapp,1,whatapp gif gonderme,1,whatsapp,4,whatsapp arka plan değistirme,1,whatsapp dogrulama nasıl yapılır,1,whatsapp donma sorunu,2,whatsapp gif gonderme,1,whatsapp gif nasil gonderilir,1,whatsapp guvenlik,1,whatsapp guvenlik acigi,1,whatsapp guvenlik duvari,1,whatsapp hakkında bilinmesi gerekenler,1,Whatsapp Mac uygulaması,1,Whatsapp macbook uygulaması,1,whatsapp mesaj yazarken donma,1,whatsapp okundu bilgisi,1,whatsapp resim koyma,1,whatsapp sifre koyma,1,WhatsApp sohbet yedeği nasıl alınır,1,WhatsApp Yıldızlı mesaj,1,wi-fi,2,wi-fi baglanti sorunu,1,wi-fi booster uygulamasi,1,wifi,3,wifi sorunu,1,windows macos usb yuklemesi,1,Wo.Audio,1,wwdc 16,1,xbox,1,xbox one,1,yapılır,1,yayinlandı,1,yazilim,1,yedegi,1,Yedekleme Geri yuklenemiyor,1,Yedekleme hatasi,1,yekilendirme sorunu,1,Yeni,2,Yeni Apple Store 2016,1,yeni iphone alanlar icin 60 ipucu,1,yeni mac,1,yeni macBook pro 2016 12-inc,1,yeni sifirlama yontemi,1,yolda ne yesem,1,Yorekok,1,Yorekok calan muzikler,1,Yorekok calan muziklerin isimleri,1,Yorekok calan sarki isimleri,1,Yorekok intro,1,Yorekok intro muzik ismi,1,Yorekok intro sarki ismi,1,Yorekok Muzikleri,1,youtube,1,youtube yeni guncelleme,1,youtube yeni tasarım ios 9,1,Yönlendirme,1,yukle,1,yuksek cozunurlukte mac ekran koruyucu,1,yurt disindan alinan iphone garanti sistemi,1,yurt disindan gelen iphone pasaport kayit,1,yurt disindan iphone getirme,1,zil sesi değiştirme,1,zorlu center randevu,1,Zorlu Center Randevu Alma,1,
ltr
item
Apple Hocam: iOS 11 Özellikleri Ve Yenilikleri
iOS 11 Özellikleri Ve Yenilikleri
Apple yeni iOS 11 işletim sistemini ne zaman piyasaya sürecek ve iPhone ve iPad'e hangi yeni özellikler gelecek? IOS 11'in yayınlanma tarihini, yeni özelliklerini, sistem gereksinimlerini ve daha fazlasını işaret eden tüm söylentileri ve kanıtları toplarız.
https://3.bp.blogspot.com/-tWoomnAGetw/WPZYE8wvFPI/AAAAAAAAJ7k/13IlTvrRo0guWaTS6ZJSnBjA0XowWPVBgCLcB/s640/iOS-11-%25C3%2596zellikleri-Ve-Yenilikleri-88.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-tWoomnAGetw/WPZYE8wvFPI/AAAAAAAAJ7k/13IlTvrRo0guWaTS6ZJSnBjA0XowWPVBgCLcB/s72-c/iOS-11-%25C3%2596zellikleri-Ve-Yenilikleri-88.jpg
Apple Hocam
https://www.applehocam.org/2017/04/ios-11-ozellikleri-ve-yenilikleri.html
https://www.applehocam.org/
https://www.applehocam.org/
https://www.applehocam.org/2017/04/ios-11-ozellikleri-ve-yenilikleri.html
true
6276500729337943472
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi Bir Yazı Bulunamadı HEPSİNİ GÖR Devamı Cevap Cevabı iptal et SİLMEK Tarafından ANA SAYFA SAYFALARI SAYFALAR Hepsini GÖR SİZİN İÇİN ÖNERİLEN KATEGORİLER ARŞİV SEARCH TÜM GÖNDERİLER İsteğiniz Herhangi Bir Gönderi Bulunamadı ANA SAYFA DÖN Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs ayı Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs ayı Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Şu anda 1 Dakika Önce $$1$$ minutes ago 1 Saat Önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 Haftadan Daha Önce İZLEYİCİLER TAKİP ET BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLENİR ADIM 1: Paylaş. ADIM 2: kilidini açmak için paylaştığınız bağlantıyı tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın